Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Isla je lopta lepo po zemlji, nije bilo Radovan Pankov nabijanja, i presing se resavao pasom, tu je Krunic mislim 3x zajebao stvar i bio najgori nas igrac na terenu

Djiga je novi Kolo Toure, ode on za 10 meleona na zimu 

Duarte bio dobar u prvom, odigrao je kao vanbracni sin Falcinelija i Drulica, u drugom je bio slab i on, prijem i odlaganje lopte nije bio dobar kao u prvom, a i lose je reagovao u onoj sansi jednoj, to je moralo brze sve

Nema zrno sanse da ne osvojimo titulu, razlika je gargantuanska izmedju nas i ostalih

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Solidna igra ,plasljivi ulazak u meč nam je došao glave .Treba imati i sreće da ti ne zveknu dva gola iz dve šanse ,da iz slobodnjaka ode lopta preko gola ,da Ivanic pogodi iz daljine . Zadovoljan sam zato sto naša ekipa nije inferiorna ,može igrati protiv ovakvih ekipa . Ovi su ukrali jedno 20 minuta,valjanjem  kao da sam gledao našu ligu . 
Jesu se oni branili u drugom i čuvali rezultat ali Djiga je sve sivo pohapsio . Najviše me nervira sto će ova ekipa tek za par utakmica izgledati kako treba . Sudija mi se nikako nije dopao …

  • +1 1
Link to comment

Slican poraz kao RB i Siti prosle sezone. Imamo kvalitet da na svom terenu smanjimo sa 2 na gol razlike i prividno zakuvamo i to je to. 

Potpuno neozbiljna ekipa za neke vece stvari koja pojacanja iz aviona ubacuje u prvih 11. Cime je Silas zasluzio da igra pre Milsona i Krunic umesto bilo koga ostaje velika nedoumica. 

 

  • +1 4
Link to comment
24 minutes ago, MiddleClass said:

 

Drkusic i Radonjic su povrijedjeni i zato nisu bili u konkurenciji da udju u igru...

 

 

Covek je bio nespreman. Koliko je trebalo da se izvrsi ta izmena? Nije znao kud udara. Ne postoji plan B

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Slican poraz kao RB i Siti prosle sezone. Imamo kvalitet da na svom terenu smanjimo sa 2 na gol razlike i prividno zakuvamo i to je to. 

Potpuno neozbiljna ekipa za neke vece stvari koja pojacanja iz aviona ubacuje u prvih 11. Cime je Silas zasluzio da igra pre Milsona i Krunic umesto bilo koga ostaje velika nedoumica. 

 

 

Krunic je za ovaj nivo rekreativac. Mega epski downgrade prema Hwangu.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, tsva said:

 

Krunic je za ovaj nivo rekreativac. Mega epski downgrade prema Hwangu.

 

To smo svi znali da ce biti, ovakvom timu veznjak poput Hvanga mnogo vise odgovara. Krunic daleko od toga da je rekreativac, bice on mnogo bolji.

Edited by harper lee
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ratamahatta said:

Odlicno se secam kad je Radu Krunicu Zvezda bila ispod casti dok je igrao za prokleti Donji Srem 

 

Hteo je on da predje ali nismo imali para. I bolje sto nije, propao bi kod nas u tom timu, ovako je napravio ozbiljnu karijeru.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, harper lee said:

 

To smo svi znali da ce biti, ovakvom timu veznjak poput Hvanga mnogo vise odgovara. Krunic daleko od toga da je rekreativac, bice on mnogo bolji.

Hoce li biti brzi i trcati duplo vise?

 

On i Dalsio dva sporaca ko Krntijas i Cava Dimitrijevic

Edited by tsva
Link to comment
9 minutes ago, tsva said:

 

 

Covek je bio nespreman. Koliko je trebalo da se izvrsi ta izmena? Nije znao kud udara. Ne postoji plan B

 

 

 

 

Nemas izmjenu za beka. Jedino improvizacija i odluceno je da ljevonogi zakrpi. Ako igru sa 3 pozadi nismo uigravali sulido je da to cinimo na utakmici.

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Ratamahatta said:

Haha, dobar je ovaj sistem, imamo sanse

2 pobede i mozemo da se nadamo prolazu 

Ovaj na tv reče da je kompjuter izračunao sa 10 sigurno, 9 vrlo verovatno a možda i sa 8.

Link to comment
Just now, tsva said:

Hoce li biti brzi i trcati duplo vise?

 

Nece, niti ima potrebe za tim, nije on taj tip veznog igraca. Ono sto ce popraviti je postavljanje, citanje igre i razumevanje sta mu koji saigrac moze. Krunic uopste nije bio toliko los ali ga je reakcija kod gola kostala bolje ocene. U svakom slucaju je vise dao od Silasa jer je veznom igracu lakse da se adaptira, plus Krunic ima mnogo vise iskustva. Mi jos uvek ne znamo da koristimo Silasa, bice potrebno dosta vremena da se ljudi priviknu na njegove karakteristike.

  • +1 3
Link to comment

Imao je Rade i dobrih poteza i odluka. Ima svedenu i dobru obradu lopte, oseća uglavnom na koju stranu da se okrene, fino distribuira, imao je jednu divnu dijagonalu za Ivanića, ali je imao udela kod oba njihova gola i par puta je neka upitna rešenja nalazio. Doduše, jednom je imao sreće pa se izvukao iako je bio na putu da opet kiksne.

  • +1 3
Link to comment

Milojevic je imao Radonjica i Drkusica na klupi.  Ako su bili povredjeni, sta su onda radili na klupi?  Nije imao trojcu golmana.  Negde sam procitao da je Draskic na klupi, koji je golman juniorskog tima.  Izgleda da je bila stamparska greska i da je trebalo da pise Drkusic a ne Draskic.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...