Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, roux senyurt said:

za englesku i nije velik, ima dosta vecih. ako se gleda znacaj, onda je to druga prica

 

Ma, znam, nego sam stekao utisak da @Milošica pita za ove bas manje pitoreskne gradice. Jork je inace lutka od grada.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, harper lee said:

 

Ma, znam, nego sam stekao utisak da @Milošica pita za ove bas manje pitoreskne gradice. Jork je inace lutka od grada.

Ma može sve, osim ovih nekoliko koji su totalni mejnstrim.

Link to comment

Crvena zvezda sada računa na Omrija Glazera, Marka Ilića, Ivana Gutešu, Vanju Drkušića, Nasera Đigu, Uroša Spajića, Stefana Lekovića, Miloša Degeneka, Veljka Milosavljevića, Milana Rodića, Seol Jung Vua, Ognjena Mimovića, Timija Maksa Elšnika, Jovana Šljivića, Dalsija, Nikolu Kneževića, Gelora Kangu, Mirka Ivanića, Luku Ilića, Jegora Pruceva, Pitera Olajinku, Felisija Milsona, Vladimira Lučića, Pumu Rodrigeza (mada se priča o odlasku u Meksiko), Aleksandra Kataija, Lazara Jovanovića, Šerifa Ndiaja, Bruna Duarte i Uroša Sremčevića (dvojna registracija sa Grafičarom). 

 

Ako se doda i mladi Andrija Maksimović koji je isto na dvojnoj registraciji sa timom sa Senjaka, dolazimo do broja od 30 igrača.

 

Kada njima dodamo Nemanju Radonjića, Silu i Radeta Krunića – to je 33. Za tri cela tima

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Moracemo u nekom trenutku da stanemo s ovim budalesanjima, imamo tu igraca koji su na terenu stekli pravo da budu prvotimci Zvezde i ocekuju neke minute. Silas umesto Pume OK, Krunic umesto Hvanga OK, hajde neka ga i Radonjic u ulozi "law risk high reward" igraca. Svaki dalji dolazak bez prodaje igraca na poziciji na koju se dovodi pojacanje ce da napravi ozbiljan problem Milojevicu. Milson, Dalsio i Ilic su vec izgubili mesto u timu i pre ovih pojacanja, tek sad ko zna kad ce videti teren. Serif je takodje vec izgubio mesto u timu ali OK, izgubio ga je od boljeg igraca, ali sad ce i Duarte koji je dupe odrao da prodjemo i pokazao kvalitet da se seli na klupu ako dodju Jovic ili Arnautovic. Muceni Jovanovic koji je na pripremama pokazivao da bi mogao da se bori za mesto u timu moze komotno da razduzi opremu, pored ovoliko krila i legendarnog Milojevog opreza kad su domace utakmice u pitanju ko zna kada ce ponovo da odigra utakmicu.

Radonjic tek treba da zasluzi da dobije mesto na klupi za rezervne igrace.  Covek ne da nije igrao takmicarske niti bilo kakve utakmice u poslednje vreme, nego nije ni trenirao sa timom.  Prvi izbor za krila su u ovom trenutku Olajinka levo i Silas desno.  Alternative su Milson i Puma (ako ostane) ili Jovanovic (moja preferenca). 

 

Vidim Djurica na kluopskoj web-strani medju clanovima tima.  Da li su ga licencirali za domaca takmicenja?

Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Radonjic tek treba da zasluzi da dobije mesto na klupi za rezervne igrace.  Covek ne da nije igrao takmicarske niti bilo kakve utakmice u poslednje vreme, nego nije ni trenirao sa timom.  Prvi izbor za krila su u ovom trenutku Olajinka levo i Silas desno.  Alternative su Milson i Puma (ako ostane) ili Jovanovic (moja preferenca). 

 

4 hours ago, harper lee said:

 

Da, samo plate.:D

 

S ovim pojacanjima crta se ona moja formacija 3-4-3 pred Bodo kao opcija za Ligu Sampiona.

 

Glazer

Djiga - Spajic - Drkusic

Olajinka - Elsnik - Krunic - Seol

Silas/Radonjic - Duarte - Ivanic/Milson

 

 

Ovako meni deluje najbolje. Kao sto vidite, Radonjica sam stavio kao rezervnu opciju (Puma je vec otisao) jer je ta opcija da "tek treba da zasluzi mesto na klupi za rezervne igrace" nerealna kad je igrac takvog renomea u pitanju. Uostalom, da bi se sto pre vratio u takmicarsku formu Radonjic mora da igra.

Link to comment

Čisto fudbalski Radonjić je kod nas imao poteza koje smo rijetko viđali od igrača i neposredno prije i poslije njega, ti sprintovi i driblinzi su zaista znali da djeluju kao nešto što odskače od CZ, ali nekako ne mogu da ga odvojim od lude glave, nekih potpuno nerezonskih poteza i generalno nekog šabanskog vajba koji je emitovao. Ako se malo primirio i shvatio da će morati da rilja ne bi li se ponovo vratio na veliku scenu, super, ali nešto mi strepnja dublja od nade. Nisam plakao kad je otišao, iako je on igrač koji ima u nogama sam rješenje nekih utakmica. 

  • +1 4
Link to comment

Kako ga je zavukao Krasnodaru, kao neki bilijarski trick shot, samo tako je moglo da udje 

Protiv Trnave tamo je jedno 5 kontri zajebao sebiclukom i mrzeo sam ga celu tekmu, i na kraju resi 

  • +1 1
Link to comment

U top formi, on je elitno pojačanje, mada i mene nervira. Ima sasvim definisan skill set, ništa tu nije upitno, osim pitanje discipline.

Jbg, ovo deluje veoma neozbiljno i amaterski, ali Zvezdi eventualni ulazak u CL potpuno redefiniše ciljeve i na to ko nije, treba da se navikava. Drago mi je da su pojačanja unapredila fizičku sliku tima. Bićemo, ako ništa, eksplozivniji.

Link to comment
12 minutes ago, kralj said:

U top formi, on je elitno pojačanje, mada i mene nervira. Ima sasvim definisan skill set, ništa tu nije upitno, osim pitanje discipline.

Jbg, ovo deluje veoma neozbiljno i amaterski, ali Zvezdi eventualni ulazak u CL potpuno redefiniše ciljeve i na to ko nije, treba da se navikava. Drago mi je da su pojačanja unapredila fizičku sliku tima. Bićemo, ako ništa, eksplozivniji.

ako budemo zdravi

Link to comment

Radonjic vec par godina nije zainteresovan za ozbiljan fudbal,podseća na Jovica koji je zabo kintu u Madridu i to je to.

 

Cenim da će biti više na tribinama nego na terenu

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Radonjic vec par godina nije zainteresovan za ozbiljan fudbal,podseća na Jovica koji je zabo kintu u Madridu i to je to.

 

Cenim da će biti više na tribinama nego na terenu

cisto pranje para ako je tako

Link to comment

Najveci problem novih pojacanja+Milson od 4.5M je motivacija.

 

Ako se budu cimali jednako ili bar slicno  u bar 30% SLS utakmica kao u LS bice sjajno.

Kad se SLS vedete na srpskim oranicama zabunkerisu, smorice nam i Radeta i Silasa i Radonju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...