Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Jesper23 said:

 

9:13 pa na dalje, čuvena bravura Nedajea kad propušta loptu kroz noge saigraču koji je od iste udaljen 20 metara (sva sreća pa su gosti već tad pali energetski, ovo je kotra 1/1) i nakon toga za 3 sekunde se našao u šansu (u stvari 15 sekudni). Za to vrijeme average joe pretrči 100 metara, a on je uspjeo cijelih 30, nevjerovatan uspjeh. Kralj,

 

Inače Krunić imao dvije greške kojim je kreirao šanse za protivnika, tek sad na drugo gledanje to vidim. Jeste bio lagan i dominantan, ali bila je prisutna i doza kurcobolje. Mislim da će i on i Silas od starta protiv Benfike.

 

Doktor™

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Doktor ili Tata.

 

Treba zvati moderaciju da instalira bazen da izmerimo.

 

Bolje Doktor. Tata je malo pipavo, Šerif bi i Miljanu Kulić promašio, ali je opet naš najbolji igrač uz Đigu, Silasa i Ivanića kad ustane na desnu nogu.

Edited by kralj
Link to comment
15 hours ago, kralj said:

Ne, ovo je u prvom poluvremenu, sa desne strane je došao na zicer, Krunić je izremplovao taj promašaj. Prvo je Drkušiću provukao suknjicu, a potom se Leković okliznuo.

 

I to je Kruniceva greska, izgubio je loptu kod aut linije.

Link to comment

Moguće, na snimku koji sam gledao ovi su već imali loptu. U svakom slučaju, čovek je prošao sa igračem na leđima, pored oba naša štopera kao da ih nema, maltene od aut linije do penaltika.

Link to comment

Kangavi prvi izgubio zivce zbog rostera od 30 igrača. Navodno pobrisao sve Zvezdino sa Instagrama. 

Stvarno treba da budes zesca budala da imas 10 krila u timu, da placas Kangu i Kataija ni za sta itd. 

Milson je npr. sasvim korektan igrac ali malo ce igrati jer su doveli novi paket krila nakon prolaza. Lanetov sin moze da se pozdravi sa fudbalom za ovu sezonu. 

Ozbiljan klub ne radi ovako. 

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

Pa on je to i hteo - da otvori kontru protivniku, ali kakve je kurčeve sreće, ni to nume.

 

Ja sam gledao neki video bez komentatora, 'ladno je i on podvukao golmanovo kačenje, ali izgleda za neke ovde radili regleri.

 

Inače, Ndijaeu je i Leka skinuo glavom jedno dobro utrčavanje. Po ovome što sam video pofino je bio motivisan, stavio bi gol-dva da je startao.

 

Protiv Benfike ne bih imao dilemu da li treba da startuje, ali nažalost, strepnja mi je dublja od nade, ako ni zbog čega drugog ono zbog toga što je Duarte igrao portugalsku ligu i poznaje protivnika u dušutm.

 

Svejedno, ko god da istrči, navijaće se. 

Treba dobiti utakmicu, da bar na kratko utihne narikanje kao najnepodnošljivija posledica daun-krugerovog sindroma.

 

 

Par likova ovde uopste ne gleda utakmice kao utakmice, gledaju ih da docekaju da Ndiaje pogresi kako bi mogli posle na forumu da pisu iznova i iznova kakav je to balvan, ja nemam drugo objasnjenje za tu opsesiju. Drugi aspekti utakmica ih ne zanimaju, o njima ne pisu, ne bave se igrom i ucinkom drugih igraca. Na Lakija smo navikli, njegova sezonska kukumavcenja kad se nakaci na nekog igraca smo prisvojili kao svoja, ali sad vec ima i drugih smaraca koji su se dovukli sa VOX-a gde se uglavnom samo o takvim stvarima truje pa bi sad i PPP da pretvore u slicno smece. Mislim da kad bismo pobedili Benfiku golom Ndiajea u nadoknadi vremena oni bi crkli od muke.

 

Ne mogu da shvatim to uopste. Hajde da se radi o nekom kurajberu koji 'ladi jaja na terenu, dunsteru koji igra preko veze i da bismo ga uvaljali poput Simic Veljka ili tako nekog, covek svaki put kad izadje preore teren, pobije se za svaku loptu, istrcava svaki presing kao ma'nit, ocigledno ima dobru konekciju sa drugim igracima jer ga vole i saigraci i treneri, ne svira kurcu kao Kanga kad izgubi mesto u timu jer ima boljih od njega, nikada nije ucestvovao ni u kakvom skandalu a ovde se danima serenda i prave klipovi o njegovom promasaju koji u sustini nije ni promasaj vec odbrana golmana. U isto vreme se potpuno ignorisu dve Kruniceve greske iz kojih je Napredak imao obe sanse, klizanje Lekovica u jednoj od te dve sanse, pokusaj prijema Duartea koji se zavrsio tako sto se lopta odbila od njega kao od saobracajnog znaka u situaciji kad je samo trebalo da sutne u prazan gol. I treba da se ignorisu, to su stvari koje se dese i najboljim igracima.

 

Ono sto najvise smara nije opsesija Ndiajeom i njegovim greskama, smara to sto svi znamo da sutra kad bi on otisao isti ljudi bi nekog drugog igraca stavili na tapet jer je to jedino sto njih zanima od fudbala, da mesecima sviraju kurcu kako igrac X nema pojma jer su to oni mudro avansno utvrdili. To nije pitanje ni Ndiajea ni fudbala vec psihologije licnosti. 

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Tačno, ne bi me iznenadilo da bi baš Duarte preuzeo tu ulogu, iako se isti taj u službi pljuvanja Ndiajea neretko predstavlja unapređenom verzijom Van Bastena (btw i on je sasvim dobar ubod skautinga i stručnog štaba).

 

Meni je u svemu fenomenološki najinteresantnije kako se takva grupa ljudi uopšte opredeli da gleda fudbal sa tako svedenim spektrom opažanja i receptora da se uživa u svemu što fudbal nudi. 

 

Ndijaj je i pored svih mana koje niko ne spori, veoma dobar filter takvih slučajeva.

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, harper lee said:

ne svira kurcu kao Kanga kad izgubi mesto u timu jer ima boljih od njega, nikada nije ucestvovao ni u kakvom skandalu

Ne svira kurcu? Svirao je već 2 ili 3 puta i to baš onako energično. Prošle sezone se svađao sa klincima na instagramu kad su ga vređali što nas je izbacio iz Evrope svojim promašajima protiv Jang Bojsa. Posle prvog meča protiv Bodea okačio je na instagram ocene sa sofa skora i napisao "samo ću ostaviti ovo ovde", jer je dobio najvišu ocenu u timu, a Milojević ga je izveo i uveo Duartea.

 

Edit: evo sad vidim da je i on prošle sezone obrisao sve slike u Zvezdinom dresu sa instagrama. Tako da je Kanga verovatno video da to pali, pa i on tim putem. S tim što je Kanga stvarno mnogo uradio za klub, za razliku od ovog kulova.

 

https://www.republika.rs/sport/fudbal/496060/serif-ndiaje-instagram-brisanje-crvena-zvezda

 

https://www.maxbetsport.rs/duh-tadica-usao-u-serifa-zvezdin-napadac-se-pohvalio-ocenom-a-mozda-ne-bi-trebalo-foto-538823/

 

 

Edited by bejzbolka
  • +1 4
Link to comment
13 minutes ago, samo_opusteno said:

Kangavi prvi izgubio zivce zbog rostera od 30 igrača. Navodno pobrisao sve Zvezdino sa Instagrama. 

Stvarno treba da budes zesca budala da imas 10 krila u timu, da placas Kangu i Kataija ni za sta itd. 

Milson je npr. sasvim korektan igrac ali malo ce igrati jer su doveli novi paket krila nakon prolaza. Lanetov sin moze da se pozdravi sa fudbalom za ovu sezonu. 

Ozbiljan klub ne radi ovako. 

 

Kao da ne znas Kangu. On jos uvek misli da je medju nasim najboljim igracima i pizdi sto ne igra a samo lud covek bi njega stavio da igra pre bilo koga od igraca koji su u rotaciji, vec smo zbog njega gubili LS (Makabi) i LE (Ludogorec). Nema vise deset krila (nije ih ni bilo ali da ne ulazim u to), Puma i Lucic su otisli na pozajmice. Imamo cetiri krilna igraca za LS (Silas, Olajinka, Milson i Radonjic) i dvojicu bonusa (Lane i Prucev), sto je optimalno za ovoliki broj utakmica. Katai moze da igra na svim pozicijama napred, on nije klasicno krilo, ali samo u nasoj ligi jer za ritam LS nema vise pluca. U manevru na dve pozicije imamo cetiri konkurentna igraca (Krunic, Elsnik, Dalsio, Ilic) u spicu za jednu poziciju dvojicu (Duarte, Ndiaje), na stoperima cetvoricu za dve pozicije (Djiga, Spajic, Drkusic, Lekovic) od kojih su dvojica bonusi, Ivanic, Mimovic i Seol prakticno i nemaju adekvatne zamene ako ne racunamo Kataija i Rodica koji su tu jer su zasluzni gradjani i iz kluba ce otici u penziju. Na poziciji Ivanica moze da igra i Sljivic koji je bonus. Takodje, imamo tri golmana (jedan bonus), sto je takodje optimalno. Tu su jos i Kanga, onaj mali sto je usao protiv Napretka i to je prakticno ceo roster.

 

Ne znam kako radi ozbiljan klub ali za mene je ovo kompletan i dobar tim za tri takmicenja. Mi jos uvek nismo krenuli sa ozbiljnim ritmom utakmica, videcemo ko ce i koliko da igra jer sad dolaze kartoni, sitne povrede, zamor materijala i sve ono sto su notorne stvari za ritam sreda-nedelja. U ovoj fazi jos uvek pokusavamo da upakujemo nova tri pojacanja i njih trojica ce imati prednost dok se ne uigraju, to je los deo politike kluba ali svi znamo da su ta pojacanja zavisila od toga da li cemo uci u LS i dobiti dodatni novac.

Link to comment

Kako prepoznati da neko nema pojma o onome što piše. Tona opštih mijesata, uobičajenih floskula poput dobar momak, trudi se, preore teren. A u stvari niti jedne konkretne konstatacije niti konkretnog odgovora na pitanje kako je moguće da velemajstor promaši saigrača 20 metara, ajde što ga je promašio već je loptu udario toliko jako da je otišla u aut. Čovjek nema kontrolu nad svojim nogama, a tehnika mu je u debelom minusu. Dečko ne poznaje osnove fudbalske igre, ostaje pusta fizika i voljni momenat. A to se može pronaći i na našim oranicama, ajde da vidimo ko će na kraju biti u pravu i kako će se kretati dalja karijera Nedajea.

 

Sticajem okolnosti taj dunster Krunić (kojeg smo kritikovali zbog izgubljenih lopti btw, može se provjeriti) ima 300+ utakmica u ozbiljnim takmičenjima dok je velemajstor Nedaje gulio po Hr, Kini, Turskoj (ista mu je vrhunac karijere). Krunić je sa jednim odlaganjem lopte prsima pokazao više nego Nedaje u cijelom svom stažu kod nas. Ali izgleda da je teško priznati sopstvenu grešku pa se guraju neke floskule i spinovi o trudu, znoji i zalaganju. Kad se i to ogoli sa običnim video dokazom, ostaje vrijeđanje kolega forumaša, prozivanje i optužbe. Kritičari su u suštini ljudi koji mrze Zvezdu, evo ja bih prvi umro od tuge kad bi ga Nedaje metnuo u LŠ (priznajem). I kad već pišeš onda reci na koga misliš, ne mora opet generalizacija.  Suma sumarum neozapad, kao ekstremo krilo već mrskog zapada, na kraju krajeva će se pojaviti tvrdnje kako Nedaje pati upravo zbog takvih i kako su njegovi promašaji posljedica ismijavanja, sve je to jedan bukvarski primjer salto mortale-a.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Jesper23 said:

Tona opštih mijesata, uobičajenih floskula poput dobar momak, trudi se, preore teren..

Zavisi i odakle je. Ako je Krstović, nema veze što ore teren, on je Rajova i Terzina kombinacija. Ali ako je neki random crnac, pa ga još preporučio gospodin Bahar, onda je sto posto fudbalski genije koji ne može da dođe izražaja u ovakvim sredinama poput naše.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Jesper23 said:

Kako prepoznati da neko nema pojma o onome što piše. Tona opštih mijesata, uobičajenih floskula poput dobar momak, trudi se, preore teren. A u stvari niti jedne konkretne konstatacije niti konkretnog odgovora na pitanje kako je moguće da velemajstor promaši saigrača 20 metara, ajde što ga je promašio već je loptu udario toliko jako da je otišla u aut. Čovjek nema kontrolu nad svojim nogama, a tehnika mu je u debelom minusu. Dečko ne poznaje osnove fudbalske igre, ostaje pusta fizika i voljni momenat. A to se može pronaći i na našim oranicama, ajde da vidimo ko će na kraju biti u pravu i kako će se kretati dalja karijera Nedajea.

 

Sticajem okolnosti taj dunster Krunić (kojeg smo kritikovali zbog izgubljenih lopti btw, može se provjeriti) ima 300+ utakmica u ozbiljnim takmičenjima dok je velemajstor Nedaje gulio po Hr, Kini, Turskoj (ista mu je vrhunac karijere). Krunić je sa jednim odlaganjem lopte prsima pokazao više nego Nedaje u cijelom svom stažu kod nas. Ali izgleda da je teško priznati sopstvenu grešku pa se guraju neke floskule i spinovi o trudu, znoji i zalaganju. Kad se i to ogoli sa običnim video dokazom, ostaje vrijeđanje kolega forumaša, prozivanje i optužbe. Kritičari su u suštini ljudi koji mrze Zvezdu, evo ja bih prvi umro od tuge kad bi ga Nedaje metnuo u LŠ (priznajem). I kad već pišeš onda reci na koga misliš, ne mora opet generalizacija.  Suma sumarum neozapad, kao ekstremo krilo već mrskog zapada, na kraju krajeva će se pojaviti tvrdnje kako Nedaje pati upravo zbog takvih i kako su njegovi promašaji posljedica ismijavanja, sve je to jedan bukvarski primjer salto mortale-a.

 

Pa čovek je napisao jedno 26x više konkretnih stvari od "tehnike u minusu (!) i nemanja kontrole nad svojim nogama (!!)".

 

To što ti vidiš kao opšta mesta su legitimni i itekako važni aspekti 1 fudbalskog CVa. Ono što je pacerski i infantilno je voditi rasprave na nivou 300+ utakmica u seriji A i nije ni čudo što se Barselona odrekla Kaline.

Link to comment
29 minutes ago, Jesper23 said:

Kako prepoznati da neko nema pojma o onome što piše. Tona opštih mijesata, uobičajenih floskula poput dobar momak, trudi se, preore teren. A u stvari niti jedne konkretne konstatacije niti konkretnog odgovora na pitanje kako je moguće da velemajstor promaši saigrača 20 metara, ajde što ga je promašio već je loptu udario toliko jako da je otišla u aut. Čovjek nema kontrolu nad svojim nogama, a tehnika mu je u debelom minusu. Dečko ne poznaje osnove fudbalske igre, ostaje pusta fizika i voljni momenat. A to se može pronaći i na našim oranicama, ajde da vidimo ko će na kraju biti u pravu i kako će se kretati dalja karijera Nedajea.

 

Sticajem okolnosti taj dunster Krunić (kojeg smo kritikovali zbog izgubljenih lopti btw, može se provjeriti) ima 300+ utakmica u ozbiljnim takmičenjima dok je velemajstor Nedaje gulio po Hr, Kini, Turskoj (ista mu je vrhunac karijere). Krunić je sa jednim odlaganjem lopte prsima pokazao više nego Nedaje u cijelom svom stažu kod nas. Ali izgleda da je teško priznati sopstvenu grešku pa se guraju neke floskule i spinovi o trudu, znoji i zalaganju. Kad se i to ogoli sa običnim video dokazom, ostaje vrijeđanje kolega forumaša, prozivanje i optužbe. Kritičari su u suštini ljudi koji mrze Zvezdu, evo ja bih prvi umro od tuge kad bi ga Nedaje metnuo u LŠ (priznajem). I kad već pišeš onda reci na koga misliš, ne mora opet generalizacija.  Suma sumarum neozapad, kao ekstremo krilo već mrskog zapada, na kraju krajeva će se pojaviti tvrdnje kako Nedaje pati upravo zbog takvih i kako su njegovi promašaji posljedica ismijavanja, sve je to jedan bukvarski primjer salto mortale-a.

 

Ne govorim o tome ko ima ili nema pojma vec o tvojim navikama donetim sa VOX-a koje su vise za psihijatriju nego za forum. To ko ima ili nema pojma nije na meni i tebi da odredjujemo, postoje postovi pa ljudi mogu i sami da procene. I ovo sto si nadrobio u ovom postu pokazuje da jos uvek nisi sposoban ni da procitas a kamoli shvatis ono sto citas, koliko juce sam ti skrenuo paznju na to.

 

Na primer, Krunica si ti u ovom postu prvi nazvao dunsterom, ja sam ga pohvalio i napisao da se odmah vidi da ce biti sjajno pojacanje. Poenta pominjanja njegovih gresaka i greske Duartea koji se obrukao onim pokusajem prijema nije da dokaze da su oni losi igraci, to ostavljam likovima poput tebe koje nista drugo u fudbalu osim toga ne zanima. Poenta je da fudbal nije video igrica, zivi ljudi donose lose odluke, lose procene situaciju ili jednostavno u nekom trenutku lose "obrade" loptu. Mi smo doveli igraca od deset miliona kojem je juce pobegla lopta sa leve noge ispred praznog gola, da se to desilo Ndiajeu citali bismo epove o tome. Da si ikada igrao fudbal, o veliki znalce, znao bi da se to povremeno desava i ljudima koji imaju savrsenu tehniku. Kataiju, na primer, se moze napraviti video od desetak minuta s losim sutevima, jos gorim prijemima i netacnim pasovima a Kataijeva tehnika je izvanredna.

 

Uzgred, autor tog videa da je pametan izbrisao bi to smece jer jedino sto taj video dokazuje je da smo mi koji smo tvrdili da je golman skrenuo loptu ispred Ndiajea bili u pravu. To je, naravno, u prenosu video svako ko nije kompletna budala ili ga nije vise zanimalo da Ndiaje promasi nego sta ce biti s tom akcijom. Je l' ti shvatas da je navijanje da igrac kluba za koji navijas bude sto je moguce gori kako bi ti ovde svirao kurcu o tome ko poznaje a ko ne poznaje fudbal bolest. Nema to veze sa Ndiajeom ili bilo kojim drugim igracem.

 

Na kraju, zamisli tog cuda, Krunic je bolji igrac sa vecom reputacijom od Ndiajea. Hvala na tom senzacionalnom otkricu koje nam je do sada nekako izmicalo.

Edited by harper lee
Link to comment
26 minutes ago, kralj said:

Tačno, ne bi me iznenadilo da bi baš Duarte preuzeo tu ulogu, iako se isti taj u službi pljuvanja Ndiajea neretko predstavlja unapređenom verzijom Van Bastena (btw i on je sasvim dobar ubod skautinga i stručnog štaba).

 

Meni je u svemu fenomenološki najinteresantnije kako se takva grupa ljudi uopšte opredeli da gleda fudbal sa tako svedenim spektrom opažanja i receptora da se uživa u svemu što fudbal nudi. 

 

Ndijaj je i pored svih mana koje niko ne spori, veoma dobar filter takvih slučajeva.

 

Ma, Ndiaje je skroman igrac veoma lose tehnike ali nije cudno sto su ga i Bahar i Milojevic smatrali prvom opcijom na spicu. Pre nego sto je pocela sezona Milojevic je trazio da ako moze da bira ko ce da ostane ostanu Glazer i Ndiaje, posto su svi znali da Hvang u Zvezdi ionako samo ceka adekvatnu ponudu. Ja nisam preterani ljubitelj Milojevica kao trenera ali covek je fudbalski trener i zaboravice vise fudbala dok ja otkucam ovaj post nego sto cemo svi mi zajedno skupiti do kraja zivota. Ako je on trazio da Ndiaje ostane u timu sigurno je imao neki razlog za to. Dokle ide ludilo dovoljno ti govori to sto su ovde poceli da ga uporedjuju sa Krstovicem, ne treba dalje ici u dokazivanju da se radi o opsesiji a ne o fer analizi.

 

Ovaj fenomen histericnog ostrvljivanja na pojedine igrace je relativno nov. Deo Zvezdine publike na stadionu je uvek znao da nagrdi neke od igraca za koje su smatrali da nisu na nivou ostatka tima ali ovo je neki novi nivo koji je verovatno posledica fudbal menadzera i slicnih video igara. Kad pogledas forume i drustvene mreze ubedljivo najvise postova se pise o mogucim prelascima igraca, dolascima i odlascima, kao da su klubovi u permanentnom stanju prelaznog roka. Ovde je Ndiaje, na kosarci je Daum, sutra ce biti neka druga dva igraca i to tako ide u krug non-stop. Mislim, neka svako pise sta hoce, zabole me, cim vidim nekog takvog ionako odmah znam da imam posla sa budalom, ali smara neopevano. Mozda bi trebalo napraviti neki topik omaza Ndiajeu i njegovim greskama da ne moramo posle svake utakmice ovde da citamo gomile tog sranja.

Link to comment
19 minutes ago, harper lee said:

 

Ne govorim o tome ko ima ili nema pojma vec o tvojim navikama donetim sa VOX-a koje su vise za psihijatriju nego za forum. To ko ima ili nema pojma nije na meni i tebi da odredjujemo, postoje postovi pa ljudi mogu i sami da procene. I ovo sto si nadrobio u ovom postu pokazuje da jos uvek nisi sposoban ni da procitas a kamoli shvatis ono sto citas, koliko juce sam ti skrenuo paznju na to.

 

Na primer, Krunica si ti u ovom postu prvi nazvao dunsterom, ja sam ga pohvalio i napisao da se odmah vidi da ce biti sjajno pojacanje. Poenta pominjanja njegovih gresaka i greske Duartea koji se obrukao onim pokusajem primera nije da dokaze da su oni losi igraci, to ostavljam likovima poput tebe koje nista drugo u fudbalu osim toga ne zanima. Poenta je da fudbal nije video igrica, zivi ljudi donose lose odluke, lose procene situaciju ili jednostavno u nekom trenutku lose "obrade" loptu. Mi smo doveli igraca od deset miliona kojem je juce pobegla lopta sa leve noge ispred praznog gola, da se to desilo Ndiajeu citali bismo epove o tome. Da si ikada igrao fudbal, o veliki znalce, znao bi da se to povremeno desava i ljudima koji imaju savrsenu tehniku. Kataiju, na primer, se moze napraviti video od desetak minuta s losim sutevima, jos gorim prijemima i netacnim pasovima a Kataijeva tehnika je izvanredna.

 

Uzgred, autor tog videa da je pametan izbrisao bi to smece jer jedino sto taj video dokazuje je da smo mi koji smo tvrdili da je golman skrenuo loptu ispred Ndiajea bili u pravu. To je, naravno, u prenosu video svako ko nije kompletna budala ili ga nije vise zanimalo da Ndiaje promasi nego sta ce biti s tom akcijom. Je l' ti shvatas da je navijanje da igrac kluba za koji navijas bude sto je moguce gori kako bi ti ovde svirao kurcu o tome ko poznaje a ko ne poznaje fudbal bolest. Nema to veze sa Ndiajeom ili bilo kojim drugim igracem.

 

Na kraju, zamisli tog cuda, Krunic je bolji igrac sa vecom reputacijom od Ndiajea. Hvala na tom senzacionalnom otkricu koje nam je do sada nekako izmicalo.

Psihijatrija i funkcionalna nepismenost, još jedan TM za neozapad.

 

Gdje sam ja to Krunića nazvao dunsterom? Pogledaj malo bolje šta sam pisao sa Krunića, nešto si pobrkao. Meni je jasno da se grške dešavaju, ali postoji nešto što se zove konstanta, a Nedaje konstantno maši loptu, tehnika šuta mu je nikakva, opet kažem pogledati kojim dijelom noge je dao gol Ubu, onaj gol je produk čiste slučajnosti. Recimo Ćićarito je fulao prazan gol i pri tome sam sebe napucao u facu i od glave se odbila u gol, to nije znanje već puka slučajnost. Taj isti Nedaje svaku utakmicu pokuša dribling i redovno lopta ostane iza njega ili je da direktno štoperu u noge, to je konstanta. Isto tako udarac glavom je očajan, maši čiste situacije nema kontrolu nad tijelom niti dobru orjentaciju, i onaj gol što je dao lopta se od zemlje odbila, gađao je totalno drugi dio mreže. Svi imaju brainfartove, ali je procenat istih dosta manji, na svaku majstoriju dođe po jedan brainfart, kod Nedajea je brainfart za brainfartom. Moj favorit je gol u prijateljskoj utakmici gdje ga na metar od gola lopta pogađa u zadnji dio noge i odlazi u drugi dio mreže. Izgleda da smo zaboravili bravure iz LŠ, ali jebeš ga optimista vidi činjenicu da je on 10 puta bio u šansi.

 

Golman nije skrenuo loptu, već mu je ista prošla ispod ruke i poskočila, ali ajde da kažemo da je to otežalo situaciju. I dalje ostajemo kod činjenice da je dečko pokušao povratnu štoperu koji je bio 10 metara od njega i napucao loptu toliko visoko da ju je ovaj jedva prsima iskontrolisao, da ne pričam o drugom dodavanju gdje Radonju maši za 10 metara i lopta izlazi u aut, eeeeej sineeee. Pa promašio je sve, kao Gobeljini centaršutevi, koji završavaju u drugom autu, tu apsolutno nema dileme niti mjesta za interpretaciju.

 

Btw ajde mi navedi jedan tehnički aspekt u kojem je Nedaje korektan, ne dobar već korektan. Da li je to pas, tehnika, tehnika šuta, dribljing, prijem, udarac glavom, centaršut, nešto... Ostajemo samo na borbenosti i voljnom momentu, a takvih ima na buljuke po raznim ligama.

 

edit: BTW za odraslu osobu (što tvrdiš da jesi) poprilično lako padaš u vatru. Uvrede i omalažavanje neistomišljenika su jedna velika konstanta, baš kao i Šerifove golgeterske sposobnosti. Trebao bi se malo zapitati u šta si sprcao godine, kad na jednom forumu ne možeš zadržati elementarnu kulturu dijaloga.

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...