Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

55 minutes ago, bejzbolka said:

Dobro, svakako stoji da ima više koristi od njega nego od Nedajea. Igra glavom i trud u defanzivi.

 

Jedva čekam da vidim leđa obojici.

Au brate, pobjegne mu lopta svaki put kod pokušaja driblinga. Sa druge strane nosilac u dobroj ekipi Slavije, produktivan svuda gdje je igrao. Tehnika šuta mu nije toliko loša kao kod Šerifa, udarac glavom mu je jako korektan, brz, agilan, borben, odličan u presingu i defanzivi. Malo mu je teže u domaćici obzirom na bunkerisanje i igru na malom prostoru, ali za Evropu nam je jaaaako koristan. Mislim da ga Miloje obožava zbog taktičke pismenosti, opet taj nedostatak tehnike šuta je mnogo lakše za tolerisati na njegovoj poziciji (u Evropi naročito kad se branimo) nego kod prvog napadača i udarne igle. Ne znam brate, nekako je žilav i borben, možda je i subjektivno.

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

Opa, prosiruje se drvored. Neka se pripremi Silas za jedan... dva... tri... sad.

Bice to uskoro dzungla.  Samo ako zaredjamo poraze u LS.

Link to comment

Imamo nekoliko zanimljivih igraca medju klincima ali teba ih dati nekom treneru a ne Milijasu da se uci na njima. Lane igra desetku, Sljivic krilo, svako trci za sebe, nijednu organizovanu timsku kretnju nemamo, disciplina minus beskonacno. Ne igramo nista, to sto dobijamo na terenu je iskljucivo iz individualnih kvaliteta pojedinih igraca.

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

Imamo nekoliko zanimljivih igraca medju klincima ali teba ih dati nekom treneru a ne Milijasu da se uci na njima. Lane igra desetku, Sljivic krilo, svako trci za sebe, nijednu organizovanu timsku kretnju nemamo, disciplina minus beskonacno. Ne igramo nista, to sto dobijamo na terenu je iskljucivo iz individualnih kvaliteta pojedinih igraca.

 

kratka istorija modernog srpskog fudbala

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Au, pa jel to ima na areni?

 

Ima, arena 1 premium.

 

Ovo Benfikino levo krilo (broj 11) je paklen igrac vec sad. Generalno su par klasa iznad.

 

Od nasih mi se najvise svidja Maksimovic (doduse, moguce da je on kiksao kod gola?), opak talenat, steta sto nije maalo brzi.

  • +1 2
Link to comment

Ali ovaj pomocni sudija na nasoj strani, covek prespava utakmicu. Hajde sto smo primili gol iz ofsajda, sada nije digao ofsajd od tri metra.

Edited by harper lee
Link to comment
49 minutes ago, FPLS said:

 

Ima, arena 1 premium.

 

Ovo Benfikino levo krilo (broj 11) je paklen igrac vec sad. Generalno su par klasa iznad.

 

Od nasih mi se najvise svidja Maksimovic (doduse, moguce da je on kiksao kod gola?), opak talenat, steta sto nije maalo brzi.

 

Imaju siri izbor kvalitetnih igraca na svim pozicijama i dva bas ekstra igraca, kod nas ima ozbiljnih talenata ali ima i ozbiljnih trupaca. Pri tome ovi koji su najblizi prvom timu poput Sremcevica i Jovanovica nisu pokazali nista, Sljivic nesto malo preko toga. Maksimovic je definitivno najveci talenat kod nas, dopao mi se Kostov, golman Draskic je odlican. Ipak, glavni utisak je da nista ne igramo. Dva na dva, tri na tri i to je maksimum nasih akcija, sve preko toga je naucna fantastika.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, bejzbolka said:

Koliko sam razumeo mi igramo sa godinu ili dve mlađim igračima od njihovih.

Da, uvek se majmunisemo i igramo sa mladjima, kod njih svi imaju 18 godina, kod nas vecina 17.

Ocekujem slicnu razliku u klasi i veceras, mozda nesto manju ali previše su se svi uskurcili i olako ovo shvatili da bi dobro zavrsilo. 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, harper lee said:

 

Imaju siri izbor kvalitetnih igraca na svim pozicijama i dva bas ekstra igraca, kod nas ima ozbiljnih talenata ali ima i ozbiljnih trupaca. Pri tome ovi koji su najblizi prvom timu poput Sremcevica i Jovanovica nisu pokazali nista, Sljivic nesto malo preko toga. Maksimovic je definitivno najveci talenat kod nas, dopao mi se Kostov, golman Draskic je odlican. Ipak, glavni utisak je da nista ne igramo. Dva na dva, tri na tri i to je maksimum nasih akcija, sve preko toga je naucna fantastika.

Većina njihovih igrača igra za B tim Benfike, igraju 2. ligu Portugala koja nije ni malo naivna. Na sve to naši su godinu (ili dvije) mlađi od njih, vidjela se razlika u fizici. Regu i Moreiri predviđaju ozbiljnu karijeru, Rego je čak i debitovao za prvi tim, vodili su ga na pripreme. Biće on pakleno paklen igrač.

Link to comment
3 minutes ago, Jesper23 said:

Većina njihovih igrača igra za B tim Benfike, igraju 2. ligu Portugala koja nije ni malo naivna. Na sve to naši su godinu (ili dvije) mlađi od njih, vidjela se razlika u fizici. Regu i Moreiri predviđaju ozbiljnu karijeru, Rego je čak i debitovao za prvi tim, vodili su ga na pripreme. Biće on pakleno paklen igrač.

 

I vecina nasih igraca igra za Graficar, neki su se vec skidali i za prvi tim Zvezde i prosli su jedan a neki i dva pripremna drila sa prvim timom. Razlika u fizici izmedju njihovih i nasih najboljih igraca uopste ne postoji, drugi par cipela je sto je nama pola tima na nivou kadeta i fizicki, i takticki i tehnicki. Jednostavno nemamo sirinu da sastavimo ceo tim. Nije igrao ni Avdic koji izlazi iz povrede.

 

Nemam ja problem s tim sto su klinci izgubili od Benfike, uostalom primili smo dva gola od kojih jedan iz greske igraca sa brojem 13 a drugi iz ociglednog ofsajda, imam problem s ponasanjem igraca i organizacijom igre. Benfikini klinci izgledaju kao tim koji zna sta radi na terenu, nasi kao da su se tek skupili za termin i prvi put vide jedni druge. To nam se desava godinama i onda kad klinci startuju za prvi tim u prvih nekoliko meseci, ako uopste izdrze da dobijaju sansu, muka je navici ih na takticke zahteve i disciplinu u igri. U ovom uzrastu oni su vec morali da shvate da im je fudbal posao koji moraju ozbiljno da shvate i o kojem moraju da razmisljaju a ne prilika da se zabave s drugarima, prvi tim ne sluzi za ucenje taktike.

 

Uzgred, osim Rega ja nisam video u oba tima nijednog igraca koji ima talenat nivoa Maksimovica. Klinac je bas ozbiljan talenat.

  • +1 1
Link to comment

Jesu svi poleteli kod nas ali ovo je utakmica od koje je realno da očekujemo dobar rezultat, Benfika nije toliki bauk, menjali trenera nisu u top formi, nismo ni mi jer smo doveli dosta igrača plus nam je najbolji otišao. Domaći teren i ako ponovimo nivo igre kao protiv Bodoa samo sa boljom realizacijom šansi biće sve ok. Zvezda u LŠ ponovo, uživamo u utakmicama (nerviramo se naravno) i da vidimo kako će sve izgledati u novom sistemu takmičenja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...