Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, dragance said:

Terza, zapalicu ti tvoje besno auto ako slučajno prodaš Djigu sada! Sve ispod 10 milki za njega je kriminal (od sledeće sezone)!

Boli njega uvo, on ima flotu takvih.

Link to comment
Just now, Dimitrije said:

Ja sam gledao na americkoj TNT2 stanici.  Dobri komentari (jedan od komentatora je ranije igrao cini mi se u Celziju), izbalansirani, znaju dosta o Zvezdi, pomalo nostalgicni prema Marakani i velikim utakmicama koje su se na njoj igrale, vrlo pohvalno o Bodeu ali su pred Zvezdom su skinuli kapu.

 

to je to što sam i ja gledao, tnt2 je preuzimao bt2 prenos

 

carski skroz

 

kakav rispekat ima zvezdina istorija, žmarci su me prolazili

 

i koji ponos što sam većinu tih tekmi video uživo u rupi

 

za ovo danas me zabole ali prija

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

to je to što sam i ja gledao, tnt2 je preuzimao bt2 prenos

 

carski skroz

 

kakav rispekat ima zvezdina istorija, žmarci su me prolazili

 

i koji ponos što sam većinu tih tekmi video uživo u rupi

 

za ovo danas me zabole ali prija

To je zato što prenose Englezi. Nacija (kao i ostale nacije sa Ostrva) koja iskreno voli fudbal, i gde je isti deo društvenog života zajednice, a ne prilika za Instagram feeds i slično (naravno, ima i toga) 

  • +1 4
  • Wub 2
Link to comment

Koji od timova iz sva 4 sesira ima vestacki teren?  Jang bojs i jos neko?   Ako mozemo da ih izbegnemo.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Koji od timova iz sva 4 sesira ima vestacki teren?  Jang bojs i jos neko?   Ako mozemo da ih izbegnemo.

Nema veštačkog terena u “grupnoj” fazi LŠ.

Link to comment

Moram priznati da se ne secam ovakvog prvog poluvremena u Evropi. Bas smo ih rastocili, cini mi se da smo imali premalo sansi koliko smo ih pojeli.

 

Vec ste izdvojili Djigu, ja ovakvu utakmicu nekog naseg stopera nikad nisam video. Ovo nije ono standardno i svakodnevno ''bez greske'', on bukvalno nijedan pogresan ili isuvisan potez nije imao. Monstruozna partija. Spajic odlican, mada mi se cini da je dosta sporiji nego prosle godine, mozda je do kasnih priprema. Mimovic sjajan, i Seol kad se malo oslobodio pritiska isto. Hvang, Lesnik, Duarte i Olajinka :ziga: razvalili presing. Ivanic ono njegovo. Meni izgleda kao da se Milson nije uigrao kako treba, bice to dobro.

 

I atmosfera na stadionu odlicna, navijanje super, bas lepo vece na Marakani.

  • +1 7
Link to comment

Utisak utakmice je zamena komentatora RTS-a na poluvremenu.:laugh: Nakon sto Strajnic zamalo nije zaplakao sto smo dobili penal a utakmicu prenosio kao sahranu neko se setio da skloni budalu i stavi normalnog komentatora.

  • +1 2
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment

Jos nekoliko dana do kraja prelaznog roka.  Da vidimo ko ce od nasih jos da ode iz kluba a ko ce da dodje u klub.  Da li smo danas odgledali poslrdnji Serifov u utakmicu u Zvezdi?  Pominju se Arnautovic i Melo kao potencijalni napadaci.  Da li cemo da vratimo Anana iz OFK?  Odlazi li Lekovic?  Knezevic?  Sremcrvic?  Zanima me ko ce da igra u Kragujevcu u nedelju.

Link to comment
52 minutes ago, Eleniko said:

gledao sam na BT sports 2

svima toplo preporučujem za LŠ

ma naravno. od ovih nasih komentatora mi opada kosa i zute zubi. neprestano trtljaju uglavnom gluposti, kao da im placaju po izgovorenoj reci. ako ne nadjem engleze ili eventualno holandjane/svabe, gasim ton. 

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, harper lee said:

Utisak utakmice je zamena komentatora RTS-a na poluvremenu.:laugh: Nakon sto Strajnic zamalo nije zaplakao sto smo dobili penal a utakmicu prenosio kao sahranu neko se setio da skloni budalu i stavi normalnog komentatora.

taj mucenik je najveci smor od svih, a konkurencija je ogromna

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...