Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, Hroničar said:

Koliko sam ja shvatio, biće dva tima iz istog šešira, znači Zvezda i još jedan (tipujem i voleo bih Dinamo Zagreb).

To je nemoguce jer bi onda bilo 8 ekipa i 7 rundi, izvlacimo 2 i iz svog pota sto dovodi do nemogucnosti da grupe budu fiksne i svima iste. 

 

8 minutes ago, pantelia said:

 

Nema nikakvih grupa, samo jedna jedina tabela. Nije vazno u kom si sesiru, u smislu da ce i Real i Slovan da dobiju po 2 ekipe iz svakog sesira.

 

Mi smo u trecem potu, ali cemo dobiti 2 ekipe iz njega

Da, bice zajednicka tabela, mislio sam da ce biti 4 grupe sa posebnim tabelama ali nemoguce je u ovom sistemu da svako izvuce po 2 ekipe iz svakog pota. Svaka ekipa ce imati svoj program utakmica, zreb ce biti jako bitan. 

Edited by samo_opusteno
  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, samo_opusteno said:

To je nemoguce jer bi onda bilo 8 ekipa i 7 rundi, izvlacimo 2 i iz svog pota sto dovodi do nemogucnosti da grupe budu fiksne i svima iste. 

 

Da, bice zajednicka tabela, mislio sam da ce biti 4 grupe sa posebnim tabelama ali nemoguce je u ovom sistemu da svako izvuce po 2 ekipe iz svakog pota. Svaka ekipa ce imati svoj program utakmica, zreb ce biti jako bitan. 


onda iz svog pota se izvlači jedna ekipa

Link to comment
18 minutes ago, Ros said:


onda iz svog pota se izvlači jedna ekipa

Dve, mislio sam na to da je nemoguce da svi izvuku po 2 a da se formira fiksna grupa gde ce biti iste ekipe i isti rivali svima u okviru grupe. Ako mi izvucemo Real i Inter iz prvog, Real ce takodje morati da izvuce 2 pa ako je jedna od njih Inter sa tom drugom mi nemamo veze. To je bilo pod pretpostavkom da ce biti 4 grupe ali koliko vidim i nema grupa nego ce se zrebati spisak rivala svakoj ekipi, zajednicka tabela i to je to. 

Zreb je mnogo bitan jer iz 4 sesira mozes da izvuces Monako i Vilu a moze i Sturm i Slovan. Jako je bitno i da slabije ekipe docekujemo, manje je bitno gde igramo sa Bajernom ili Realom ali protiv nesto nize klase bi bilo dobro igrati kuci. 

 

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, Hroničar said:

(tipujem i voleo bih Dinamo Zagreb).

Ako mora, nek bude u ZG, pa nek oni rizikuju kazne zbog rasizma, ubacivanja predmeta i sl.

Link to comment
2 hours ago, fandorin said:

Neće ga prodati zbog para, čovek je došao pod određenim uslovima bez kojih ne bi ni bio ovde. Ostaje neka tanka nada da neće dobiti neku, njemu, očaravajuću ponudu. A da je zamenu gotovo nemoguće naći, to stoji. I to ne samo zbog igračkih kvaliteta, nego zbog stava na terenu i van njega.

 * Jbg, ode u Ajaks

 

Za Marina sam čuo kad je imao 18, sve posle toga je bio eho vanvremenskog talenta u kombinaciji sa naše gore list. Za Hvanga sam znao iz Olimpijakosa, ali nagađao bih koju poziciju igra. Ni sanjao nisam da mogu ovako dominantni da budu.

 

Potcenjuje se fudbalsko tržište. Za Linglong standarde sve vrvi od hidden gemova. Kao i u slučaju narečene dvojice, smiraj prelaznog roka je idealan tajming za secikese poput Terze.

Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Ako mora, nek bude u ZG, pa nek oni rizikuju kazne zbog rasizma, ubacivanja predmeta i sl.

Našli bismo način da se revanširamo.

Link to comment

 

10 minutes ago, samo_opusteno said:

Dve, mislio sam na to da je nemoguce da svi izvuku po 2 a da se formira fiksna grupa gde ce biti iste ekipe i isti rivali svima u okviru grupe. Ako mi izvucemo Real i Inter iz prvog, Real ce takodje morati da izvuce 2 pa ako je jedna od njih Inter sa tom drugom mi nemamo veze. To je bilo pod pretpostavkom da ce biti 4 grupe ali koliko vidim i nema grupa nego ce se zrebati spisak rivala svakoj ekipi, zajednicka tabela i to je to. 

Zreb je mnogo bitan jer iz 4 sesira mozes da izvuces Monako i Vilu a moze i Sturm i Slovan. Jako je bitno i da slabije ekipe docekujemo, manje je bitno gde igramo sa Bajernom ili Realom ali protiv nesto nize klase bi bilo dobro igrati kuci. 

 

 

Pa nema nikakvih  grupa, evo citam tekst na uefa.com. Dobijes 8 protivnika sa kojima igras. Svako ima svoje protivnike. Po 2 iz svakog pota. Skupis bodove i budes rangiran u zajednickoj tabeli. Posle je jasno. 

Nije mi jasno otkud Krivokapicu sinoc 4 grupe od 9 ekipa.

Ne znam samo kako se ogranicavaju susreti timova iz istih drzava. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

 

 

Pa nema nikakvih  grupa, evo citam tekst na uefa.com. Dobijes 8 protivnika sa kojima igras. Svako ima svoje protivnike. Po 2 iz svakog pota. Skupis bodove i budes rangiran u zajednickoj tabeli. Posle je jasno. 

Nije mi jasno otkud Krivokapicu sinoc 4 grupe od 9 ekipa.

Ne znam samo kako se ogranicavaju susreti timova iz istih drzava. 

4x9 su šeširi. Kvalitetni razredi što bi se reklo. 

Link to comment

Zelje za rivale, iz prvog Inter tamo, Barselona ovde. Iz drugog Benfika tamo, Sahtjor ovde. Iz treceg Seltik tamo YB ovde, iz cetvrtog Sturm tamo, Slovan ovde. Sa ovakvom rivalima bi mogli napasti i top 8. :laugh:

Edit rivali a ne grupa, tesko se privici

Edited by samo_opusteno
Link to comment
Just now, Hamlet Strašni said:

4x9 su šeširi. Kvalitetni razredi što bi se reklo. 

ma to je jasno, al to nema veze sa grupama. Niko nigde nije spominjao grupe. Poprilicno jasan sistem, samo sto neko rece, nije u tradiciji evropskog fudbala. Ovog ima u NFL otprilike.

  • +1 1
Link to comment

Niposto Dinamo, pogotovi na Marakani.

Ni ja ne kontam sve oko ovih grupa za LS:ohmy:, sad je malo jasnije kad kolege iznad pojasnise.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...