Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

uzivanje, finansijska korist, kontinuitet igranja ls i evropskih takmicenja (lakse se dovode bolji igraci). sve ostalo, pobede, eventualni prolaz dalje i sl je bonus. tako ja to vidim

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, FPLS said:

Moze 0, moze i 8 bodova, ali gotovo nemoguce do tih 9. U gostima je bodic u Bernu puna kapa...

 

Monako prokleti, samo njih i Vilu sam hteo da izbegnemo u citavom zrebu.

Kakva kuknjava brate - ne samo ti. Ladno bijemo i Barsu i Milan. PSV možda nereseno, kao i Monako. YB detemo petardom i idemo direkt u 1/8!

  • +1 1
Link to comment

Odličan žreb. Zavisi i kad ćemo sa kim igrati, bolje sa jačima pred kraj kad se obezbede.

Ovo smo i hteli, meni bolje Štutgart nego Bratislava.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, roux senyurt said:

uzivanje, finansijska korist, kontinuitet igranja ls i evropskih takmicenja (lakse se dovode bolji igraci). sve ostalo, pobede, eventualni prolaz dalje i sl je bonus. tako ja to vidim

 

Ma naravno, potpun užitak, jedino što svi znamo da će posle prvih šimika u dupe, opet morati da se čita kako je bolje da igramo LE.

  • -1 1
Link to comment
Just now, kralj said:

 

Ma naravno, potpun užitak, jedino što svi znamo da će posle prvih šimika u dupe, opet morati da se čita kako je bolje da igramo LE.

Daj malo vere u nas

  • +1 1
Link to comment

A jbt, kuknjava zbog Monaka i Štutgarta, a i jedni i drugi ekipe LE nivoa. Najbolje da izvučemo Pjunik i Deri siti u Ligi šampiona.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...