Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Ali, kakav je Otamendi igrac, sve je zivo pokupio ispred svog gola. Tek ulaskom Ndiajea malo smo ih poremetili u skoku i centarsutevi su poceli da im prave problem, do tada nismo nista uradili iz prekida. Poetska je pravda da su dva igraca koji su usli napravili akciju za gol koji smo dali, pa neka Milojevic i dalje gura tim koji mu se dopadne na domacim utakmicama gde se igra protiv slabasnih protivnika u drugoj brzini.

Link to comment

Ne znam kakva je povreda Mimovica, ali imam utisak da neko vreme nece biti na terenu.  Milojevic ce ili da reaktivira Rodica ili da igra sa trojcom stopera u zadnjoj liniji.  On ima solidne stopere i nem razloga da ne pokusa.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Drkusic i Radonjic su povrijedjeni i zato nisu bili u konkurenciji da udju u igru...

ja sam se bas pitao zasto ne uvodi radonjica zadnjih desetak minuta.

na kom smo mestu na tabeli sada, zna li se? znamo ko su poslednji i prvi :)

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Bila je Benfika zrela da padne, ali jbg. Silas i Krunic neuigrani, Drkusic i Radonjic povrede plus se i Mimovic povrijedio.

 

Nije ovo uopste lose izgledalo. Ravnopravni smo i to raduje :)

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Bila je Benfika zrela da padne, ali jbg. Silas i Krunic neuigrani, Drkusic i Radonjic povrede plus se i Mimovic povrijedio.

 

Nije ovo uopste lose izgledalo. Ravnopravni smo i to raduje :)

Oni su lako mogli do 3-0; imali su onu precku pred kraj i onaj gadan sut Di Marije tik iznad precke.  Mi osim sanse iz koje smo postigli gol nismo imali nista ozbiljnije.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, harper lee said:

 

Milojevic jeste dunster za ove stvari, Benfika bez dva ubedljivo najbolja igraca uopste nije toliko bolji tim od ovog koji on vodi i izgubila bi danas da je on stisnuo petlju da malo izadje iz zone komfora posle povrede Mimovica. Ovako smo glavinjali po terenu i izgubili dobrih 20 minuta utakmice tokom kojih smo primili i drugi gol. Ne mogu da verujem da njegov strucni stab nema vec spremljenu opciju za slucaj izlaska nekog od igraca za kojeg nemas zamenu na toj poziciji, videlo se da je ovo sa Elsnikom nesto sto su smislili u tih par minuta od povrede do izmene i smislili su ubedljivo najgoru mogucu opciju, da iz veznog reda izvuku coveka koji nam je drzao vezu izmedju zadnje linije i napadaca. Sto puta je bilo bolje ako je vec hteo da ne gubi formaciju da vrati Olajinku na desnog beka ili na levog, Seol da predje desno a da napred ubaci Milsona. Ali ne, za njega samo postoji izmena pozicija za poziciju, ne daj boze da uradi nesto kreativnije.

 

Jebi ga, zaboravili smo kako je to izgledalo one godine kad nas je vodio u LS i sad je bila prilika da se podsetimo, pisali smo o tome bar godinu dana pre nego sto je otisao. Milojevic zna sto zna i to zna dobro ali trenerski plafon mu je nizak. Napravio je tu brljotinu u prvom poluvremenu, kasnio je sa izmenama, nije ni pokusao bar desetak minuta sa Radonjicem kad smo stisli nego opet pravi izmenu pozicija za poziciju kad je Krunic crkao i uveo Luku Ilica koji je bio non factor osim sto nam je jednu perspektivnu akciju upropastio zato sto je pomislio da ce mozda prvi put u karijeri dati gol za 30 metara.

 

Okreni-obrni, nama je trenutno daleko najbolji igrac niko drugi do Gamal Abdel Naser Djiga. On, Seol, Elsnik i Ivanic su odigrali na gornjim granicama svojih mogucnosti ali to na ovakvim utakmicama jednostavno nije bilo dovoljno.

 

Naravno, Zvezda je protiv ovakvog, CL prosekom od protivnika izuzetno limitiran tim, mogao bih naširoko o Miloju, njegovim rigidnim stavovima, skromnoj kreativnosti i totlanom odsustvu faktora iznenadjenja (dok ga se kao danas ne pritisne uza zid, a tad iznenadi pre svega sebe), ali uprkos svemu, uspeo je da našpanuje ekipu da odigra dominatno u polju, sa prilično neuigranom sredinom i da ni u jednom trenutku ne poklekne energetski. Nisam verovao da možemo u tom smislu ni  da pariramo, a ne da ih nadigramo. Plus presing, koji im je skroz ubio samopouzdanje i game-plan, ali opet uglavnom su držali zacrtani ritam. Jbg, odigrali su markaciju besprekorno, nisu nam dali priliku da ih kaznimo.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Oni su lako mogli do 3-0; imali su onu precku pred kraj i onaj gadan sut Di Marije tik iznad precke.  Mi osim sanse iz koje smo postigli gol nismo imali nista ozbiljnije.

 

Nije bas tako bilo. Imali su Ivanic, Duarte i Krunic dobre prilike

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

 

Naravno, Zvezda je protiv ovakvog, CL prosekom od protivnika izuzetno limitiran tim, mogao bih naširoko o Miloju, njegovim rigidnim stavovima, skromnoj kreativnosti i totlanom odsustvu faktora iznenadjenja (dok ga se kao danas ne pritisne uza zid, a tad iznenadi pre svega sebe), ali uprkos svemu, uspeo je da našpanuje ekipu da odigra dominatno u polju, sa prilično neuigranom sredinom i da ni u jednom trenutku ne poklekne energetski. Nisam verovao da možemo u tom smislu ni  da pariramo, a ne da ih nadigramo. Plus presing, koji im je skroz ubio samopouzdanje i game-plan, ali opet uglavnom su držali zacrtani ritam. Jbg, odigrali su markaciju besprekorno, nisu nam dali priliku da ih kaznimo.

 

Mislim da mi prilicno potcenjujemo ovaj nas tim. Imam pomesana osecanja posle ovog meca, verujem da ova ekipa moze da igra mnogo bolje i verovatno ce igrati kad se novi igraci uklope i naviknu na saigrace ali nisam siguran koliko ce Milojevic uspeti da izvuce iz ovog tima.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...