Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

4 minutes ago, Dimitrije said:

Jos nekoliko dana do kraja prelaznog roka.  Da vidimo ko ce od nasih jos da ode iz kluba a ko ce da dodje u klub.  Da li smo danas odgledali poslrdnji Serifov u utakmicu u Zvezdi?  Pominju se Arnautovic i Melo kao potencijalni napadaci.  Da li cemo da vratimo Anana iz OFK?  Odlazi li Lekovic?  Knezevic?  Sremcrvic?  Zanima me ko ce da igra u Kragujevcu u nedelju.

Koji Melo?

Link to comment

eno gledam hvang izjavio da nije siguran da ce ostati u zvezdi, a i miloje kaze nije siguran da li ce biti jos dolazaka i odlazaka, zivo je trziste, prelazni rok jos traje i tako to

Link to comment
6 minutes ago, roux senyurt said:

eno gledam hvang izjavio da nije siguran da ce ostati u zvezdi, a i miloje kaze nije siguran da li ce biti jos dolazaka i odlazaka, zivo je trziste, prelazni rok jos traje i tako to

 

Kod Hvanga se nista nije promenilo, covek je jednostavno posten. Ako stigne ponuda koja ce njemu da bude odskocna daska za karijeru imamo dogovor s njim da moze da ode. Ono sto je vazno da on igra i bori se kao da ce do kraja karijere da ostane u Zvezdi.

 

Sad ce da nam se nude igraci na kilo, Radonjic se vec preporucio. Ja bih ga kurac doveo ali Terzic tesko da ce da propusti priliku.

  • +1 5
Link to comment

Radonjic ima kvalitet ali je po naravi dripac.  Ja ne bih voleo da dodje.   Ne bih voleo ni Arnautovica jer je i on slican mentalitet.

  • +1 6
Link to comment
20 minutes ago, harper lee said:

 

Kod Hvanga se nista nije promenilo, covek je jednostavno posten. Ako stigne ponuda koja ce njemu da bude odskocna daska za karijeru imamo dogovor s njim da moze da ode. Ono sto je vazno da on igra i bori se kao da ce do kraja karijere da ostane u Zvezdi.

 

Sad ce da nam se nude igraci na kilo, Radonjic se vec preporucio. Ja bih ga kurac doveo ali Terzic tesko da ce da propusti priliku.

svakako, nista protiv njega, nego sam ja totalno zaboravio na onu pricu o dogovoru da moze da ide ako zeli pa me je izjava iznenadila. verovatno vec ima ponude koje razmatra ili o kojima pregovara

Link to comment
21 minutes ago, roux senyurt said:

svakako, nista protiv njega, nego sam ja totalno zaboravio na onu pricu o dogovoru da moze da ide ako zeli pa me je izjava iznenadila. verovatno vec ima ponude koje razmatra ili o kojima pregovara

Sigurno ima, ali za manje od 24 časa će imati priliku da odmeri da li mu je bolje da odigra 8 mečeva u izlogu LŠ i ode u Januaru za veću lovu i u bolji klub, ili da ide u Septembru da popunjava roster u prosečnom timu Lige 5. Ista priča kao i sa Đigom. Zašto bi išli sada, kada imaju priliku da odrade dobar transfer za manje od pola godine 

Edited by Hobbit slayer
Link to comment
44 minutes ago, roux senyurt said:

svakako, nista protiv njega, nego sam ja totalno zaboravio na onu pricu o dogovoru da moze da ide ako zeli pa me je izjava iznenadila. verovatno vec ima ponude koje razmatra ili o kojima pregovara

 

On ide otkako je dosao a jos je tu tako da cemo videti. Hvang nama pravi veliku razliku ali nisam siguran kako njegov kvalitet ocenjuju klubovi iz najjacih liga, nije se on bas nesto previse dokazao u klupskom fudbalu. Ne bih se previse iznenadio ni da ostane do zime.

Link to comment

Uzgred, trener Bodoa je na KZS pokazao kako se ponasa gospodin covek i trener koji je cvrsto nogama na zemlji.

  • +1 4
Link to comment
34 minutes ago, Dimitrije said:

Kada rezimiram obe utakmice, ispada da nas je Mimovicev gol u Norveskoj progurao do LS.

 

Mimovic je obe utakmice odigrao veoma, veoma dobro. Bojao sam se nekog njegovog raspada veceras jer je mlad a igrao je protiv njihovog najboljeg igraca ali nije se isticao kao slaba karika u odnosu na ostatak tima Zvezde. Duvalo je pred kraj po toj strani mada to vise korespondira sa prelaskom Olajinke na levi bok i cinjenicom da Puma koji ga je zamenio na toj poziciji nije toliko dobar u defanzivi nego sto je Mimovic igracki pao. Generalno je cela ekipa odigrala zavrsnicu na isparenjima ali ni Norvezani nisu bili u boljoj situaciji.

 

Ako ne bude nekih preteranih prodaja ja ne bih uopste dirao ovaj tim do zime jer i nema neke prevelike potrebe. U Ligi Sampiona necemo bog zna sta uraditi jer taj nivo kvaliteta jos nismo dostigli kao klub a bilo bi cudo da ovaj sastav ne osvoji titulu ubedljivo, nista nam ne bi doneli neki arnautovici, radonjici i slicni igraci osim sto bi kapnula neka lova za upravu da podeli na razne provizije i procente. Deluje da je atmosfera medju igracima odlicna i svako preveliko tumbanje bi moglo na tu atmosferu da se odrazi a s obzirom da se jos uvek uigravamo u ovom trenutku jos ne znamo koliki je plafon ovog rostera. Milson, Puma, Elsnik, Seol pa i Duarte koji se od starta odlicno uklopio po mom misljenju jos uvek nisu odigrali svoje najbolje utakmice u Zvezdi, treba polako uvoditi i Drkusica a i brzo ce Glazer na gol. U sustini nama treba jos samo jedan odlican bek jer se nadam da je posle ovog dvomeca i Milojevic video da je Rodic bivsi igrac, na svim drugim pozicijama smo pokriveni. Mozda eventualno da prodamo Ndiajea jer je preskup da bude drugi spic ali ja bih tu pre doveo nekog anonimnog igraca koji je zeljan dokazivanja nego nekog skupog poput Arnautovica koji ce nam biti teg o vratu jer ce uvek zeleti da igra. Radonjica ne bih ni razmatrao.

Edited by harper lee
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Levi bek nam treba.  

 

45 minutes ago, harper lee said:

U sustini nama treba jos samo jedan odlican bek jer se nadam da je posle ovog dvomeca i Milojevic video da je Rodic bivsi igrac

 

Link to comment

Da smo u malo boljoj formi, ovaj revanš bi bio poezija.Videla se brzo solidna razlika u kvalitetu, ali to što su oni u piku sezone, moglo je da nam iskomplikuje stvar. Nevezano za Zvezdu, a vala ni statistiku nisam overio, ništa lepše u fudbalu se još nije pojavilo od dominacije sa inferiornim posedom. Miloje nije ne znam kakav trener, ali za kapacitet današnje Zvezde je perfect fit.

 

Sledi nam loptanje taloga prelaznog roka. Doći će kapiram par dobrih igrača, sve je to šanerski vajb, ali mušema je mušema.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...