Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

1 hour ago, Sokrat said:

Srnić. Pokriva više pozicija, dobro sarađivao sa trenerom, dao neke važne golove, ljubimac navijača...

 

Može i Simić :)

Link to comment
2 hours ago, Jesper23 said:

 

 

Evo odmah zamjene stiže Dalcio iz APOEL-a, očigledno Milojev pik.


Nemoj samo njegove pikove ,nije se usrećio mnogo sa svojim pikovima ,Žander,Čauš ,ima ih još . Ben je kao bio njegov pik isto ali njega smo već bili zapazili kada je dao komšijama golčinu .

Link to comment
1 minute ago, elementary said:


Nemoj samo njegove pikove ,nije se usrećio mnogo sa svojim pikovima ,Žander,Čauš ,ima ih još . Ben je kao bio njegov pik isto ali njega smo već bili zapazili kada je dao komšijama golčinu .

Čauš nije Milojevićev izbor, ali Žander jeste. Ne znam šta da ti kažem, čovjek nas je 2 puta uveo u LŠ, ako to opet ponovi može igrati i Dalcio, ja zadovoljan. Mislim da će se dovesti par zvučnih pojačanja i da se neće baš rasprodati sve što valja a da se dovede random Dalcio i Stojić (mada obojica mogu piti pravi pogodak). Ima kvalitetnih igrača na Kipru, samo treba probrati, a ovoga je i trenirao, tako da vjerujem da zna šta radi. Pričalo se da gađamo Pavlidisa (epska glupost) momak vrijedi 25 miliona eura, dosta gluposti se piše. Ako opet sve rasprodaju i kupuju bez ikakvog plana, onda smo stvarno sjebani. Mada, meni djeluje da Marin radi solidan posao i da neće doći do toga.

Link to comment

Stamenic niti je "igrac od 20m" kako je u euforiji pisano i ovde posle mesec dana, niti je neznalica kako je krsten kada su neke mane (a koje su i odmah bile vidljive) isplivale na povrsinu. Nesto je izmedju i ovo je prodaja po meri. Bio bi on koristan u Evropi, prespreman je i ima neverovatan motor, iako je sirov. Cempionsip je taman, sreca da je i tamo pocelo da se preliva para pa je sveukupno sa njegovim dovodjenjem za dz i ovom prodajom napravljen super posao.

 

Sada bas fali jedna šestica, dosta je ovih box to boxeva

Link to comment

Stamenić će vredeti 20 miliona. Moraće zaobilaznim putem, al biće.

 

Dovešće Terza opet 2-3 igrača koje klubovi očajnički pokušavaju da zavale tamo pred kraj prelaznog roka.

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, kralj said:

Stamenić će vredeti 20 miliona. Moraće zaobilaznim putem, al biće.

 

Dovešće Terza opet 2-3 igrača koje klubovi očajnički pokušavaju da zavale tamo pred kraj prelaznog roka.

 

coventry je super klub za stamenica. samo je pitanje vremena kad će da se vrate u premier ligu, imaju stabilne finansije, dobrog trenera, zanimljiv i mlad tim...

  • +1 1
Link to comment

Moguće je da si u pravu. Pratim ih sporadično, obožožavao sam ih kad su bili u EPL onomad senzacija.

A još od kako sam čuo da su pobratimski grad sa BGD.

Link to comment

To bratimljenje je jos od 1950-ih.  U UK, grad Koventri je sinonim za ratna razaranja usled nemackog bombardovanja.  Kako je i Beograd stradao od istih zlotvora, doslo je do bratimljenja dva grada u vreme kada se Tito otvarao prema Zapadu.

https://kaldrma.rs/britanski-beograd/

 

 

  • Hvala 2
Link to comment

Šta je bre ovo ,ne mogu da nadjem temu ,4 dana star post 😀

 

Kako je odigrao Stojic protiv Švedske ,imam osecaj sa će biti odlično pojačanje ,došao tiho niko ne ocekuje previše .

Link to comment

Odličan je bio. Jak na lopti čini mi se (ovo je prvi put da sam obratio pažnju na njega). Vrlo staložen i skoncentrisan uzevši u obzir da su mu ovo najvažnije utakmice u karijeri.

 

Link to comment

Igrao je zadnjeg veznog ranije ,u Tsc sam video da zna fino da započne napad tako da će biti koristan . Nama su najveći problem bekovi i ako to rešimo odbrana će biti mnogo bolja .

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Vidim mozzart piše da smo završili beka i Pumu 😂 Ne znam šta da mislim ,svaka čast Marinu ako je ovaj dobro skautiran i ispadne pogodak ,ono sto malo videh slabo deluje .Mada ako menja Bukarija sem brzine gde je lošiji ne može da bude gori u realizaciji i odlukama pred golom. Kako vuče loptu podseća me na onu Severinu iz Partizana . Videcemo bar je bek stigao konačno .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...