Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Srećno mu bilo u Fejenordu, mislim da je to za njega odličan klub u daljem razvoju karijere.

Svakako je svoje pošteno odigrao kod nas.

 

  • +1 3
Link to comment

Dovedoslmo Radeta Krunića umesto Hvanga (Izvor Mile1, mislima da čovek ne maši).

 

Moguće je da me udario Alcahjmer, ali ja se tog čoveka uopšte ne sećam da sam ga gledao.

 

Može li neko da kaže nešto više o njemu?

Link to comment

Pa nije išao klasičnom linijom preko blizanaca, Bosanac, iz Donjeg Srema se uhvatio Serije A, na kraju je čak jedno vrijeme bio prilično standardan u Milanu, dok se taj Milan tražio. Solidan radnik, ništa spec, ne treba tu očekivati neki vatromet. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Bez Hvanga ostajemo bez privida da nam je mesto u LS. Seljacki potez, provincijski manir pohlepnih ljudi. Tako smo i pre prve LS prodali Radonjica. 

 

Smiriye se i ptestanite da vredjate klupsku upravu bez razloga.  Hvang je rekao odmah posle utakmice sa Bodeom da odlazi jer je to njegova zelja.  Takav je bio dogovor sa klubom jos kada je dosao kod nas. Igrao je za sve pare, ali sada zeli da se dokaze u jacoj ligi.  Sve najbolje i srecan put.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Dimitrije said:

Smiriye se i ptestanite da vredjate klupsku upravu bez razloga.  Hvang je rekao odmah posle utakmice sa Bodeom da odlazi jer je to njegova zelja.  Takav je bio dogovor sa klubom jos kada je dosao kod nas. Igrao je za sve pare, ali sada zeli da se dokaze u jacoj ligi.  Sve najbolje i srecan put.

 

Od starta je napravljen dogovor sa Hvangom i drago mi je sto je ispostovano. Takav tretman i imidz će značiti i kod buducih dolazaka, igraci tog ranga ce dolaziti ako znaju da kad pozele korak napred neće biti sklonjeni i trcati krugove van tima kao Hvang u Olimpijakosu nego ce se završiti u obostranom interesu. Nismo ni blizu vrha lanca ishrane u fudbalu, i dogovori ovakvog tipa su nasa realnost. I podržavam to.

  • +1 5
Link to comment

Steta za Hvanga, nadao sam se da nece biti odgovarajucih ponuda za njega ali isprsio se Fejenord, dabogda se ugasili. Zavrsila se seksi voznja sa igracem koji nas je usrao sticajem okolnosti jer takav kvalitet ne bismo mogli da kupimo u tri zivota. Rade Krunic je igrac nista manje (zapravo je vece) reputacije od Hvanga ali nije zamena za njega jer je drugaciji tip veznjaka sa drugacijim motorickim karakteristikama, on je vise neka kombinacija Elsnika i Ivanica. Ako on dodje moracemo malo da tumbamo tim jer vezni red sa njim, Elsnikom i Ivanicem bi imao mnogo znanja, mnogo snage i mnogo fudbalske vizije ali bi trkacki bio inferioran.

  • +1 2
Link to comment

Svako je mogao da vidi da se Hvangu ide i da ce otici odmah nakon Bodoa u intervjuu, to je bilo ocigledno.

 

Ono sto je realnost jeste da je Zvezda klub koji gradi tim da bi usli u Ligu sampiona, ne da bi tamo napravili i neki rezultat, kolko god Terza ume lepo da laze. Svim silama se gradi tim i dovode igraci da se udje tu i uzme lova, a onda se na konto toga zaradjuje i na igracima jer je prvobitan i osnovni cilj ostvaren. To je ok, ali nikad se nece preci ta lestvica i da se eventualno napravi neki ozbiljan rezultat (cetvrtfinale, polufinale... LS) sa takvim pristupom. Posto je i nemoguce klubu iz istocne evrope da uzme LS, to negde i ima rezona. I nece nijedan tim iz istocnog bloka uzeti ponovo LS dok ne bude radikalnih promena o maksimalnom dozvoljenom trosenju i ogranicavanju stranaca, ili da se desi neki ogroman i nevidjeni user ranga Grcka 2004.

Edited by JohnnyD
Link to comment

Krunci je starter u Feneru, sad je stigao Amrabat, ne znam otkud to da odmah hoce da ga puste. Obzirom da se pominjao Abu Fani iz Ferenca ja zadovoljan, ozbiljan fudbaler. Nadao sam se Pinedi iz AEKa ali valjda nece da ga puste, sve su to dolifne opcije. Problem je sto je nama Hvang tooooliki znacio, bilo bi tesko svima da popune njegove kopacke. Sretno majstore 

Link to comment

Probaćete dovesti i krilo do utorka.

 

Izvor je košarkaški, ali pouzdan.

Edited by Milošica
Link to comment
14 minutes ago, harper lee said:

Steta za Hvanga, nadao sam se da nece biti odgovarajucih ponuda za njega ali isprsio se Fejenord, dabogda se ugasili. Zavrsila se seksi voznja sa igracem koji nas je usrao sticajem okolnosti jer takav kvalitet ne bismo mogli da kupimo u tri zivota. Rade Krunic je igrac nista manje (zapravo je vece) reputacije od Hvanga ali nije zamena za njega jer je drugaciji tip veznjaka sa drugacijim motorickim karakteristikama, on je vise neka kombinacija Elsnika i Ivanica. Ako on dodje moracemo malo da tumbamo tim jer vezni red sa njim, Elsnikom i Ivanicem bi imao mnogo znanja, mnogo snage i mnogo fudbalske vizije ali bi trkacki bio inferioran.

 

Radeta sam gledao malo u Milanu (mislim da je najstandardniji bio u sezoni kad je osvojena titula). Igrao je sa klasičnim zadnjim veznim (Tonelijem) i bio baš pouzdan. U prthodonoj sezoni je imao par početničkih kikseva, u drugoj je bio sasvim dobar. Čudi me da vidim da je trkački limitiran, jer je pretrčavao najviše u timu i bio po tome u vrhu lige ako je verovati komentatoru.

Ne bih se iznenadio da odigra sjajnu sezonu, nalik onim iz Empolija kad se afirmisao. 

Nego, ja sam bio ubeđen da sam pročitao da ga je otkupio Fener pre par meseci kad mu je istekla pozajmica.

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Probaćete dovesti i krilo do utorka.

 

Izvor je košarkaški, ali pouzdan.

Uh, zvuci kao Radonjic.

Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Uh, zvuci kao Radonjic.

Za njega sam nakon Bodea čuo da sigurno ne dolazi. 

 

Ne znam da li se promenilo nešto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...