Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

19 minutes ago, Ros said:


moze. ne mora bas isti razvoj dogadjaja

Sto, šta fali od 0:2 do 3:2. I Drkušić  autogol

Link to comment
27 minutes ago, Ratamahatta said:

Sramim se priznati da ne bih prepoznao pola Zvezdinog tima na ulici kad bih sreo

Karacemo ih 2:2 

 

Meni se ovih dana posle ko zna koliko godina dogodilo da znam tacno kojih 11 ce istrcati na teren, sto je samo po sebi uspeh kad je Zvezda u pitanju.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Benfika uopšte nije nepobjediva, prethodne godine su doživjeli pad a ove godine imaju par odlazaka prije svega Rafa Silva koji je majstorčina, čovjeku istekao ugovor i otišao u Bešiktaš. Dosta promjena su imali, nisu dobro ušli u sezonu, najviše se pribojavam matorog Di Marie zato što je to igrač za najviši nivo fudbala, čak i u ovim godinama. Sva sreća pa tu imamo Pitera koji ore teren i mislim da će dosta pomoći. Mislim da su na prekidi velika šansa, em ih loše brane, em smo dosta viši od njih. Ja sam optimista, na Mari možemo igrati sa svima, a i Miloje zna taktički pripremiti ekipu za ovakve utakmice.

Link to comment

Vidim, Tvorzan iskace iz frizidera ovih dana i megalomanske izjave se gomilaju, a to se vazda zavrsi neprijatnim prizemljenjem... Aj sto ce Benfika da nas nalupa, nego sad strahujem i za derbi :dry:

 

Salu na stranu, morace Silas dosta da pomaze Mimovicu (kao i Seolu Olajinka, ali za njega ne brinem), a Elsnik i Krunic da preoru teren da bismo imali bilo kakve sanse, jezivo su jaki napred, ako im se bude ostavljalo prostora najebali smo. Bice zanimljivo ispratiti i klince u 13h, igrace Jovanovic, Sljivic, Maksimovic, Sremcevic...

Link to comment
1 hour ago, Jesper23 said:

....prije svega Rafa Silva koji je majstorčina, čovjeku istekao ugovor i otišao u Bešiktaš.

 

Majstorcina a otisao u Besiktas, nije se moglo u neku ligu petice, pa makar bila Francuska?

Link to comment
2 hours ago, Jesper23 said:

Sva sreća pa tu imamo Pitera koji ore teren i mislim da će dosta pomoći. 

Brate kako ne gotiviš Šerifa jer je drvo, a gotiviš Olajinku koji je isto drvo ko on. Dva fudbalska antitalenta.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Majstorcina a otisao u Besiktas, nije se moglo u neku ligu petice, pa makar bila Francuska?

Ima covjek 31 godinu, potpisao je ugovor života. Ako nisi primjetio Turska je aktuelna ovog ljeta. U francuskoj mozda dvije ekipe bi mogle sebi priustiti takvu platu. Pogledaj malo na yt o kome se radi.

46 minutes ago, bejzbolka said:

Brate kako ne gotiviš Šerifa jer je drvo, a gotiviš Olajinku koji je isto drvo ko on. Dva fudbalska antitalenta.

Jbg tolerišem ga, bolji je tehničar od Šerifa (iako ne briljira) ume da uđe u sredinu i postigne gol. Znao je pogoditi i dalji ugao (kifla) Nedaje bi slomio nogu kad bi to pokušao. Da ne pričamo da je daleko bolji u igri glavom, i na sve to rođeni fajter. Dva takva su luksuz za svaku ekipu, ali je Piter po meni bolji i korisniji za ekipu. 

Edited by Jesper23
Link to comment

Malopre video :hail: 

 

Hteo da mu dobacim kroz prozor #eligrasveceras ali kao neću, kapiram da ga svi startuju, on nije neki bivši, on je vaša ikona.

 

Isti kao pre četvrt veka, mogao bi lagano da se skine u kopačke i da bude bolji od svih djigu-migu centarfora koje besomučno trošite.

Link to comment
Just now, April said:

Malopre video :hail: 

 

Hteo da mu dobacim kroz prozor #eligrasveceras ali kao neću, kapiram da ga svi startuju, on nije neki bivši, on je vaša ikona.

 

Isti kao pre četvrt veka, mogao bi lagano da se skine u kopačke i da bude bolji od svih djigu-migu centarfora koje besomučno trošite.

 

Mislis video si :ziga:. Nemoj nam to mesati.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Jesper23 said:

Jbg tolerišem ga, bolji je tehničar od Šerifa (iako ne briljira) ume da uđe u sredinu i postigne gol. Znao je pogoditi i dalji ugao (kifla) Nedaje bi slomio nogu kad bi to pokušao. Da ne pričamo da je daleko bolji u igri glavom, i na sve to rođeni fajter. Dva takva su luksuz za svaku ekipu, ali je Piter po meni bolji i korisniji za ekipu. 

Dobro, svakako stoji da ima više koristi od njega nego od Nedajea. Igra glavom i trud u defanzivi.

 

Jedva čekam da vidim leđa obojici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...