Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Hal šalje paket tompusa za Doktora kao znak zahvalnosti što smo "odbili njihovu ponudu" od xy miliona za Nedajea.

 

Krunic je majstorčina, postavljanjem rješio sve situacije. Da nam je bilo spojiti njega i Hvanga

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment

Dobra igra danas, da bi bila još bolja falilo je boljih odluka kad dođemo do 20ak metara od njihovog gola i ponovo loša realizacija. Po meni danas najlošiji Olajinka. Drkušić, Krunić i Silas imaju kvalitet to smo danas videli. Mimović i Seol po bokovima odlični.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

 

Da je uradio ono sto Duarte uradio kod one povratne lopte Silasa od tebe ne bi moglo da se zivi danima.

 

Javi mi kada mu dva puta prođe lopta kroz noge na metar od gola.

Link to comment

Cudna utakmica. Nije mi jasno kako nismo dali bar pet golova veceras, ovo je bila jedna od najdominantnijih utakmica koje smo odigrali godinama unazad. Ne secam se kada smo poslednji put na jednoj utakmici ovoliko dugo bili u presingu, Napredak osim u dve-tri situacije njije uspeo da iznese loptu do polovine terena. Krunic i Silas su bas ozbiljna pojacanja, ne samo da znaju da igraju vec nam daju snagu i cvrstinu, iskustvo igranja u jacim ligama i treniranja sa vrhunskim trenerima. Silas je malo silovao da se dokaze ali svejedno mi se cini da je bolji igrac nego sto sam mislio da je. Krunic ce verovatno biti starter vec protiv Benfike, u prvom poluvremenu je nekoliko puta ispao ali cim je ukacio sta se igra i kako mu se saigraci krecu svuda ga je bilo u drugom poluvremenu. Radonjic se malo zabavljao da proslavi sto se vratio, dobro je znati da moze na svezinu da odigra nekih petnestak minuta jer kakav god da je igrac njegova brzina je velika pomoc u tranziciji.

 

Duvalo je malo pozadi ali OK, ovaj stoperski par ionako nece igrati protiv Benfike. Glavni utisci koje imam sa ove utakmice su ovoliko dugi periodi presinga, ocajna realizacija i jako lose odluke u zadnjem pasu.

 

Beli Stevanovic posle utakmice hvalio ekipu kako je organizovano i disciplinovano odigrala utakmicu, pominjao golove iz "jeste VAR, nije VAR", da sam trener mene bi bilo sramota da mi ekipa odigra ovakvu utakmicu. Jedino sto mu je bilo organizovano je deset igraca u bloku ispred golmana koji su propustili priliku da vide uzivo kako Glazer izgleda.

  • +1 2
Link to comment

Danasnji starteri, samo Djiga umesto Lekovica, pocinju protiv Benfike.  Lekovic je solidno odigrao i drago mi je da je ostao u klubu.  Imace on dosta prilika da igra kao cetvrti stoper racunajuci broj utakmica i reprezentativne pauze. 

Vidi se da je Radonjic talentovan ali .... Ukratko, mene nije ubedio da je timski igrac.  Igra prevashodno da bi dobio ovacije publike, kao Sekularac, samo Seki je bio gotivan lik. U njegovo vreme dribleri i zongleri su bili na ceni pa se ocekivalo da prave sou na terenu za publiku.
Link to comment
10 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Javi mi kada mu dva puta prođe lopta kroz noge na metar od gola.

 

Ova lopta bi prosla Mesiju kroz noge. Golman je skrenuo loptu nekih tridesetak centimetara ispred Ndiajea, ne postoji na svetu covek sa takvim refleksom da popravi poziciju i namesti se na loptu. Jednostavno nema dovoljno vremena ni za kakvu reakciju. Ndiaje jeste trapav, pokazao je to i veceras u dve situacije, ali nije mogao nista da uradi s tom loptom. Tom tvojom kampanjom protiv njega i kad ima i kad nema razloga se samo bezveze blamiras, svako ko je ikada sutnuo loptu odlicno zna da to nije njegov promasaj vec odbrana golmana.

Link to comment

Da, odslusao sam sta Beli Stefanovic ima da kaze.  Malte ne da je Napredak trebalo da izvuce nereseno da ima/nema VAR-a.  On bi iskljucio VAR kada mu ne odgovara a ukljucio kada mu odgovara.  S druge strane, njegov tim nije uspeo da zadrzi loptu u posedu ni 25%.  Bruka.

Link to comment
4 minutes ago, Dimitrije said:

Danasnji starteri, samo Djiga umesto Lekovica, pocinju protiv Benfike.  Lekovic je solidno odigrao i drago mi je da je ostao u klubu.  Imace on dosta prilika da igra kao cetvrti stoper racunajuci broj utakmica i reprezentativne pauze. 

 

 

Vidi se da je Radonjic talentovan ali .... Ukratko, mene nije ubedio da je timski igrac.  Igra prevashodno da bi dobio ovacije publike, kao Sekularac, samo Seki je bio gotivan lik. U njegovo vreme dribleri i zongleri su bili na ceni pa se ocekivalo da prave sou na terenu za publiku.

 

Tesko da ce Drkusic pre Spajica.

  • +1 1
Link to comment

Serifa onaj trapavi promasaj na debiju protiv Cukarickog proganja i proganjace dogod igra u nasoj ligi.  Sto je najgore, to mu se dogodilo bar jos jedan put.  Covek se trudi ali ima problem sa sampopuzdanjem, pogotovo sada kada nije u startnoj postavi.

Link to comment
2 minutes ago, harper lee said:

 

Tesko da ce Drkusic pre Spajica.

Koliko sam razumeo, Spajic ima neku povredu.  Komentator je pomenuo nesto kao: kada se Spajic oporavi.

Link to comment

Gledam malo Benfika - Santa Klara, uprkos neubedljivom pocetku sezone stadion je pun i svi su u crvenom. Uvek me fascinira kada to uspeva klubovima iz manjih liga poput njih, Ajaxa, Fejenorda, glazgovskog dueta... 

Link to comment

mene elsnikovo izvodjenje kornera nije nesto impresioniralo, nijedan nije izveo narocito dobro, pa cak ni onaj kod gola nije bio super. imamo li mi nekog boljeg za prekide od njega?

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Gledam malo Benfika - Santa Klara, uprkos neubedljivom pocetku sezone stadion je pun i svi su u crvenom. Uvek me fascinira kada to uspeva klubovima iz manjih liga poput njih, Ajaxa, Fejenorda, glazgovskog dueta... 

verovatno manja razlika u kvalitetu timova, pa je sve interesantnije. takodje nema monopola nad navijanjem kao kod nas

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, roux senyurt said:

mene elsnikovo izvodjenje kornera nije nesto impresioniralo, nijedan nije izveo narocito dobro, pa cak ni onaj kod gola nije bio super. imamo li mi nekog boljeg za prekide od njega?

 

Ovo i mene zanima. Nisu to baš loši korneri, ali apsolutno ništa specijalno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...