Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Radonjic se i sam ne seca kada je odigrao poslednju dobru utakmicu. Muka i jeza me hvata kada se takvi, koje bukvalno niko nece, i nigde nisu ostavili traga, predstave kao "ozbiljno" pojacanje.... Ali ok, uskoro cemo videti na sta lici...

Link to comment

Dajte tompus sliku. Mađija nema zmiju u džepu. 

 

Cenim vam 9 bodova u LS. Što će biti dosta ali hoće li biti dovoljno 🤔 

Link to comment
Just now, Azdaja said:

Dajte tompus sliku. Mađija nema zmiju u džepu. 

 

Cenim vam 9 bodova u LS. Što će biti dosta ali hoće li biti dovoljno 🤔 

Tompus zbog 2 igraca koji su skartirani u svojim klubovima? 

Pa onda jos kad ljudi kazu "Milan je sa Krunicem igrao polufinale", da isto kao sto je Gsw sa Bjelicom uzeo titulu. 

  • +1 2
Link to comment
44 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

@harper lee Jesi li upucen da li dovodjenje Krunica znaci i odustajanje od onog dzina iz Benfike? Nekako bih volio da ona dodju. 

Sačekaj da mu javi ista osoba koja se i meni povremeno javljala, pa da onda to predstavi kao “iz prve ruke”. Baron.

Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

na Mozzartu piše da ste doveli i ovog Silasa

Da evo sad citam. 

 

On deluje kao dobro dobro pojacanje uz ogradu da ga nisam gledao i da je rezerva i Stutgarta i reprezentacije Konga. 

Postavlja se pitanje za sta ce nam i on i Radonjic, ne pravi se novi tim poslednjeg dana prelaznog roka. 

Neverovatno da covek posle zreba izjavi da je to to, niko ne ide i ne dolazi i onda tradicionalno pretumbamo tim sto do sada nijednom nije dalo rezultata. 

Link to comment

 

Lik je baš ozbiljna zvijer na sve to visok gotovo 190 cm.

 

Djeluje da smo se ozbiljno pojačali, ali opet bez prevelikog rizika (ako nije obavezan otkup).

 

Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Da evo sad citam. 

 

On deluje kao dobro dobro pojacanje uz ogradu da ga nisam gledao i da je rezerva i Stutgarta i reprezentacije Konga. 

Postavlja se pitanje za sta ce nam i on i Radonjic, ne pravi se novi tim poslednjeg dana prelaznog roka. 

Neverovatno da covek posle zreba izjavi da je to to, niko ne ide i ne dolazi i onda tradicionalno pretumbamo tim sto do sada nijednom nije dalo rezultata. 

Radonjic ce da bude zamena na levom krilu a silas prva opcija na desnom.  Konkurencija na krilima ce biti zestoka.  Puma ce mozda u MLS.

Link to comment
59 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

@harper lee Jesi li upucen da li dovodjenje Krunica znaci i odustajanje od onog dzina iz Benfike? Nekako bih volio da ona dodju. 

 

Nisam upucen ali izgleda da znaci. Prekrsio sam jednom svoje pravilo da ne zovem poznanike u klub oko transfera kad je Hvang dolazio jer nisam mogao da verujem da je realno i to je bilo poslednji put da sam to uradio.

 

Ovo sto je Zvezda danas uradila sa transferima je nezapamceno u nasem fudbalu, nisam siguran da li da se radujem ili hvatam za glavu. Bilo je godina kad je godisnji budzet kluba bio manji od ova tri transfera koje smo napravili danas,

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...