Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Sudija je isto labav ,nije nikog istetio ali se vidi da je pogubljen . 
Treba da udje Šerif da ih malo razbuca napred i Milson .

Link to comment
Just now, elementary said:

Drkusic mi se svidja ,voli da iznosi loptu napred ,ima solidan korak . Ovo mu je prva utakmica na lošem terenu te se ne može dati neka ozbiljna ocena ali biće ok tandem sa Đigom .

 

Odlican je on igrac, to smo znali i pre nego sto smo ga doveli, nema potrebe da se izmisljaju krive Drine o njemu zbog 45 minuta na ovoj oranici posle dva-tri meseca pauze. Bice on OK.

Link to comment
17 minutes ago, kralj said:

 

Ma mogu i obojica, nevezano za to, ovaj game plan sa Duarteom koji se vraća na svoju polovinu po loptu je ozbiljan WTF. Sumnjam da mu to piše u uputstvu za upotrebu.

 

Mora da se vraca jer Ilic nije u stanju da ga poveze sa ostatkom tima.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, harper lee said:

 

Mora da se vraca jer Ilic nije u stanju da ga poveze sa ostatkom tima.

 

Posle tog posta to srećom nije ponavljao. Stoji za Ilića, ovde je i Dalsio morao da preuzme veću ulogu u organizaciji.

 

Dimitrije, znam da nije igrao i da mu treba vremena. Uglavnom pokazuje pozitivne rezone u postavci pre svega, ali ona dva poteza nisu bila kao da nije igrao od EP, nego kao da nije šutnuo loptu nikad.

 

Inače, ne bi me čudilo da ovo Pumi bude poslednja utakmica.

 

Spajić mesto Drkušića, e to će nam glavu spasit.

Edited by kralj
Link to comment

Sad drugi debili...:isuse: Ja lige i govana mati mila.

Valjda ona detonacija nije povrijedila Drkusica u pm..

  • +1 1
Link to comment

Koji moj uvodi Spajica i troši izmenu .Ovi nam nisu zapretili ,Drkusic mije bio nikakav problem .Bolje da je uveo nekog napred .

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Ovi nisu gledali utakmice po seljackim ligama pa prave iste gluposti.

 

Zvezdini debili na svakoj utakmici prave bakljade ali ne gadjaju igrace protivnickog tima topovskim udarima.

  • +1 1
Link to comment

Kakva su nam krila, pakao. Placemo za Bukarijem, koliko god me je neretko izludjivao svojim sebiclukom.

 

Olajinka koji ne moze cunj da prodje 1 na 1 i Puma koji je valjda jedini krilni igrac na svetu koji se ka golu ne okrece licem, vec iskljucivo dupetom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...