Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Just now, Hroničar said:

Nije, Milojko je prenosio celu utakmicu sa povremenim uključenjima prekaljenog Vladanka.

Jeste, u pravu si. Sad sam malo provrteo snimak na Jutjubu. 

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, dragance said:

Neka ostane do zime i ja zadovoljan (daj šta daš).

 

Tesko do zime. U junu mu istice ugovor i na zimu bi ga pustili i za milion. Ako ostane mora da produzi ugovor

Link to comment

Ako bude vise ponuda za njega i neka utrka, otici ce sigurno za dobre pare. Mi u LS bez njega nemamo sta da trazimo. Nemamo ni ovako, ali nas mozda usere koja pobeda sa njim.

Link to comment
16 minutes ago, Hroničar said:

Imao je RTS takve egzibicije i ranije, verovali ili ne, kad je Partizan igrao za ulazak u Ligu sampiona protiv Njukasla, prvo poluvreme je prenosio Nedeljko Kovinjalo, a drugo Strajnić. Recimo, Hrvatska-Jugoslavija u Zagrebu 99. godine prvo poluvreme je prenosio Milojko Pantić, drugo Gojko Andrijašević.

 

ovo je jasno, alkohol dozvoljaja plafon 45 minuta iole razgovetnog i razumljivog govora...... a podela posla je majka. da su bili neki produžeci i penali, morao bi treći da uskoči (čitaj: Straja)

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Meni deluje da je Strajnić radio drugu smenu, od 14h, u 22h se prosto odjavio. Pre toga je prenosio i Partizan, ne znam da se to nekad desilo.

Edited by fandorin
Link to comment

Nejveće slabosti ove ekipe su krila Milson i Puma.

Obojica dele istu manu, fizičku inferiornost za ovaj (LŠ) nivo igre i previše kokodakanja za premalo jaja.

 

Olajnika je tehnički kud i kamo lošiji ali poseduje ono što moderan fudbal traži, snagu, izdržljivost i brzinu.

Tako da njegovo prebacivanje (ili vraćanje) na levu stranu i bolji igrač na desnom krilu (Radonjić?), ukoliko Milojević Jovanoviću ne sme da da šansu bi rešilo većinu problema.

Seol levo i Mimović desno deluju OK i tu ne bih ništa dirao.

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

 

ovo je jasno, alkohol dozvoljaja plafon 45 minuta iole razgovetnog i razumljivog govora...... a podela posla je majka. da su bili neki produžeci i penali, morao bi treći da uskoči (čitaj: Straja)

Znači morali su da drže Gojka treznog celo prvo poluvreme?!

  • Haha 2
Link to comment

Odlazak Hwanga bi bas bio hendikep u pm. Nadati se da ce mu igranje u LS biti veci izazov od Ajaksa. Bas dugo nismo imali ovakvog majstora sa fenomenalnim sportskim karakterom (sinoc cak i cestita Haikinu na dobroj reakciji kod penala, pravi sportsmen). Valjda ce Marin da nas iznenadi bar pribliznom zamjenom.

Link to comment

Ne razumem jednu stvar oko sistema takmicenja, pise da ce svaki tim da izvuce po 2 tima iz svakog sesira, dakle mi cemo i iz svog da dobijemo 2 ekipe. Problem je sto ce i ekipa iz prvog sesira da izvuce 2 iz prvog a mi necemo igrati protiv 3 iz tog pota nego samo 2, mislim da to znaci da grupe nece biti fiksne nego ce svako da ima svoj spisak protivnika a i krajnja tabela ce biti zajednicka, ligaska. Prvih 8 na tabeli ce ici direktno a 9-24 ce ici u razigravanje. 

  • +1 3
Link to comment

Najavljuje se Arnautović, ali isto tako i odlazak Hvanga u Ajaks za 8+ miliona eura. Nadam se da će se otvoriti za zamjenu. Spominje se da ganjamo Abu Fania iz Ferenca kao zamjenu, odličan igrač.

 

edit: prije svega nadam se da neće Hvang otići, molim se za to

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Ne razumem jednu stvar oko sistema takmicenja, pise da ce svaki tim da izvuce po 2 tima iz svakog sesira, dakle mi cemo i iz svog da dobijemo 2 ekipe. Problem je sto ce i ekipa iz prvog sesira da izvuce 2 iz prvog a mi necemo igrati protiv 3 iz tog pota nego samo 2, mislim da to znaci da grupe nece biti fiksne nego ce svako da ima svoj spisak protivnika a i krajnja tabela ce biti zajednicka, ligaska. Prvih 8 na tabeli ce ici direktno a 9-24 ce ici u razigravanje. 

Koliko sam ja shvatio, biće dva tima iz istog šešira, znači Zvezda i još jedan (tipujem i voleo bih Dinamo Zagreb).

Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

Ne razumem jednu stvar oko sistema takmicenja, pise da ce svaki tim da izvuce po 2 tima iz svakog sesira, dakle mi cemo i iz svog da dobijemo 2 ekipe. Problem je sto ce i ekipa iz prvog sesira da izvuce 2 iz prvog a mi necemo igrati protiv 3 iz tog pota nego samo 2, mislim da to znaci da grupe nece biti fiksne nego ce svako da ima svoj spisak protivnika a i krajnja tabela ce biti zajednicka, ligaska. Prvih 8 na tabeli ce ici direktno a 9-24 ce ici u razigravanje. 

 

Nema nikakvih grupa, samo jedna jedina tabela. Nije vazno u kom si sesiru, u smislu da ce i Real i Slovan da dobiju po 2 ekipe iz svakog sesira.

 

Mi smo u trecem potu, ali cemo dobiti 2 ekipe iz njega

Edited by pantelia
  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

,mislim da to znaci da grupe nece biti fiksne nego ce svako da ima svoj spisak protivnika a i krajnja tabela ce biti zajednicka, ligaska. Prvih 8 na tabeli ce ici direktno a 9-24 ce ici u razigravanje. 

 

Nema grupa, tj. postoji samo jedna grupa i jedna tabela dje su svih 36 ekipa. Ok si objasnio, nije mi jasno sta te buni 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...