Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Retko pratim fudbalsku sekciju Terzinih pulena, ali ovu odgledah.

Odlicna utakmica prijatno sam iznenadjen, odlican tempo, odlicna agresivnost, presing, kapa dole.

Djiga se pretvorio u Nemanju Vidica, monstruozna partija, Hvang takodje.

Uzgred, omanuo sam sastav kod golmana, bio je planiran Glazer, u poslednjem trenutku se Miloje odlucio da ipak ne rizikuje.

  • Wub 1
Link to comment

Djiga ima perfektan tajming, plus mirnoca, kontrola, neustrasivost.  Nigde ga ne pustajte jos bar sezonu.

  • +1 8
Link to comment

Osim Milsona, svi su bili odlicni i koncentrisani. Jedna od najboljih timskih utakmica koje je Zvezda odigrala u poslednjih bas mnogo utakmica.

 

Djiga i Spaja :hail:

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Dimitrije said:

Djiga ima perfektan tajming, plus mirnoca, kontrola, neustrasivost.  Nigde ga ne pustajte jos bar sezonu.

 

Terzic sad da proda Djigu navijaci bi zapalili stadion.:D

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Osim Milsona, svi su bili odlicni i koncentrisani. Jedna od najboljih timskih utakmica koje je Zvezda odigrala u poslednjih bas mnogo utakmica.

 

Djiga i Spaja :hail:

 

Odlican je bio i Milson, nema potebe po svaku cenu i na silu traziti nekog da se poseres po njemu.

  • +1 4
Link to comment

Za Djiga se videlo iz aviona već posle prve utakmice koju je odigrao . Ovu sezonu je počeo još bolje sa velikim samopouzdanjem i mirnom igrom. Najveća glupost bi bila prodati ga . Igrač za lige petice ,vrednost bar 10 miliona … Tek ce  rasti kao igrač u Lš.

Link to comment
1 minute ago, Sokrat said:

Da je ovo bila utakmica domaće lige, pisala bi se saopštenja :rolf: a Norvežani ni da okruže sudiju

 

zašto

 

Link to comment

Real, Borusija, Juve, Briz, Seltik, Dinamo, Aston Vila, Slovan.

I kantanje i pobede. 
Purgere deremo na Maksimiru

Link to comment
Just now, harper lee said:

 

Odlican je bio i Milson, nema potebe po svaku cenu i na silu traziti nekog da se poseres po njemu.

Daleko od toga da je bio los, ocekivao sam vise u tranziciji od njega.

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Daleko od toga da je bio los, ocekivao sam vise u tranziciji od njega.

 

brte nezaustavljiv si noćas

Link to comment

Brat Nasser je fantastican, podsjeca na ovim evro utakmicama na nase najbolje stopere nekada. Spajic isto odlican, imao je onaj jedan kiks, ali je od prve sekunde kapitenski nametnuo sportsku drskost i karakter, pa ga jos i zabio. Pohvale i za gosu, jako siguran u onim centarsutevima i izlascima.

Cestitke igracima i strucnom stabu, realno smo ipak bolji od Bodea za jos koji gol, steta sto ga na kraju nismo i zabili.

 

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...