Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, MiddleClass said:

 

 

Nemas izmjenu za beka. Jedino improvizacija i odluceno je da ljevonogi zakrpi. Ako igru sa 3 pozadi nismo uigravali sulido je da to cinimo na utakmici.

 

To je tacno ali je pitanje zasto nismo uigravali.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Milojevic je imao Radonjica i Drkusica na klupi.  Ako su bili povredjeni, sta su onda radili na klupi?  Nije imao trojcu golmana.  Negde sam procitao da je Draskic na klupi, koji je golman juniorskog tima.  Izgleda da je bila stamparska greska i da je trebalo da pise Drkusic a ne Draskic.

 

Draškić je branio danas za mlade, bio među najboljima.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Draškić je branio danas za mlade, bio među najboljima.

Znam to, i zato mi je bilo cudno da sam procitao njegovo ime medju rezervama seniorskog tima.

Link to comment

Šteta, bili smo bar ravnopravni. Dva glupo primljena gola. Biće ekipa verovatno bolja kako vreme bude prolazilo ali ovde bi nam bodovi baš značili i za samopouzdanje. Teraj dalje.

Link to comment
2 minutes ago, harper lee said:

 

To je tacno ali je pitanje zasto nismo uigravali.

Sasvim tako.  Znajuci da ima samo trojcu bekova, morao je da uigrava i opciju i sa trojcom stopera u zadnjoj liniji.  Duze otsustvo Mimovica ce ga primorati da to ucini.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, harper lee said:

 

To je tacno ali je pitanje zasto nismo uigravali.

Suviše je to rizično za Milojevićevo shvatanje fudbala.

  • +1 1
Link to comment

Jebiga.

 

Sa tribina je delovalo da nas bas rutiniraju. Prvih 10 minuta su samo oni igrali, manje-vise je bilo pitanje vremena kada cemo da ga primimo. Posle gola smo malo poceli da se dizemo, a onda povreda Mimovica koja nas je toliko usrala da ja nemam reci. Prvo Milojevic kome treba 5 minuta da shvati sta se desilo i ko treba da udje, a onda do tada najboljeg igraca sklanja na beka. Doduse navodno je Drkusic bio povredjen, ali cini mi se da bi bilo isto i da nije. Slag na tortu je Dalsio koji se toliko odsekao da je bilo tuzno gledati. U drugom je bio nesto bolji i podelio par lepih lopti, ali duel igra bas losa. 

 

Onda ide serija epskih gluposti, gde 3 puta prodajemo loptu u 15 sekundi ispred naseg sesnaesetrca. Glazer los i bam.

 

E onda krece ono rutiniranje sa pocetka posta. Nesto se dodajemo, mrljavimo u odbrani (rekao bih da je 90% pasova bilo izmedju odbrambenih igraca, otuda i veci posed), ali sve to izgleda toliko jalovo i bezuspesno. Doduse, kad se setim nemoci protiv Lajpciga i Sitija prosle godine, ovo je ipak bolje, sigurno ima i do snage/momentuma Benfike u odnosu na njih.

 

Nasa ubedljivo najbolja sansa je bio sut Krunica, steta sto nije odigrao nekome nego je sutirao slabijom nogom iz lose pozicije. Inace, Hvang je katastrofalno odigrao prvu utakmicu u LS, bio popljuvan od celog stadiona, a na kraju... Bice isto i sa Krunicem.

 

Rekao bih da smo jezivo neuigrani, a nije nam pomogla ni povreda Mimovica. Bice to sigurno bolje, ali se bojim da je vec sada izvesno 0-0-4 posle 4 kola. Bas nas je usrao cetvrti sesir.

 

edit: uopste ne treba razmisljati o prolasku dalje (mislim na navijace). Ja bih bio presrecan sa 6 bodova, ali iskreno ne vidim kako cemo ih uzeti.

Edited by pantelia
  • +1 1
Link to comment

Da sve bude lepše, nama su spoljni igrači Mimović i Seol nacrtani za 352 (ili 343 svejedno). Prodorni su i generalno dobri ofanzivno, njima bi značila malo lagodnija igra u poslednjoj trećini, a Rade bi to vremenom sigurno dobro zatvarao.

 

Jedino bi Ivanićev stil, sa izvlačenjem na stranu tu propatio. Njemu to ne treba sputavati kad god je na terenu.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

Da sve bude lepše, nama su spoljni igrači Mimović i Seol nacrtani za 352 (ili 343 svejedno). Prodorni su i generalno dobri ofanzivno, njima bi značila malo lagodnija igra u poslednjoj trećini, a Rade bi to vremenom sigurno dobro zatvarao.

 

Jedino bi Ivanićev stil, sa izvlačenjem na stranu tu propatio. Njemu to ne treba sputavati kad god je na terenu.

 

Patio bi i Silas u formaciji sa 3 pozadi

Link to comment
17 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Nemas izmjenu za beka. Jedino improvizacija i odluceno je da ljevonogi zakrpi. Ako igru sa 3 pozadi nismo uigravali sulido je da to cinimo na utakmici.

 

Nije on nista uigravao ni stopere ni bekove ni vezne. Svaka utakmica drugi sastav. 

 

Izem ti trenera bez plana B

 

Koliko mu je vremena trebalo da zameni Mimovica?

Link to comment

Poserem se na ligu sampiona, dok je ceo grad iskopan, a pogotovu Vozdovac, 2 sata se vozim kao da je 5.oktobar...

 

Moj najveci utisak je da bi jedan Bukari ovde veceras dao 2-3 gola, jednostavno mozemo da dovodimo i Silase i ove i one iz izvikanih klubova, fali jedno torpedo gore, koje ce bez imalo tehnike i mrsomudjenja da se susti ka golu protivnika iz neke polukontre/kontre - i, naravno, uz radilicu Hvanga, to Zvezda vise nema, i mislim da ce mnogo da fali u ovoj Ligi sampiona.

Ono sto ima, su pojacana krila, i solidna tehnika Krunica koji drzi konce, ali koristan je samo u napadu. Da li je samo do fizicke spreme, neuigranosti, ili on nije takav tip igraca, ne znam, nisam ga dovoljno gledao, ali zbog njega, i zbog Glazera je Zvezda izgubila. I zbog onoga sto sam odmah rekao, nemamo turbo pogon gore. Silas mozda jeste brz (ja to nisam video), ali on igra po strani, nije spic. Ivanic, bojim se da mora mnogo da uprosti igru i da nabaci jos malo kondicije, da bi bio koristan protiv ekipa iz Evrope - jedan-dva driblinga prodju, ali ga saceka treci. U domacoj ligi taj treci ne postoji, ali u ovakvim utakmicama ce uvek da bude.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Da sve bude lepše, nama su spoljni igrači Mimović i Seol nacrtani za 352 (ili 343 svejedno). Prodorni su i generalno dobri ofanzivno, njima bi značila malo lagodnija igra u poslednjoj trećini, a Rade bi to vremenom sigurno dobro zatvarao.

 

Jedino bi Ivanićev stil, sa izvlačenjem na stranu tu propatio. Njemu to ne treba sputavati kad god je na terenu.

 

Mimovic je nivo za domace njive. Nije ovo za njega. U 9 minutu on nema snage da se vrati nakon centarsuta

  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...