Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

14 minutes ago, harper lee said:

 

Gledam raspored nasih utakmica i racunam koliko ima do Barselone da znam koliko dugo mogu da se sirim i zajebavam druge.:D

 

Kad nam ga Barsa flikne i zajamali zaboravicemo i na Dinamo i na Partizan.

 

ne mora da znači, odnosno zavisi od hiljadu faktora. radi se o klubovima kojima je sezona pretrpana utakmicama preko svake mere i ne može unapred da se zna u kakvom će stanju da se pojave. pored toga, radi se o Špancima, odnosno kalkulantima, tako da će oni da urade samo ono što im treba u datom trenutku, ni trunku više. a valjda im neće trebati pobeda sa sedam, osam razlike. Bajern je recimo u fazonu parnog valjka, odnosno ne gasi do poslednjeg zvižduka

 

gledao sam sinoć Štutgart i tu mogu da konstatujem da ste iz poslednjeg šešira dobili groznog protivnika. rade, trče ko navijeni, ponavljaju, znaju fudbal, sinoć je lako moglo da se završi i 3-1 za njih, a ne za Real. golman im je malo zabagovao i vidim da imaju izvesne probleme sa odbranom posle prekida, korner, slobodnjak

Edited by Ted
Link to comment
14 minutes ago, Ted said:

 

ne mora da znači, odnosno zavisi od hiljadu faktora. radi se o klubovima kojima je sezona pretrpana utakmicama preko svake mere i ne može unapred da se zna u kakvom će stanju da se pojave. pored toga, radi se o Špancima, odnosno kalkulantima, tako da će oni da urade samo ono što im treba u datom trenutku, ni trunku više. a valjda im neće trebati pobeda sa sedam, osam razlike. Bajern je recimo u fazonu parnog valjka, odnosno ne gasi do poslednjeg zvižduka

 

gledao sam sinoć Štutgart i tu mogu da konstatujem da ste iz poslednjeg šešira dobili groznog protivnika. rade, trče ko navijeni, ponavljaju, znaju fudbal, sinoć je lako moglo da se završi i 3-1 za njih, a ne za Real. golman im je malo zabagovao i vidim da imaju izvesne probleme sa odbranom posle prekida, korner, slobodnjak

 

Jeste, samo sto je tim Spancima trener Nemac. Koliko vidim u Primeri, prilicno su neskloni tome da stanu kad imaju rezultat, vise se u tom smislu nadam od poslovicno cinicnih Italijana.

 

Nama je bukvalno sve u sutrasnjoj utakmici. Nemam nikakvih iluzija o tome da su doslovno sve ekipe s izuzetkom Jang Bojsa (a i protiv njih igramo u gostima na vestaku) mnogo bolje ekipe od Zvezde ali u fudbalu je samopouzdanje mnogo velika stvar i ako slucajno sutra cepnemo Benfiku imacemo sansu na bar jos 4-5 utakmica. Ako nas sutra Benfika omlati bice bolno do kraja. Zvezda objektivno nema kvalitet za nivo LS ali ima iskustva u Spajicu, Krunicu i Ivanicu, ima fizicke snage u Djigi, Silasu, Elsniku i Olajinki, ima talenta u Glazeru, Seolu, Milsonu, Duarteu i Mimovicu, ima brzine u Radonjicu i Silasu i ima trenera koji takticki ume da namesti tim za utakmicu protiv jacih ekipa, ne mnogo jacih ali nesto jacih. Ima jos dve mozda ne toliko vazne ali korisne stvari, buku Marakane i gomilu igraca koji su dosli u Zvezdu upravo da bi dokazali da su dovoljno dobri za ovo takmicenje. Za koliko ce to biti dovoljno, videcemo. I slabiji rosteri od ovog Zvezdinog umeli su dobro da odigraju LS protiv neuporedivo jacih protivnika, ako izadjemo kao tim, nabrijani i motivisani da izginemo, nista nije nemoguce.

 

Naravno da je "scenario Dinamo" realniji ali mislim da smo ovoga puta napravili tim kakav smo zeleli, nimalo jeftin tim, ako budemo odigrali najbolje sto mozemo domet Zvezde ove godine ce biti neka vrsta repera za to sta uopste u ovom takmicenju mogu da urade ekipe srednjeg evropskog nivoa iz slabijih liga.

  • +1 3
Link to comment

Nama je drugi deo rasporeda ipak dosta lakši koliko to ovde može biti tako da ako nekako kljucnemo Benfiku bilo bi super.

Ne očekujem da će nas Barsa razvaliti, više mislim da posle možemo u Monaku obrati bostan.

Link to comment
6 minutes ago, sasha said:

Nama je drugi deo rasporeda ipak dosta lakši koliko to ovde može biti tako da ako nekako kljucnemo Benfiku bilo bi super.

Ne očekujem da će nas Barsa razvaliti, više mislim da posle možemo u Monaku obrati bostan.

Ti Francuzi su nas redovno otresali na čistu fiziku, a mi smo u međuvremenu mnogo napredovali u navedenom aspektu. Favoriti su, ali sa njima se definitivno može igrati, pogotovo što nemaju klasičan vruć domaći teren, gospodski sitem.

Link to comment

Moze nas i Inter zgaziti za 15 dana, dobili su Atalantu 4-0. Na ovom nivou je malo ekipa koje ne mogu da stave porciju ako ih krene, pa i Benfika je nabila Baharov sasvim solidan Makabi 6-1 i to u gostima. 

Link to comment

Mislim, ako bude poraza, da ce tesko ovaj tim, ne samo zbog igraca, neko da razvali. Imam osecaj da cemo igrati svaku utakmicu bolje od prethodne.

Sutra su sanse pola/pola, mozda dodju sa pogresnim stavom, kao Liverpool. U stvari buka nije zanemarljiva, nikad u prvom. Englezi su bili sokirani, od navijaca, preko komentatora, do pojedinih igraca. To na stranu, koliko kostamo mora nesto da se pokaze sa teskim ekipama

 

I ko jos igra cetvrtkom ligu sampiona, jb ih respored

Edited by villiem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...