Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Rekao bih da bi ovaj trebao na Hvangovo mesto. A benfičanin je valjda zadnji vezni kakvog nismo ni imali, pretpostavljam da ga jurimo zbog ovih aždaja u LŠ.
Znači, daj oba!

 

Harper uleteo...

Edited by Gutterball
  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Milosh76 said:

A gde cemo sa Ivanicem i Elsnikom i ponekad L-Ilicem?

 

Polako, jos nismo doveli nikog.

  • Haha 1
Link to comment

Kao ono kada Cigani nadju potkovicu pa se onda posvadjaju oko toga ko ce prvi da uzjase konja kad ga nadju.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, Dimitrije said:

Kao ono kada Cigani nadju potkovicu pa se onda posvadjaju oko toga ko ce prvi da uzjase konja kad ga nadju.

Ili ona ko ce prvi tepsiju pite koje nema pojesti. 

 

Generalno, dobro je da se korektno rastajemo u transferima. 

I kvalitet transfera se podigao, Puma, pomalo sad osporavan, je ipak kvalitetniji nego recimo La Para, Zander, Dioni.. 

Link to comment
19 hours ago, harper lee said:

 

Laki, ti si bukvalno personifikacija onog lika iz srpskih urbanih mitova koji je iz inata stavio kitu na panj i odsekao je sekirom. Takva patoloska zelja da igrac iz kluba za koji navijas bude sto je moguce gori se retko vidja. Mislim, i meni je smesna ova situacija, desava se i mnogo boljim igracima od Serifa, ali ti si od toga da on bude sto gori stvorio sebi opsesiju.

 

Panj je isto ovo uradio na prvoj utakmici kad je došao, protiv Čukaričkog ili Voždovca, promašio je loptu na metar od praznog gola.

 

Moja opsesija je da me neopisivo nerviraju razne Tvorzine kombine pa tako je i ovaj nemač pojma igrom slučaja završio kod nas.

Odavde će otići opet u Tursku da se odradi još jedna tura i još jedna kombina ja tebi ti meni, da se obrne keš i uzmu procenti.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Panj je isto ovo uradio na prvoj utakmici kad je došao, protiv Čukaričkog ili Voždovca, promašio je loptu na metar od praznog gola.

 

Moja opsesija je da me neopisivo nerviraju razne Tvorzine kombine pa tako je i ovaj nemač pojma igrom slučaja završio kod nas.

Odavde će otići opet u Tursku da se odradi još jedna tura i još jedna kombina ja tebi ti meni, da se obrne keš i uzmu procenti.

 

A kad on ode ko ti je sledeca meta?

Link to comment
Just now, Constantin said:

Kažu...Krunić i Radonjić. Još nije ponoć ?

 

Rok je do sutra u ponoc. Ako su Krunic i Radonjic opcije to znaci da smo izduvali za sve igrace koje smo hteli. Navodno Benfika i Stutgart traze da njihova dva igraca koje hocemo ne igraju protiv njih ali to lako moze biti obicna patka pustena iz kluba.

Link to comment
3 minutes ago, harper lee said:

 

 ali to lako moze biti obicna patka pustena iz kluba.

Znam kako to izgleda. Imamo mi Terzine čirake kod nas.....

Link to comment
4 minutes ago, harper lee said:

 

A kad on ode ko ti je sledeca meta?

 

Milson je igrač za mali fudbal, ne za velike terene, fizički inferioran, preslab i prespor. Tehnika koju poseduje nije takva da pokrije nedostatke.

Što se domaćih njiva tiče, tek tu ne može da dođe do izražaja.

Puma deli većinu Milsonovih mana.

 

Uglavnom, ova dvojica su ipak fudbaleri, kakvi takvi, za razliku od Balvana koji je samo još jedan ventil za oticanje para u privatne džepove.

Stoga, nemam nikakvu sledeću metu, žao mi je što umesto ove dvojice nisu dovedeni bolji igrači i to je to. Neću ih pominjati više no što bih pomenuo Elšnika ili Ivanića npr.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Milson je igrač za mali fudbal, ne za velike terene, fizički inferioran, preslab i prespor. Tehnika koju poseduje nije takva da pokrije nedostatke.

Što se domaćih njiva tiče, tek tu ne može da dođe do izražaja.

Puma deli većinu Milsonovih mana.

 

Uglavnom, ova dvojica su ipak fudbaleri, kakvi takvi, za razliku od Balvana koji je samo još jedan ventil za oticanje para u privatne džepove.

Stoga, nemam nikakvu sledeću metu, žao mi je što umesto ove dvojice nisu dovedeni bolji igrači i to je to. Neću ih pominjati više no što bih pomenuo Elšnika ili Ivanića npr.

 

Dakle, cetiri kandidata. Siroko.:D

Link to comment

to @harper lee : Hteli smo Andreja Djurića. Nije pao dogovor, a rečeno nam je da Milojević računa na njjega pa ne može u Niš. Vidim što računa :rolleyes:

Apropo plasiranja priča iz kluba...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...