Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Počeli smo na vreme, petardovaće nas Bodo, pa u revanšu znaju kaldionice. 

 

Simulator još nismo imali. 4.95 bodva mila majko.

  • +1 1
Link to comment

Значи једна победа и две нерешене отприлике. 

Link to comment

Sto je najgore, mogu da se dese oba ekstrema, i da dobijemo recimo PSV, Monako i YB i nereseno sa Milanom i Benfikom. A sa druge strane da jedva uzmemo bod ili 4 protiv Monaka i YB.

Link to comment

Protiv Monaka tamo ne treba racunati na bodove, izgubili smo 4-1 ne tako davno. 

Yb neki bod i poneki remi ovde, ne verujem da ce biti vise od 5 bodova. 

Ne treba zanemariti činjenicu da smo do sada uzimali 4, 3 i 1 bod doduse na 6 utakmica ali jasno je kom bodovnom razredu pripadamo. 

Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

Protiv Monaka tamo ne treba racunati na bodove, izgubili smo 4-1 ne tako davno. 

Yb neki bod i poneki remi ovde, ne verujem da ce biti vise od 5 bodova. 

Ne treba zanemariti činjenicu da smo do sada uzimali 4, 3 i 1 bod doduse na 6 utakmica ali jasno je kom bodovnom razredu pripadamo. 

 

Ne bi trebalo da se bude doveka u istom bodovnom razredu jer klub troši sve više novca, plus ima iskustvo 8 godina igranja Evrope. Valjda bi neki pomak trebalo da se napravi, a ne da ti prva godina igranja LŠ bude uspešnija nego četvrta, a sada trošiš bar tri puta više nego tada. Znači nešto se ne radi dovoljno dobro.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Ne bi trebalo da se bude doveka u istom bodovnom razredu jer klub troši sve više novca, plus ima iskustvo 8 godina igranja Evrope. Valjda bi neki pomak trebalo da se napravi, a ne da ti prva godina igranja LŠ bude uspešnija nego četvrta, a sada trošiš bar tri puta više nego tada. Znači nešto se ne radi dovoljno dobro.

To ima logike ali i dalje smo 4-i od pozadi po vrednosti tima pa ako uzmemo da to otprilike prati i bodovni razred jasno je gde smo. Prosle sezone smo igrali 2 puta protiv YB sto je iz ove perspektive sjajan i lagan zreb pa samo 1 bod. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

To ima logike ali i dalje smo 4-i od pozadi po vrednosti tima pa ako uzmemo da to otprilike prati i bodovni razred jasno je gde smo. Prosle sezone smo igrali 2 puta protiv YB sto je iz ove perspektive sjajan i lagan zreb pa samo 1 bod. 

 

 

 

Zašto nismo bolje plasirani po vrednosti tima, to jeste pitanje. Yb nema veći budžet, ne igra u mnogo jačoj ligi, a deluju kao avion spram CZ. Rutinirali su Galatu.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Jaka simulacija koja stavlja Atalantu na mesto broj 5 :ajde:

 

Mozda imaju lak raspored.

 

Znam da je Dortmund pokupio bukvalno sve najslabije ekipe iz sesira 2-4, Sahtjor, Briz, Sturm, Slovan.

 

Nas su izbegli :Jova:

Link to comment

Crvrena zvezda će krenuti 19. septembra protiv Benfike kod kuće. Zatim igra protiv Intera u Milanu 1. oktobra, pa 22. sa Monakom u gostima. Barselona stiže na stadion Rajko Mitić 6. novembra, potom i Štutgart 27. U gostima protiv Milana je 11. decembra, PSV dolazi 21. januara, a poslednje kolo je sa Jang Bojsom u gostima 29. januara.

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/barsa-u-beogradu-kao-liverpul-2018-6-novembra/490821

  • Hvala 2
Link to comment

Kompletan raspored Zvezde u LŠ

1. kolo (19. septembar, 18.45): Crvena zvezda – Benfika

2. kolo (1. oktobar, 21.00): Inter – Crvena zvezda

3. kolo (22. oktobar, 18.45): Monako – Crvena zvezda

4. kolo (6. novembar, 21.00): Crvena zvezda – Barselona

 

5. kolo (27. novembar, 18.45): Crvena zvezda – Štutgart

6. kolo (11. decembar, 21.00): Milan – Crvena zvezda

7. kolo (21. januar, 21.00): Crvena zvezda – PSV

8. kolo (29. januar, 21.00): Jang Bojs – Crvena zvezda

 

Prvih četiri kola 4 boda, onda još 7 u nastavku.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Nikodije said:

 

Zašto nismo bolje plasirani po vrednosti tima, to jeste pitanje. Yb nema veći budžet, ne igra u mnogo jačoj ligi, a deluju kao avion spram CZ. Rutinirali su Galatu.

Galatu bi rutinirao i 1 Stanoje :fantom:

  • Haha 3
Link to comment
23 hours ago, Hobbit slayer said:

Ja sam više nego zadovoljan sa ishodom žreba. Protivnici po meri™. Na noge nam dolaze ovi jači, pa možda tu i ušićarimo koji bod na ludilo domaćeg terena. Na strani možemo da vijamo bodove u Bernu i Monaku, a za milanske blizance ćemo videti šta i kako... U principu, treba sačekati kada izađe raspored utakmica danas, pošto i to može da ima uticaj, prvenstveno u vezi Žabara. Kada smo već kod rasporeda, u koliko sati bi trebalo da se objavi? U iščekivanju rasporeda, ostaje mi da se nadam da će me UEFA "prijatno iznenaditi" , pa da se meč u Milanu zalomi 11 Decembra (kada budem kod nas), pa da skoknem malo do Milana na espresso i do milanske Skale na kulturnu dekontaminaciju :music_harp: Sada sam skontao da tek sutra objavljuju raspored 

San Siro, eve me... :fantom:

Edited by Hobbit slayer
Link to comment

Mene najviše nervira od svega ovoga sto prelazni rok u Holandiji traje jos par dana .Jedino se tu pominjale ponude za Hvanga ,od Ajaksa i Fejnorda .

Imamo mi para za zamenu ali veoma teško je naći njemu zamenu . Dzabe pare kad kvalitetni igrači Hvangovog ranga neće kod nas, uz to u vecini zemalja gotov prelazni …

Da igramo sa Elšnikom i Dalsiom u Lš to bi bas bilo samoubistvo .

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...