Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Milojevic jeste zasrao izmenama, a generalno odlicno smo igrali.

 

Oni su klasa iznad, a opet smo ih odlicno pritisli.

Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Ma sve 5. Naravno da će Cigani ludaci opet da kukaju o lošoj utakmici, te treba da igramo Ligu Evrope, Miloje dunster, desetobojac, panj i sl. A odigrali smo jako dobru utakmicu i skroz nezasluženo pukli.

 

 

Da, skupo smo platili neke greske pozadi... Krunic i Silas su podbacili, povreda Mimovica i jbg. Nismo zalutali u LS

Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Fino smo ih stisli, steta za dva sustinski poklon gola i bacenih 90 minuta na Silasa koji nije uradio nista.

 

Šteta. Realno smo bili daleko bolji, potpuno nezaslužen poraz, Silas uz Krunića i Glazera najgori na terenu.

  • +1 2
Link to comment

I ja imam utisak da smo dobro odigrali, čak i po statistici - veći posjed i više udaraca na gol. Malo smo vjerovatno i neuigrani.

 

Biće ovo ibolje, samo šteta što će i protivnici biti jači.

  • +1 1
Link to comment

steta za usrani pocetak. silas je bio grozan danas, znam da je covek tek dosao, ali ja u njemu ne vidim za sada ni iskru fudbalsku 

Link to comment

Steta

Lepo smo drkali loptu, sto napisa neko ne secam se kad smo imali vise od igre™ na ovom nivou

Mozda jedino protiv Milana tamo, mada je i to bilo vise 50-50

Ne racunam Arsenal B tamo i ovde, to nije ovaj nivol™

Ovo uopste ne lici na Zvezdu na koju sam navikao, tehnicki nista inferiorniji od protivnika, razlika u realizaciji jedino

Bolje mi delujemo nego prosle godine, da sacekamo malo jos Silasa, danas bas losi on, Krunic i moj ljubimac Glazer

  • +1 3
Link to comment

Solidno smo odigrali i nismo delovali inferiorno iako je Benfika je bolji tim.  Imali smo posed lopte, dosta vremena smo provodili na njihovoj polovini, ali nismo stavrali sanse.  Kruzili smo uglavnom oko njihovog kaznenog prostora, uzaludno potrosili mnogo kornera, i sutevima iz daljine nekoliko puta ugrozili njihov gol.  Podbacili su nam oni od kojih smo ocekivali da podignu kvalitet.  Ali svima kapa dole na zalaganju.  I umalo da zaboravim da je povreda Mimovica izazvala pometnju u igri kada smo se dizali nakon prvog gola.  Trebalo je dosta da prodje da se stabilizujemo.

Edited by Dimitrije
  • +1 1
Link to comment

Hmm, mi smo utakmicu izgubili u prvom, imao sam utisak da je Zvezda izašla idejom da pre svega ne prime gol. Benfika od početka visoki presing, i dok nisu dali gol, mi bukvalno pola nismo pošteno prošli... 

 

Kako smo počeli drugo, trebali smo prvo, možda bi bilo drugačije...

 

Iako smo u drugom delovali dobro, treba uzeti u obzir da se to odigralo pri 0:2, Benfika racionalno prepustila inicijativu, i pored toga su barem tri puta imali treći gol na nozi...

 

Poenta je ako misliš išta da uradiš, pogotovo na domaćem terenu, ne smeš onako početi utakmicu...

 

Ovi novi, najskuplja pojačanja, mediju najslabijim  na terenu... Što i ne čudi jer tek su stigli, i nisu uigrani kao sa Hvangom...

 

Borba i angažovanje igrača pored negativnog rezultata je bila odlična. 

Edited by assignment
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Ma sve 5. Naravno da će Cigani ludaci opet da kukaju o lošoj utakmici, te treba da igramo Ligu Evrope, Miloje dunster, desetobojac, panj i sl. A odigrali smo jako dobru utakmicu i skroz nezasluženo pukli.

 

Milojevic jeste dunster za ove stvari, Benfika bez dva ubedljivo najbolja igraca uopste nije toliko bolji tim od ovog koji on vodi i izgubila bi danas da je on stisnuo petlju da malo izadje iz zone komfora posle povrede Mimovica. Ovako smo glavinjali po terenu i izgubili dobrih 20 minuta utakmice tokom kojih smo primili i drugi gol. Ne mogu da verujem da njegov strucni stab nema vec spremljenu opciju za slucaj izlaska nekog od igraca za kojeg nemas zamenu na toj poziciji, videlo se da je ovo sa Elsnikom nesto sto su smislili u tih par minuta od povrede do izmene i smislili su ubedljivo najgoru mogucu opciju, da iz veznog reda izvuku coveka koji nam je drzao vezu izmedju zadnje linije i napadaca. Sto puta je bilo bolje ako je vec hteo da ne gubi formaciju da vrati Olajinku na desnog beka ili na levog, Seol da predje desno a da napred ubaci Milsona. Ali ne, za njega samo postoji izmena pozicija za poziciju, ne daj boze da uradi nesto kreativnije.

 

Jebi ga, zaboravili smo kako je to izgledalo one godine kad nas je vodio u LS i sad je bila prilika da se podsetimo, pisali smo o tome bar godinu dana pre nego sto je otisao. Milojevic zna sto zna i to zna dobro ali trenerski plafon mu je nizak. Napravio je tu brljotinu u prvom poluvremenu, kasnio je sa izmenama, nije ni pokusao bar desetak minuta sa Radonjicem kad smo stisli nego opet pravi izmenu pozicija za poziciju kad je Krunic crkao i uveo Luku Ilica koji je bio non factor osim sto nam je jednu perspektivnu akciju upropastio zato sto je pomislio da ce mozda prvi put u karijeri dati gol za 30 metara.

 

Okreni-obrni, nama je trenutno daleko najbolji igrac niko drugi do Gamal Abdel Naser Djiga. On, Seol, Elsnik i Ivanic su odigrali na gornjim granicama svojih mogucnosti ali to na ovakvim utakmicama jednostavno nije bilo dovoljno.

  • +1 5
Link to comment

IIp smo odigrali dosta bolje ali to je sve do toga sto je Benfika svesno prepustila nama posed i inicijativu.Sad sto nismo uspeli to da iskoristimo je nas problem i da kaznimo ih za takav pristup...

 

Btw Benfika je jedna od slabijih ekipa u ovogodisnjem CL i ako nismo mogli protiv njih kuci do bodova ne bih se toliko nadao za kasnije.

Trebace nam dosta bolja igra od danasnje. I da se sto pre uigraju Silas, Rade AC Milan Krunic i co.

 

Za Radonjica nikakva ocekivanja nemam.

Edited by Fanta
  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, tsva said:

Izubili utakmicu u prvih pola sata. Diletant metno Elsnika na beka

 

Drkusic i Radonjic su povrijedjeni i zato nisu bili u konkurenciji da udju u igru...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...