Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

3 hours ago, kralj said:

Mijailović? Predednik Mijailović? To govori?

 

Mozda prica o utakmici sa Barselonom 1996.

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, harper lee said:

 

Ja se nadam da su to Milojeviceve igre i da nece izvesti ovu kombinaciju na krilima jer je Olajinka duplo slabiji igrac na desnom boku nego na levom ali licilo bi na njega da uradi tako nesto. Ako se to desi to znaci da ce opet krenuti oprezno pa kad Olajinka izgubi snagu da ga zameni Pumom poslednjih pola sata. Nasi treneri nikada nece nauciti da ne taktiziraju previse i ne izmisljaju toplu vodu.

Ako Mimović startuje to sigurno znači da Piter ide na tu stranu kao ispomoć protiv Bjorkana i Haugea, barem je meni to izvjesno. Ili će još nekog gurnuti poludesno da pomogne Mimoviću u defanzivi. Hauge je sa druge strane lijen poput Kataija i mogao bi mali da odigra utakmicu života i da im napravi rusvaj po toj strani. Nije ni taj Bjorkan ni prajm Ešli Kol pa da može da iznese cijelu stranu, niti je prajm Maldini da može da zatvori svu promaju, ako ga opteretimo počeće da puca po šavovima. Isto tako treba reći da Evjen nije klasičan  centralni veznjak i da je dosta ofanzivnije igrao, nema baš taj osjećaj da isprati igrača, mislim ti ulasci iz drugog plana na povratne ili utrčavanja bi ima mogli napraviti rusvaj, ali se treba čuvati ničijih lopti nakon raščišćavanja.

 

Ako trkački ispariramo protivniku i izađemo agresivno ubjeđen sam da prolazimo, teren je dosta širi i ima prostora da držimo loptu i posjedom ubijemo taj tempo. Oni u presing izlaze svim linijama, ako neko od njihovih štopera ostane široko sa našim krilima (čak i Nedaje može pretrčati njihove štopere) biće good night Wiena, samo treba stvoriti tu situaciju.

 

edit: Ima najava da će Piter i Nedaje u navalu, a da će Puma umjesto Ivanića na teren i da će na desno krilo. Nije loše i miriše na visok presing, samo da naši na vrijeme namirišu krv. Sad ja kao Guliver u Više od igre kad priziva Ruse, samo da uzjašu za dva dana su tu :D

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Koliko kosta karta za istok za Olimpijakos ili neki drugi grcki klub kad igraju u Evropi?

 

50-70e za kvalifikacije za tribinu formata istoka

 

a prosek grčka plata zvanično 1300e realno nidje veze osetno manje 1000 max if

 

uostalom igraju pao lans večeras u ateni mozes naci cene karata

 

edit da se ne cimas od 70 do 150e

https://www.biletwise.com/en/panathinaikos-fc-vs-rc-lens-conference-league-tickets/

Edited by Eleniko
  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Jesper23 said:

edit: Ima najava da će Piter i Nedaje u navalu, a da će Puma umjesto Ivanića na teren i da će na desno krilo. Nije loše i miriše na visok presing, samo da naši na vrijeme namirišu krv.

 

Eno desetak postova unazad, gospodin Hronicar okacio sastav, mislim da nije nijednom pogresio do sad :)

 

Moguce da je Glazer jedino sporan, prenose portali da se pozalio na bol na poslednjem treningu... 

Link to comment

Može mala pomoć. Pola foruma ne vidim i non stop mi izlazi ovo. Hvala 

The page you are trying to access is not available for your account.

Link to comment

Ajde srećno nam bilo večeras.

Veliki hendikep je što nema Glazera ...

Što se tiče posete, na nju dosta utiče i prva utakmica - ne zbog rezultata nego zbog naše postavke igre, niko ne želi da gleda Zvezdu koja izgleda kao Javor protiv nas, sa zonama i blokovima i sedenjem u krilu golmanu. Da Zvezda igra napadački pa makar gubila, više ljudi bi se identifikovalo sa timom. Da se ne lažemo utiče i atmosfera sa našeg stadiona na posetu, dosta ljudi ne želi da ide na stadion dok Dileje sa severa otvoreno stoje u službi sistema.

Danas će najbolji igrač biti Hvang!

Link to comment

Integralna verzija Miloeve izjave. Stvarno nije lako novinarima da ovo pretoče u nešto suvislo

 

IMG_20240828_161039.thumb.jpg.0f14ad1eeb881bafce0a9782483d018b.jpg

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Дуго се нисам радовао некој утакмици као данас. Имамо шансе, али можемо да изгубимо, дакле занимљиво. Није смак света ако испаднемо јер идемо у ЛЕ, дакле није као гледање Ђоковића, кошаркаша или ватерпола на олимпијади или нека домаћа утакмица која буди ружне емоције према противнику, дакле много мања опасност по здравље. Плус, долази ми да гледамо најбољи друг и кум кога знам 40+ година и који живи у Аустралији а сада је ту. 

 

Само да не испаднемо на пенале.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Ako Glazer ne bude igrao, znaci da je povreda ozbiljna i moguce je da zahteva hirusku intervenciju.  To bi moglo da znaci da je van tima duze vreme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...