Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Krunic mi je onaj tipicni karijerni overachiever a la Sasa Lukic. Zna fudbala, ali uglavnom je to neka disciplinovana alibi igra sa mnogo trcanja, a bez mnogo koristi. Mislim da je Hvang u ovom trenutku sigurno kvalitetniji igrac + bolji fit na ovo sto vec imamo u vezi, ali uz dodatak Radonjica i Silasa na nasa impotentna krila, mislim da smo overall ipak nesto jaci nego prekjuce. 

 

Silas mi na yt deluje kao Olajinka na steroidima. Trapav, nezgrapan, ali brzi, snazniji i tehnicki jaci od Pitera... 

Link to comment

što se tiče Silasa, ono što mi je interesantno jeste i činjenica da ga Štutgart daje (pozajmljuje) direktnom konkurentu u LŠ. hipotetički, baš on bi mogao da ih izbaci. pa je zanimljivo dal ima neka klauzula da ne može da igra protiv Štutgarta

 

što se tiče Zvezde u LŠ, biće mi zanimljivo da vidim kako će da se organizuju u toku zimske pauze, pošto se ligaški deo LŠ završava krajem januara, što će reći u doba gluve i mrtve fudbalske tišine u Srbiji. što znači da ne mogu da raspuste igrače i da bude vidimo se posle Srpske NG. šta će, gde i sa kime da igraju kako bi održali formu za ključne utakmice

Edited by Ted
Link to comment

Bilo bi lepo da još budemo u konkurenciji i budu ključne utakmice.

Zato i treba dosta igrača da se ovo iznese.

Verovatnk će igrati po Antalijama i slično mada pošto nema zime može i ovde  sa timovima iz le koji su u sličnoj situaciji.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, FPLS said:

Vise smo na Hvanga proslog leta potrosili nego na ovu trojicu zajedno...

 

Bice placeno nesto simbolicno za Radonjica i to je to sto se tice obestecenja. Silas dolazi na pozajmicu, jeste 10+ miliona evra otkupna cena, ali otom potom, na dugackom je to stapu...

 

Ako su cifre koje se pojavljuju u javnosti tacne mesecna plata Krunica i Silasa je ceo ovaj Pumin transfer, samo do kraja godine njihove plate skupa ce da izadju na 10 miliona. Ovo su ozbiljna, ozbiljna ulaganja, samo sto ljudi uvek gledaju obestecenje a o platama uopste ne razmisljaju kad racunaju koliko igrac kosta. Taj novac ce morati da se obezbedi unapred jer ti sad imas igrace u timu kod kojih ne prolazi "dodjem ti, bice u utorak" kad dodju prvog na blagajnu.

 

Hvang da je hteo da ostane imao bi 2 miliona mesecnu platu, toliko mu je nudjeno. To je nivo obestecenja za solidnog igraca.

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

 

 

Hvang da je hteo da ostane imao bi 2 miliona mesecnu platu, toliko mu je nudjeno. To je nivo obestecenja za solidnog igraca.

Nešto ovde nisi lepo napisao..verovatno samo greška

Link to comment
7 minutes ago, harper lee said:

 

Ako su cifre koje se pojavljuju u javnosti tacne mesecna plata Krunica i Silasa je ceo ovaj Pumin transfer, samo do kraja godine njihove plate skupa ce da izadju na 10 miliona. Ovo su ozbiljna, ozbiljna ulaganja, samo sto ljudi uvek gledaju obestecenje a o platama uopste ne razmisljaju kad racunaju koliko igrac kosta. Taj novac ce morati da se obezbedi unapred jer ti sad imas igrace u timu kod kojih ne prolazi "dodjem ti, bice u utorak" kad dodju prvog na blagajnu.

 

Hvang da je hteo da ostane imao bi 2 miliona mesecnu platu, toliko mu je nudjeno. To je nivo obestecenja za solidnog igraca.

 

Godisnju, ne mesecnu 😁

Odakle Zvezdi 24M evra za platu jednog igraca, recimo Hvanga.

Krunic je imao 3M godisnje, a navodno delimo po pola sa Turcima tu cifru, kao i buduci transfer.

 

Ako Silas ima 1M godisnje, to je Pumin izlazni transfer, ukupno 2.5M godisnje.

Edited by Milosh76
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Jedino ako je sve vec dogovoreno i samo da se objavi.

 

Navodno neki Arapi nude 6M za Serifa...

 

1 hour ago, Lo Zingaro said:

 

Dodace i Laki svojih 100€,  a evo i ja bih rado svojih 50€.

 

Laki će da ga odnese na krkače do Emirata.

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

 

Godisnju, ne mesecnu 😁

Odakle Zvezdi 24M evra za platu jednog igraca, recimo Hvanga.

Krunic je imao 3M godisnje, a navodno delimo po pola sa Turcima tu cifru, kao i buduci transfer.

 

Ako Silas ima 1M godisnje, to je Pumin izlazni transfer, ukupno 2.5M godisnje.

To bi bilo 450k eura nedeljno. EPL dobra plata

Link to comment
17 minutes ago, harper lee said:

 

Ako su cifre koje se pojavljuju u javnosti tacne mesecna plata Krunica i Silasa je ceo ovaj Pumin transfer, samo do kraja godine njihove plate skupa ce da izadju na 10 miliona. Ovo su ozbiljna, ozbiljna ulaganja, samo sto ljudi uvek gledaju obestecenje a o platama uopste ne razmisljaju kad racunaju koliko igrac kosta. Taj novac ce morati da se obezbedi unapred jer ti sad imas igrace u timu kod kojih ne prolazi "dodjem ti, bice u utorak" kad dodju prvog na blagajnu.

 

Hvang da je hteo da ostane imao bi 2 miliona mesecnu platu, toliko mu je nudjeno. To je nivo obestecenja za solidnog igraca.

 

O godisnjim zaradama se radi, nisu jos cifre otisle toliko u nebo :D

 

Gde 2 miliona mesecno, toliko zaradjuje mozda neki Vlahovic, a verovatno i manje. 

 

Edit. Brzi Milos

Edited by FPLS
Link to comment
26 minutes ago, Godfrey said:

Nešto ovde nisi lepo napisao..verovatno samo greška

 

Da, godisnju. Mi jesmo poludeli ali Mancester Siti jos uvek nismo.:laugh:

 

Ganjam neku stolariju jer treba da zamenim kod keve, svaku sledecu glupost koju napisem otpisite na to.:D

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, harper lee said:

Ganjam neku stolariju jer treba da zamenim kod keve, svaku sledecu glupost koju napisem otpisite na to.:D

Javi ako treba pomoć za nameštanje.

  • Hvala 1
Link to comment

Jbt nama sat ne valja igrac sa 200 utakmica i preko 10k minuta u Seriji A. Ko god misli d aKrunic nema skila neka kuc ana yt i neka pogleda

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...