Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Puma ima ponudu za ekspresan odlazak iz Zvezde, pa bi mogao da nastavi karijeru u Severnoj Americi, Zvezda bi dobila kroz obeštećenje koliko je dala za kupovinu reprezentativca Paname od Famailikaoa.

 

Nema problema da se već ranije postignuti dogovor sa Torinom oko obeštećenja za Radonjića aktivira, uz revidiranje određenih stavki. Igraču je pre dva meseca nuđena milionska plata, a verovatno su i sada isti uslovi.

  • Haha 1
Link to comment

Srpska crkva i nije baš nešto reprezentativna u zadnje vreme, imaju slabog selektora. Taktika isto loša, bunker dok im ne zabiju golčinu - tad krenu malo agresivnije uz standardno kukanje na sudiju :tongue:

Link to comment

 

Odlican deo gde govori o nacinu selekcije i potrebi da se u potpunosti renovira razvojni deo fudbala u Srbiji.

  • +1 3
Link to comment

Drago mi je sto je Milosevic opet u stabu, neverovatna inteligencija, elokvencija, strucnost... 

  • +1 4
Link to comment

Sad se treba praviti mrtav i nadati se da ce zaboraviti na nas i Hvanga. Ujutru ustajem i lisam vijesti, kad vidim na nema vijesti da je otisao ja zadovoljan.

Link to comment
24 minutes ago, Jesper23 said:

Sad se treba praviti mrtav i nadati se da ce zaboraviti na nas i Hvanga. Ujutru ustajem i lisam vijesti, kad vidim na nema vijesti da je otisao ja zadovoljan.

 

Prelazni rok u Holandiji traje jos 2 dana

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...