Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

28 minutes ago, MeanM@ said:

Kolko para u budzet maf…kluba? Jel se tu nesto promenilo?

 

Preko 40 miliona evra ako ne i svih 50. Darijan ili nema pojma novi sistem ili namjerno umanjuje na Mocart sajtu

Link to comment
16 hours ago, Eleniko said:

gledao sam na BT sports 2

 

vrh prenos

 

2 eng komentatora

 

obrazovana civilizovana

 

bez padanja u vatru

 

znaju sve o marakani

 

da je panenka upisao ovaj stadion u istoriju

 

da su na njemu igrali jugović i prosinečki

 

zlatno doba zvezde sedamdesete

 

svima toplo preporučujem za LŠ

 

16 hours ago, Dimitrije said:

Ja sam gledao na americkoj TNT2 stanici.  Dobri komentari (jedan od komentatora je ranije igrao cini mi se u Celziju), izbalansirani, znaju dosta o Zvezdi, pomalo nostalgicni prema Marakani i velikim utakmicama koje su se na njoj igrale, vrlo pohvalno o Bodeu ali su pred Zvezdom su skinuli kapu.


Od prošle sezone je BT sport zapravo TNT, tako da mislim da ste gledali isti prenos - i ja sam gledao na BT. 
 

U jednom momentu je u kadru bila koreografija na severu navijačke grupe Heroes - a komentaror (verovatno ne svestan konteksta i onako bezazleno misleći da je to upućeno igračima ) je samo rekao “Heroes indeed ”  

 

 

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, MeanM@ said:

Kolko para u budzet maf…kluba? Jel se tu nesto promenilo?

 

Zeljko Pantic kaze da je Vucic sa budzeta vec ubacio 100 miliona tako da koliko god da zaradimo sve je to sica za nas prebogate velikane.:laugh:

Link to comment
10 minutes ago, dragance said:


17 miliona eura odmah - bum - a ostatak od 750k eura na kraju sezone. To je samo za učestvovanje. Ostalo nije garantovano, tj zavisi od rezultata i veličine tržišta za tv prava (znači, kurac na biciklu za nas).

Ima i lova za plasman na nekoj listi, pa za pobedu, nereseno, karte, sponzori, medijska lova... Ko ce to da izbroji.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Ima i lova za plasman na nekoj listi, pa za pobedu, nereseno, karte, sponzori, medijska lova... Ko ce to da izbroji.

Ima, naravno, ali to nije garantovano. Garantovano su već potrošili.

Link to comment
7 minutes ago, dragance said:


17 miliona eura odmah - bum - a ostatak od 750k eura na kraju sezone. To je samo za učestvovanje. Ostalo nije garantovano, tj zavisi od rezultata i veličine tržišta za tv prava (znači, kurac na biciklu za nas).

Neće ni taj ostatak biti baš kurac na bicikli za naše standarde. Može da bude u rangu naših top 10 transfera u istoriji. Na value pillar rangiraju ćemo biti među poslednjima što je 1.2 x rang od pozadi, nek bude 2.4 miliona. Na to dolazi 2.1 milion za pobedu, 700k za remi plus cirka 300k x pozicija na tabeli od pozadi. Sa jednom pobedom i jednim remijem smo na 6.5 - 7 miliona.
 

 

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Dimitrije said:

Radonjic ima kvalitet ali je po naravi dripac.  Ja ne bih voleo da dodje.   Ne bih voleo ni Arnautovica jer je i on slican mentalitet.

 

Слика

  • Haha 5
Link to comment

Mislim da će ga dovesti samo ako Hwang daleko bilo ode da kao zamaskiraju sa nekim zvučnim pojačanjem.

  • +1 1
Link to comment

Radonjic nam uopste ne treba. Ono sto nam treba da ne ode Glazer, a Hvang  ce skoro sigurno otici.

Mene brine koga ce dovesti, a ne bi me cudilo da proda i Serifa.

  • +1 1
Link to comment

Ja bih uvek imao Radonju u timu, ali razumem vas koji ste protiv, pa mi nekako toplo oko srca što smo toliko dobri da imamo taj luksuz da možemo "odbiti" usluge "bludnog sina".

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Koliko vredi kao igrac Radonjic je pokazao nakon odlazka iz Zvezde, a sem brzine i tada nije bio neki ubica, tako da.. Neka hvala...

 

Takodje Arnautovic, 35 godina, cemu? Pa makar bilo za dzabe....

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...