Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

7 hours ago, Dimitrije said:

Ja sam gledao na americkoj TNT2 stanici.  Dobri komentari (jedan od komentatora je ranije igrao cini mi se u Celziju), izbalansirani, znaju dosta o Zvezdi, pomalo nostalgicni prema Marakani i velikim utakmicama koje su se na njoj igrale, vrlo pohvalno o Bodeu ali su pred Zvezdom su skinuli kapu.

 

Isto. Slučajno sam naleteo tražeći stream, pravi praznik za uši.

 

Jedino što sam propustio antologijsko menjanje komentatora na Javnoj Sramoti Srbije ali šta da se radi...

Edited by Meduzalem
Link to comment

Odgledah sve ponovo na miru, pa da podelim neka moja “zapažanja”: Hvang je motor i mozak ove ekipe. Bez njega će biti pakao, tako da se nadam njegovom ostanku. Djiga je car, a i Spajić je bio ok. Olajinka dok nije crkao beše dobar. Naš drugi korejanac mora kako zna i ume da nauči bar neke reči na srpskom ili engleskom, jer ima potencijal, ali u LŠ neće imati lufta kao što je imao u ovoj utakmicu.

 

Njihov golman me dojmio. Dobri refleksi, dobro postavljanje i solidna tehnika. Spasao im je barem dva čista gola, ako ne i treći. Ako Glazer ode da kupujemo ovoga.

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, dragance said:

Odgledah sve ponovo na miru, pa da podelim neka moja “zapažanja”: Hvang je motor i mozak ove ekipe. Bez njega će biti pakao, tako da se nadam njegovom ostanku. Djiga je car, a i Spajić je bio ok. Olajinka dok nije crkao beše dobar. Naš drugi korejanac mora kako zna i ume da nauči bar neke reči na srpskom ili engleskom, jer ima potencijal, ali u LŠ neće imati lufta kao što je imao u ovoj utakmicu.

 

Njihov golman me dojmio. Dobri refleksi, dobro postavljanje i solidna tehnika. Spasao im je barem dva čista gola, ako ne i treći. Ako Glazer ode da kupujemo ovoga.

 

Jbg, oni prodaju igrače za mnogo veće sume od nas.

Link to comment

 

 

 

Prvo kolo Lige šampiona biće igrano između 17. i 19. septembra, dok je drugo na programu 1. i 2. oktobra. Treću utakmicu u Ligi šampiona klubovi će igrati 22. i 23. oktobra.

 

Četvrta runda na programu je 5. i 6. novembra, peta 26. i 27. novembra, a šesta 10. i 11. decembra.

 

Sedmo kolo igraće se u 2025. godini, odnosno 21. i 22. januara, dok je osmo, poslednje kolo u prvoj fazi rezervisano za 29. januar, kada će sve ekipe biti na terenu

 

Prvih osam ekipa na tabeli prolazi direktno u nokaut fazu. Ekipe koje završe od devetog do 24. mesta igraće plej-of i boriće se za još osam mesta u nokaut fazi, odnosno osmini finala.

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Sistem ce biti interesantniji od starog, 6 od 9 ekipa iz grupe ide dalje pa cak imamo sansu da budemo tu ako nas zreb pogleda ali mi se ne svidjaju 2 stvari, to sto sa svakim igramo po jednom sto nije u tradiciji evropskog fudbala i cinjenica da se poslednja 2 kola igraju krajem januara pa je pitanje sta cemo raditi od sredine decembra do tada. 

Link to comment

Sto se tice Hvanga nadam se da ce ostati, ne mozemo sada da nadjemo adekvatnu zamenu. Osim toga prodaja bi bas davala bazd domacih klubova bez ambicija koji prodaju igrace pred najvaznije utakmice po sistemu ''para je para i bitnija je od rezultata''. 

Link to comment

Ako ode Hvang u Holandiju nama na toj poziciji treba zamjena. Vjerujem da Marin ima par opcija, ali najbolja bi bi bila da Koreja ostane

 

Prelazni rok traje do nedelje vece za ove glavne lige?

Link to comment
15 minutes ago, samo_opusteno said:

Sto se tice Hvanga nadam se da ce ostati, ne mozemo sada da nadjemo adekvatnu zamenu. Osim toga prodaja bi bas davala bazd domacih klubova bez ambicija koji prodaju igrace pred najvaznije utakmice po sistemu ''para je para i bitnija je od rezultata''. 

Neće ga prodati zbog para, čovek je došao pod određenim uslovima bez kojih ne bi ni bio ovde. Ostaje neka tanka nada da neće dobiti neku, njemu, očaravajuću ponudu. A da je zamenu gotovo nemoguće naći, to stoji. I to ne samo zbog igračkih kvaliteta, nego zbog stava na terenu i van njega.

 * Jbg, ode u Ajaks

Edited by fandorin
  • Haha 1
Link to comment

magu da vam preporučim Goha, slični su igrači.....imaju kose oči

 

čujem da ima problema u svom trenutnom klubu

  • Wub 1
  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Brutalizam & renesansa!!

 

Svaka čast Miloju za pripremljen revanš, pokazao je muda i uradio je ono što je morao. Ekipa je funkcionisala kao jedna koherentna cjelina, dosta trčanja i pritiska na zadnju liniju, čak i na kraju. Djeluje da smo napokon fizički spremni za moderan fudbal, a i tehnički smo se podigli. Nadam se da je Duarte ovom partijom kupio mjesto startera, zaista je bolji igrač, a danas se u 3-4 navrata vraćao duboko na našu polovinu da odigra odbranu i uzeo je tri ključne lopte, tako da i argument o radiusu kretanja više ne pije vodu. Mnogo je lakše igrati fudbal kada imaš takvog napadača kraj sebe, na sve to dva vrhunska centaršuta za Pitera.

 

Brat Naser, ne znam uopšte gdje da počnem kada je on u pitanju. Najviše me fascinira anticipacija, sa kakvom lakoćom se postavlja i čita protivnika a ima 21 godinu, na sve to svako izlazno dodavanje mu je bilo savršeno, presing protivnika razbije sa varkom tijela kao da je Rodri (možda pretjerah malo, ali u zanosu sam). Kakvih kurčevih 10 miliona, ako ovako nastavi dečko je legit PL igrač i to za top 10 ekipa.

 

Čestitke i Spajiću na dobroj partiji i velikoj želji, nije bilo velikih kikseva, koliko je Điga bio kao špricer, tako je Spaja bio kao britka sablja. Nadam se da su partije sa promašenim loptama i uklizavanjima prošlost. Spajić iz Lisabona je igrač reprezentativnog kalibra. Drkušić će nam donjeti dodatni kvalitet naročito kad je u pitanju odbrana od dugih lopti, tu smo imali par problema.

 

Nadam se da Hvang ostaje, on je srce i kičma ove ekipe. Ajaks nije veliki apgrejd, mada je liga idealna za njega, ako ostane vjerujem da će dobiti još bolju ponudu.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
8 hours ago, harper lee said:

Utisak utakmice je zamena komentatora RTS-a na poluvremenu.:laugh: Nakon sto Strajnic zamalo nije zaplakao sto smo dobili penal a utakmicu prenosio kao sahranu neko se setio da skloni budalu i stavi normalnog komentatora.

Imao je RTS takve egzibicije i ranije, verovali ili ne, kad je Partizan igrao za ulazak u Ligu sampiona protiv Njukasla, prvo poluvreme je prenosio Nedeljko Kovinjalo, a drugo Strajnić. Recimo, Hrvatska-Jugoslavija u Zagrebu 99. godine prvo poluvreme je prenosio Milojko Pantić, drugo Gojko Andrijašević.

Link to comment

Ovaj, u vreme SFRJ to je bila uobicajena praksa. Jedan prenosi prvo, jedan drugo na velikim utakmicama. Mislim da je Bari prvo poluvreme prenosio Vladanko. 

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Ovaj, u vreme SFRJ to je bila uobicajena praksa. Jedan prenosi prvo, jedan drugo na velikim utakmicama. Mislim da je Bari prvo poluvreme prenosio Vladanko. 

Nije, Milojko je prenosio celu utakmicu sa povremenim uključenjima prekaljenog Vladanka.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...