Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

7 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Meni je Drkusic juce bio daleko bolji u tandemu stopera. Lekovic je u 1. poluvremenu kod obje njihove sanse kiksao.  Kod prve kasnio u skoku, mada ga je omeo kod onog udarca.glavom, kod 2. sanse  se posklizao. Desava se, kisa, klizav teren...

 

Kod te druge su obojica kiksnuli, ne zna se ko je ispao smešniji.

Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

 

Kod te druge su obojica kiksnuli, ne zna se ko je ispao smešniji.

 

Kod druge sanse, ako mislimo na onaj sut iskosa koji je Glazer skinuo, pogresio je Krunic.

  • +1 1
Link to comment

Ne, ovo je u prvom poluvremenu, sa desne strane je došao na zicer, Krunić je izremplovao taj promašaj. Prvo je Drkušiću provukao suknjicu, a potom se Leković okliznuo.

Link to comment

 

1 hour ago, kralj said:

Ne, ovo je u prvom poluvremenu, sa desne strane je došao na zicer, Krunić je izremplovao taj promašaj. Prvo je Drkušiću provukao suknjicu, a potom se Leković okliznuo.

 

 

Da, ono je bio bas trasfer blama da igrac onoliko dugo vuce loptu bez kontakta maltene do peterca i na kraju se srecom spetljao i lose sutnuo pa je Glazer lako odbranio.

Link to comment

 

9:13 pa na dalje, čuvena bravura Nedajea kad propušta loptu kroz noge saigraču koji je od iste udaljen 20 metara (sva sreća pa su gosti već tad pali energetski, ovo je kotra 1/1) i nakon toga za 3 sekunde se našao u šansu (u stvari 15 sekudni). Za to vrijeme average joe pretrči 100 metara, a on je uspjeo cijelih 30, nevjerovatan uspjeh. Kralj,

 

Inače Krunić imao dvije greške kojim je kreirao šanse za protivnika, tek sad na drugo gledanje to vidim. Jeste bio lagan i dominantan, ali bila je prisutna i doza kurcobolje. Mislim da će i on i Silas od starta protiv Benfike.

Edited by Jesper23
  • +1 2
Link to comment

Šerif je katastrofalan igrač, ali će bar postati planetarna zvezda ako bude igrao ovu LŠ. Da napravi 2-3 saplitanja o loptu i sopstvene noge i mimovi će da eksplodiraju širom tvitera, instagrama i tik toka.

Edited by bejzbolka
  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Jesper23 said:

 

9:13 pa na dalje, čuvena bravura Nedajea kad propušta loptu kroz noge saigraču koji je od iste udaljen 20 metara (sva sreća pa su gosti već tad pali energetski, ovo je kotra 1/1) i nakon toga za 3 sekunde se našao u šansu (u stvari 15 sekudni). Za to vrijeme average joe pretrči 100 metara, a on je uspjeo cijelih 30, nevjerovatan uspjeh. Kralj,

 

Inače Krunić imao dvije greške kojim je kreirao šanse za protivnika, tek sad na drugo gledanje to vidim. Jeste bio lagan i dominantan, ali bila je prisutna i doza kurcobolje. Mislim da će i on i Silas od starta protiv Benfike.

 

Pa on je to i hteo - da otvori kontru protivniku, ali kakve je kurčeve sreće, ni to nume.

 

Ja sam gledao neki video bez komentatora, 'ladno je i on podvukao golmanovo kačenje, ali izgleda za neke ovde radili regleri.

 

Inače, Ndijaeu je i Leka skinuo glavom jedno dobro utrčavanje. Po ovome što sam video pofino je bio motivisan, stavio bi gol-dva da je startao.

 

Protiv Benfike ne bih imao dilemu da li treba da startuje, ali nažalost, strepnja mi je dublja od nade, ako ni zbog čega drugog ono zbog toga što je Duarte igrao portugalsku ligu i poznaje protivnika u dušutm.

 

Svejedno, ko god da istrči, navijaće se. 

Treba dobiti utakmicu, da bar na kratko utihne narikanje kao najnepodnošljivija posledica daun-krugerovog sindroma.

 

Link to comment
1 minute ago, bejzbolka said:

Šerif je katastrofalan igrač, ali će bar postati planetarna zvezda ako bude igrao ovu LŠ. Da napravi 2-3 ovakva poteza mimovi će da eksplodiraju širom tvitera, instagrama i tik toka.

 

Bullseye.

 

Taman je to publika na koju ciljam.

Naprave mim kako je Miljana Kulić trudna, pa onda začine sa ovakvim Šerifovim "promašajem". Lajkovi se ne mogu izbrojati.

Link to comment
Just now, kralj said:

 

Bullseye.

 

Taman je to publika na koju ciljam.

Naprave mim kako je Miljana Kulić trudna, pa onda začine sa ovakvim Šerifovim "promašajem". Lajkovi se ne mogu izbrojati.

Gledam sinoć i ne verujem.

 

Brat Zola postaje ćale ako sve bude ok.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

narikanje kao najnepodnošljivija posledica daun-krugerovog sindroma.

 

Nemojte padati u vatru TM

 

Belosvetska zavera džombi, busenja, golmana, vremenskih uslova, loših podloga protiv nesretnog Nedajea.

 

edit: Očekujete Mimovića u postavi? Bila bi fina nagrada za momka, igra sve bolje i bolje.

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment
Just now, bejzbolka said:

Ma kakav Zola, Ivan je otac 100%.

Vidim da se motao oko telefona kad je zvala Zolu sinoć.

 

To bi baš bio plot twist.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...