Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mijajlović je kod Milojevića otprilike poslednji igrač koji će izgubiti mesto u timu na ime bilo koga, pa makar doveli Rodrija.

 

Mijailovic je i kod Bahara bio standardan na poziciji na kojoj je igrao a to je postao zato sto je bio najbolje resenje, nije se to promenilo ni kod Milojevica. Kapiram da ga ljudi ne vole, nisam ni ja odusevljen, ali Micko je igrao desnog beka zato sto je bio daleko najbolje resenje za tu poziciju u nasem rosteru. Zasto je on bio najbolje resenje to je pitanje za klub koji je formirao roster i nema veze sa igracem, on je svoj posao odradio veoma dobro imajuci u vidu da po prvi put u zivotu igra na toj poziciji. Naravno da nece igrati ako budemo imali bolja resenja za pozicije na kojima konkurise.

Link to comment
38 minutes ago, harper lee said:

 

Olajinka se nije najbolje prilagodio Beogradu i nije srecan ovde. U klubu su jako zadovoljni njime i cine sve sto mogu da se to promeni ali tesko to ide, tako da ce Piter najverovatnije otici.

Ja sam čuo da je već jasno izrazio želju da ide, sad je samo pitanje da li će naši spustiti cijenu ispod 3 miliona, ranije smo tražili 5, oni nudili 1,5. Na kraju će se vjerujem naći na 2-3 miliona što je realno malo, ali bolje i to nego nezadovoljan igrač.

Link to comment
1 minute ago, Jesper23 said:

Ja sam čuo da je već jasno izrazio želju da ide, sad je samo pitanje da li će naši spustiti cijenu ispod 3 miliona, ranije smo tražili 5, oni nudili 1,5. Na kraju će se vjerujem naći na 2-3 miliona što je realno malo, ali bolje i to nego nezadovoljan igrač.

 

Dosao je bez obestecenja tako da nije ni previse malo, mada smo mogli da uzmemo vise da hoce negde drugde da ide. Dosta dugo to traje s njim i mnogo govori o njegovom karakteru sto i pored toga sto nije zadovoljan igra i bori se na svakoj utakmici kao da je super srecan u Beogradu. Piter je u Slaviji bio glavni igrac i mislim da je ocekivao da ce biti i u Zvezdi ali Zvezda je drugi par cipela, sto su i on i Kraso brzo uvideli. Za sada kupujemo vreme pregovorima o ceni jer jos uvek nismo nasli igraca na toj poziciji, ako dodje, recimo, do transfera onog Crnogorca iz Hamarbija mozes da ocekujes da Slavija odmah sledeceg dana objavi povratak Olajinke.

 

Necemo mu praviti probleme, on je posteno rekao da nije srecan i da bi se vratio u Prag, obecano mu je da cemo ga pustiti cim se steknu uslovi za to i tu nema vise o cemu da se prica. Pokusali smo sve da promenimo njegov sentiment, saigraci ga vole i tu nema nikakvih problema, jednostavno se desi da je covek srecniji na nekom drugom mestu.

  • +1 1
Link to comment

Šteta. Mnogo je dobar i kao čovek i igrač. Ali što reče Dimitrije, život u BG i Pragu je neuporediv.

  • +1 1
Link to comment

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/izraelci-pisu-zvezda-nudi-2500000-evra-za-idana-toklomatija/486885

 

Prema ovom kratkom video sadržaju djeluje odlično i tehnički pismeno, odlične promjene kretnji, nije klasično drvo i pospremač odbijanaca/kašikar. U par navrata je divno otvorio stopalo kod šuta, vidi se da ima dobru tehniku kod šuta, djeluje da dosta igra i po boku, tako da mislim da ga za tu poziciju gađamo.

  • +1 1
Link to comment

Izraelci će nas okupirati ko Gazu.

Inače, danas u 17h protiv Taleresa iz Argentine, arenapremium1

Edited by sasha
Link to comment

Ko je ovaj Ognjen Ilić koji počinje po Sofascore? Mislio sam da je neki klinac, on ima 25 godina.

Link to comment

klinkem i popismo kontru, Rodića pretrča čovjek kao kad šinkansen prolazi kroz stanicu. 

  • +1 1
Link to comment

Glavni razlog odlaska na ovaj turnir jeste da bi izmolili da Gasprom udupla sponzorstvo. O tome ni slova za sad :fantom:

Link to comment
4 minutes ago, MiddleClass said:

Glavni razlog odlaska na ovaj turnir jeste da bi izmolili da Gasprom udupla sponzorstvo. O tome ni slova za sad :fantom:

Zar nije već dignuto na 8 milki godišnje?

Link to comment

Sem što smo osjetljivi na kontre protiv ovih dripaca brzanaca, za sad ovo i nije loše.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...