Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Ja ne bih voleo Radonjica ali ne bi me zacudilo da se on naprzi kod nas i ponovo sredi karijeru. Arnautovica bas nikako ne bih voleo, preskupa je to igracka za nas a ima gadan karakter i poremetio bi odnose u svlacionici. Bar se do sada tako ponasao.

  • +1 6
Link to comment

Radonjić ni pre Zvezde nije pokazao ništa, jedina dobra sezona u karijeri mu je bila kod Miloja

 

Znači za ovaj tim bi bio premija, videlo se sinoć koliko bolno nedostaje brzina po bokovima

 

 

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, assignment said:

Koliko vredi kao trener Milojevic je pokazao nakon odlazka iz Zvezde. Neka hvala...

 

Dokle ti dvostruki arsini majkumu? :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Tolike postove sam napisao o Marinovom sredjivanju Zvezdine skauting sluzbe i sad moram da se zahvalim Djigi sto mi je dao argument jer je kao stoper doveden iz tima koji je ispao iz lige odveo Zvezdu u Ligu Sampiona.:D

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

Radonjić ni pre Zvezde nije pokazao ništa, jedina dobra sezona u karijeri mu je bila kod Miloja

 

za ovaj tim bi bio premija, videlo se sinoć koliko bolno nedostaje brzina po bokovima

 

say no more

 

image.jpeg.919b8406e63d0c46fdab54734b212200.jpeg

  • +1 1
Link to comment

predstavljaju Bufona i daju mu neku nagradu, a nisu smjeli u kolazu staviti kako ga je Gobelja probusio :D

  • Haha 2
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Prenos zreba na RTS2, komentator Krivokapic.

 

puuu, dje je strajnic?

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Izvinjavajte ako je vec neko pisao, ja tek sad vidim da 36 ekipa igra LS. Pa kakav ce to sistem da bude, 9 grupa, koliko ide dalje?

Link to comment
Just now, Lord Stef said:

Izvinjavajte ako je vec neko pisao, ja tek sad vidim da 36 ekipa igra LS. Pa kakav ce to sistem da bude, 9 grupa, koliko ide dalje?

 

vrati 6-7 strana nazad pa kreni. ne moze to sve u jedan post :D

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Izvinjavajte ako je vec neko pisao, ja tek sad vidim da 36 ekipa igra LS. Pa kakav ce to sistem da bude, 9 grupa, koliko ide dalje?

Jedna grupa od 36 timova, a svaki tim igra 4 kod kuce i 4 kao gost.

Danas je zreb ko igra sa kim, a u subotu raspored.

  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

predstavljaju Bufona i daju mu neku nagradu, a nisu smjeli u kolazu staviti kako ga je Gobelja probusio :D

 

Da ne pominjemo da program "otvaraju" sa čovekom koji nikada nije podigao "ušatog" :covid19:

Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

puuu, dje je strajnic?

Ali kako je Straja na obe utakmice zvao njihovog golmana Nikitin, Nikitin  - Haikin sve je to isto :laugh:

Link to comment

Fala obojici, evo bas gledam i reklamni spot koji su snimili gde Bufon kaze Ceferinu "Mr president, nobody understands the new system" :D Jedino objasnjenje je da su angazovali nekog iz FIBA da osmislja sistem takmicenja

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...