Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Rok za registraciju igraca  za LS je 3.9. do ponoci.

Prosto mi je neverovatno da Terzic nece nikog potpisati do kraja prelaznog roka.

Link to comment
27 minutes ago, Milosh76 said:

Rok za registraciju igraca  za LS je 3.9. do ponoci.

Prosto mi je neverovatno da Terzic nece nikog potpisati do kraja prelaznog roka.

 

Ako ostane ovaj tim nema potrebe potpisivati bilo koga (mada ima da se zalete za Radonjica kao da gledam) osim jednog beka. Cak ni za tim novim bekom ne bi bilo potrebe ako bismo promenili formaciju u bilo koju sa tri stopera ali sumnjam da ce Milojevic praviti takve eksperimente. Na drugim pozicijama imamo gomilu igraca koji su blizu prvog tima, poput Dalsia, Ilica, Jovanovica, na stoperskim i krilnim pozicijama imamo po tri igraca koji su podjednako sposobni da igraju u prvom timu, imamo nekoliko klinaca kojima trebaju minuti u domacoj ligi i moramo sve to nekako razigravati. Vidim da je Degenek poceo da trenira sa ekipom, to nam daje jos jednu opciju na desnom beku. Katai i Kanga ce takodje imati svoje role u prvenstvu, tim pre sto Kataiju malo fali da postane najbolji strelac lige svih vremena.

 

Dosta je to igraca. Za domacu ligu smo ionako isuvise jaki, za LS smo ionako isuvise slabi i to bismo ostali i sa kupovinom jos dva-tri igraca bezveze. Druga je stvar ako budemo prodavali nekog ali ako svi ostaju nema nikakve potrebe da trosimo pare.

  • +1 1
Link to comment

Igor sa IM Analiza je okačio super video, gde je napravio presek stanja u vezi igre svih Zvezdinih rivala. Doduše, u međuvremenu je Benfika dala otkaz Šmitu, tako da je pitanje kako će njihova postavka igre izgledati na meču 16 Septembra 

 

Link to comment

Čitam tekst koji priprema teren za Drkušića i neobično mi je drago što Miloje nije naseo na contra-Spajić histeriju i stavio Drkušića u dvomeč sezone pravo iz aviona. Još mi je draže što je odluka da igra kapiten direktno odlučila o prolasku. Sad neka uigrava kako misli da treba. Tako rade ozbiljni klubovi.

  • +1 2
Link to comment

Hvang u Fejnordu za 8 milki. Moglo se naslutiti nakon jucerasnjeg obracanja Milojevica i neke jeftine demagogije o upravi koja lavovski radi posao, ali 'nate, balans, finansije, klub zivi od transfera...

 

Navodno jure Radeta Krunica da ga zameni, nidje veze, dijametralno suprotan tip igraca...

Link to comment
4 minutes ago, FPLS said:

Hvang u Fejnordu za 8 milki. Moglo se naslutiti nakon jucerasnjeg obracanja Milojevica i neke jeftine demagogije o upravi koja lavovski radi posao, ali 'nate, balans, finansije, klub zivi od transfera...

 

Navodno jure Radeta Krunica da ga zameni, nidje veze, dijametralno suprotan tip igraca...

Moze li izvor, a da nije insajder sa foruma ili komentar sa nekog sajta? 

Edited by Milosh76
Link to comment

Izvor je Terzin glasnogovornik sa drugog foruma, nema tu greske, pitanje je trenutka kad ce osvanuti vest po portalima.

 

U holandskim medijima se od juce pise o ponudi Fejnorda, mislim da je preneo i Mondo...

Link to comment

Do 13.9. a prijava igraca za LS je do 3.9. u ponoc.

Verovatno moze i jedan 24h pred prvo kolo, tako je valjda bilo ranije.

  • +1 1
Link to comment

Bez Hvanga ostajemo bez privida da nam je mesto u LS. Seljacki potez, provincijski manir pohlepnih ljudi. Tako smo i pre prve LS prodali Radonjica. 

 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Bez Hvanga ostajemo bez privida da nam je mesto u LS. Seljacki potez, provincijski manir pohlepnih ljudi. Tako smo i pre prve LS prodali Radonjica. 

 

 

rekao bih da je ovde  odluka pre svega Hwangova

  • +1 6
Link to comment

Hwang bi otišao na zimu najkasnije ,šteta ,mada znali smo da će se ovo desiti .Glupo je sto ide u Holandsku ligu .Zemenu teško da možemo naći adekvatnu ,toga sam se i plašio ,nije do para …

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...