Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

On 1. 9. 2024. at 15:31, harper lee said:

 

Stoka. Treba to vratiti u zonsku ligu pa neka bacaju topovske udare na krave i ovce.

 

Da je tako Zvezda bi bila ispod zonske sta su sve navijaci radili u proslosti. Bezveze je biti licemeran kad ne mozes ispred svog dvorista da pocistis

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, tsva said:

 

Da je tako Zvezda bi bila ispod zonske sta su sve navijaci radili u proslosti. Bezveze je biti licemeran kad ne mozes ispred svog dvorista da pocistis

 

Znaci, to sto su neki navijaci nekada radili nesto opravdava da se igrac protivnickog tima gadja topovskim udarom. Druze, da se to desi na Marakani prvi bih bio za to da Zvezdu sutnu u zonsku ligu. Navijaci kao navijaci, neka rade na tribinama sta god i neka klubovi budu kaznjavani zbog toga, ali igrac na terenu mora da bude svetinja.

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

A kad on ode ko ti je sledeca meta?

Odslusao sam na jednom podkastu da je Serif ponovo izgubio samopouzdanje i da zbog toga masi zicer kao juce.  Covek je izgleda previse osetljiv i cita gluposti koje o njemu pisu uglavnom dunsteri.  Posto od utakmice u Norveskoj nije bio u startnoj postavi, njegovo samopouzdanje je pocelo da se raspada.  Miloje mu ga je proletos ojacao i on je poceo da zabija golove.  Dolaskom Duartea, nije vise siguran za mesto u prvih 11 sto izgleda puno utice na njega.

Edited by Dimitrije
Link to comment
17 minutes ago, Dimitrije said:

Odslusao sam na jednom podkastu da je Serif ponovo izgubio samopouzdanje i da zbog toga masi zicer kao juce.  Covek je izgleda previse osetljiv i cita gluposti koje o njemu pisu uglavnom dunsteri.  Posto od utakmice u Norveskoj nije bio u startnoj postavi, njegovo samopouzdanje je pocelo da se raspada.  Miloje mu ga je proletos ojacao i on je poceo da zabija golove.  Dolaskom Duartea, nije vise siguran za mesto u prvih 11 sto izgleda puno utice na njega.

 

Kod svih centarfora samopouzdanje igra veliku ulogu. U polju pas moze da ode pola metra ili metar levo ili desno ali igrac ima prostora da se pomeri i presretne loptu, u boksu nemas puno ni vremena ni prostora a gadjas mnogo manje mete. Veliki napadaci su uvek bili mahom najcenjeniji i najplaceniji igraci na svetu upravo zbog te sposobnosti da brzo donose odluke i realizuju ih. Serif je jako los i sirov tehnicki a na takve igrace utice manjak samopouzdanja jer oni ionako nemaju previse poverenja u svoje tehnicke sposobnosti.

 

Nema to veze ni sa Serifom ni sa Lakijem, meni se jednostavno ne svidja novokomponovana navika navijaca sa drustvenih mreza da ocenjuju igrace prebrzo, prelako i preostro, valjda da bi ispali pametni na drustvenim mrezama. Karakteristicno za sve takve ljude je to sto najverovatnije nikad nisu sutnuli loptu u zivotu i ne razumeju fudbal. Na zalost, ta navika se zapatila i kod sportskih nazovi novinara, razumem Milojevica zasto je toliko besneo na konferenciji za stampu posle Bodoa. Jedva je docekao da im se posere po glavi. Ti si trener ekipe, kakav god da si trener u odnosu na te diletante koji ne znaju cak ni kako izgleda trenazni proces si Rinus Mihels licno, a citas kritike na svoj racun za koje znas da nemaju veze s mozgom jer si trener i mozes lako da ocenis ko zna o cemu prica a ko lupeta gluposti. Pri cemu niko od tih ljudi ne zna da Milson vuce povredu, da Puma vuce povredu, da Elsnik vuce povredu, da je Hvang zavrsio utakmicu protiv Bodoa sa zuljevima na nogama i da je jedva zavrsio utakmicu, stvari koje znaju samo oni koji su sa timom, trener na primer, i svakodnevno prate sta se s igracima desava.

 

Nasa sportska kultura je jednostavno na najnizem mogucem nivou po svakom osnovu, njome dominiraju neznanje, bahatost, kurcenje bez pokrica, prenemaganja, trazenja alibija za sve i svasta, da i ne pocinjem sa stvarima koje su vezane za tribine, za regularnost, za ponasanje igraca na terenu i slicno. Knudsen je odrzao pravi cas zdrave sportske kulture na konferenciji za stampu posle utakmice ali ko je jos to slusao.

  • +1 3
Link to comment

Slazem se u vezi Knudsenovog ponasanja.  Ali vecina koja je cula sta je i kako je govorio na kzs je odreagovala: Ko ga jebe.

Link to comment
6 minutes ago, Dimitrije said:

Slazem se u vezi Knudsenovog ponasanja.  Ali vecina koja je cula sta je i kako je govorio na kzs je odreagovala: Ko ga jebe.

 

I to je deo nase sportske kulture.

Link to comment

Rade Krunić je ozbiljna opcija i ozbiljna ciganštura. Problem je njegova plata u Feneru, ako bi ga doveli i dali mu nešto slično poremetili bi totalno ravnotežu u osatku ekipe, tako da se traže različiti modeli da se završi ta priča koja predstavlja mali kamen spoticanja. Valjda će naši operativci pronaći način da to ispeglaju, majku mu jebem, nije baš toliko teško to rješiti ispod žita. Momak ima kvalitet da bude dostojna zamjena za Hvanga.

 

I drago mi je da je klub svjestan mana trenutnog roostera i da traže način da isti unaprede. Sa jednim doobrim krilom mi zaista predstavljamo solidnu ekipu, ajde štrče ti bekovi ali to se da pokriti, ne bi me čudilo da nekog od štopera gurne lijevo ili desno kad zagusti, pa da se na taj način napravi još koherentniji blok (ja sam iskreno protiv toga, ali ponekad jednostavno moraaa, doduše ne protiv Bodoa)

 

edit: Inače čovjek je za 24 sata prešao put od startera u Feneru do nepoželjnog, bukvalno ga tjeraju, tako da nam olakšavaju posao Turci.

Edited by Jesper23
Link to comment

Meni se ne svidja sto radimo ono sto do sada nismo radili, a to je da se posle mjesec dana zahvaljujemo igracima (Stojic i moguce Puma) bez obzira na njihove (ne)kvalitete...

 

Em mi je seljacki manir prema tek pristiglim igracima em moze odvracati druge igrace da potpisu za nas

  • +1 6
Link to comment

Na kraju naši vratili Radonju, nadam se da će biti u stanju da ga spreme za sve što je pred nama. Definitivno momak ima kvalitet, ali svi znamo koje probleme donosi sa sobom. Obzirom da se nismo isprsili za krilo nadam se da hoćemo za Hvangovu zamjenu, pošto je evidentno da nam se svako kurvanje i pokušaj da prođemo što jeftinije obije o glavu.

  • +1 1
Link to comment

 

Quote

Posle Nemanje Radonjića, pojačanje Crvene zvezde je i Rade Krunić!

 

Postignut je dogovor sa Fenerbahčeom da stigne bez obeštećenja, uz podelu 50:50 od eventulanog narednog transfera.

Krunić, bivši igrač Milana, potpisaće sa Crvenom zvezdom ugovor na tri godine.

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
19 hours ago, Milosh76 said:

A gde cemo sa Ivanicem i Elsnikom i ponekad L-Ilicem?

Pitanje ostaje 😂

Krunic i Radonjic su na papiru odlicna pojacanja, a u zavisnosti u kakvom su stanju i koliko ce motiva imati da igraju, bice i na terenu odlicna pojacanja.

Cenim da Krunic uzima Hvangovu poziciju, a Radonjic na krilo i to je to.

Samo onda mora i neko od krila da ode, ako ne i vise njih. Recimo, oporavljeni Lucic nema sta da trazi, jer ce vrlo retko dobijati sansu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...