Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Danas je Milojevic na KZS bio zakopcan do grla i preko grla (a inace je uvek zakopcan na KZS).  Doduse dobijao je i glupa pitanja u kojima je prednjacio notroni Rajko kao i neki mamlaz iz Norveske koga je zanimalo zasto Zvezda jos uvek nosi Gasprom na majcama.  Miloje nije cak rekao ni koji igraci su povredjeni.  Koristio je i demagogiju a la AV tipa: "Ja nisam strucnjak ni ekspert, ja sam obican trener."  Ili nesto kao: Sacekacu nekoliko sati pre tuakmice da proctam sastav koji strucnjaci i eksperti predlazu, pa cu time da se rukovodim oko startne postave.  Ukratko, Miloje deluje nervoznije i pomalo ogorceno nego sto sam navikao da ga gledam na KZS, gde je uglavnom pristojan, mada uvek malko kaze.

 

Link to comment

Na stadionu ce biti  35-40k skoro sigurno, a sad koji ce procenat platiti kartu, ko ce dobiti uz 20L goriva ili uz neki prasak za pranje ili kako vec dele po drzavnim firmama, to je drugo pitanje.

Za pocetak karte su preskupe, 2000 za istok... mnogo je.

Link to comment

Idemo opet pogadjalice...

 

SportKlub...    Crvena zvezda će igrati protiv Bode Glimta u sastavu: Glazer – Mimović, Điga, Spajić, Seol – Hvang, Elšnik – Olajinka, Ivanić, Milson – Endiaj.

 

Uz nezamenljivog Hvanga će Elšnik, a mini dilema otvorena je oko drugog krilnog napadača pored sigurnog Olajinke. Opcije su Milson i Puma, a nešto veće šanse za start daju se reprezentativcu Angole i najskupljem pojačanju ovog leta.

 

 

Link to comment

Moja preference bi bio Puma u odnosu na Milsona, ali samo zato sto sam odgledao Pumu u dve domace utakmice gde je dobro odigrao i gde je koristio dobre dubinske sentar-suteve a Milsona jos uvek nisam.

Link to comment
1 hour ago, Dimitrije said:

Moja preference bi bio Puma u odnosu na Milsona, ali samo zato sto sam odgledao Pumu u dve domace utakmice gde je dobro odigrao i gde je koristio dobre dubinske sentar-suteve a Milsona jos uvek nisam.

 

Ja se nadam da su to Milojeviceve igre i da nece izvesti ovu kombinaciju na krilima jer je Olajinka duplo slabiji igrac na desnom boku nego na levom ali licilo bi na njega da uradi tako nesto. Ako se to desi to znaci da ce opet krenuti oprezno pa kad Olajinka izgubi snagu da ga zameni Pumom poslednjih pola sata. Nasi treneri nikada nece nauciti da ne taktiziraju previse i ne izmisljaju toplu vodu.

  • +1 2
Link to comment

Evo sastava za sutra...

Glazer Seol Djiga Spajic Mimovic

Hwang Elsnik

Olanika Ivanic Milson

Duarte

  • +1 3
  • Hvala 2
Link to comment

Osim ako nije povredjen, nema razloga da Puma ne pocne utakmicu na desnom boku a Olajinka na levom.  Neka uvede Milsona oko 60.-65. minuta kada Olajinka gubi snagu.

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, ZeeGerman said:

Ispred tv prijemnika.Na stadionu ne.Nije atraktivan protivnik Bodø a zvedaška publika je razmažena pogotovo mladje generacije i avgustovski odmori još traju.Nema “poznate atmosfere” da se trazi karta više,na blagajnama nema redova…na i-ticket karata koliko hoces…

 

Mijailović navodi i koliko je ulaznica ostalo na raspolaganju.

 

Prodaja ulaznica ide odlično, kao što smo i očekivali. Sever je već rasprodat, ostalo je za zapad i istok po hiljadu ulaznica u prodaji, dok za jug ima još oko pet hiljada slobodnih ulaznica.

 

Zato još jednom pozivam zvezdaše da požure da kupe svoju ulaznicu, da napunimo Marakanu i podržimo našu ekipu u velikoj borbi za Ligu šampiona. Naš stadion mora biti ispunjen do poslednjeg mesta. Zajedno možemo sve, to smo mnogo puta do sada pokazali. Dodjite da jos jednom zajedno ispisemo istoriju Crvene zvezde“, rekao je predsednik kluba Svetozar Mijailović.

 

Prenos na ArenaPremium1 i na RTS

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Milosh76 said:

Na stadionu ce biti  35-40k skoro sigurno, a sad koji ce procenat platiti kartu, ko ce dobiti uz 20L goriva ili uz neki prasak za pranje ili kako vec dele po drzavnim firmama, to je drugo pitanje.

Za pocetak karte su preskupe, 2000 za istok... mnogo je.

Dzabana. Utakmica plej ofa za LS je poseban dogadjaj koji smo do sada igrali 3 puta, od toga jednom publika nije mogla da prisustvuje protiv Salcburga. Preostala 2 okrsaja protiv YB i Haife su bili spektakli na krcatoj Marakani. 

Bice i veceras puno ali nazor, nije otimacina za karte. Valjda nema te energije, ljudi se nisu identifikovali sa ekipom i "engejdzment" je na niskom nivou. 

  • +1 2
Link to comment
14 hours ago, Milosh76 said:

Na stadionu ce biti  35-40k skoro sigurno, a sad koji ce procenat platiti kartu, ko ce dobiti uz 20L goriva ili uz neki prasak za pranje ili kako vec dele po drzavnim firmama, to je drugo pitanje.

Za pocetak karte su preskupe, 2000 za istok... mnogo je.

 

 

15-16e za centralnu tribinu je teška džabana, prava moldavska cena.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

 

15-16e za centralnu tribinu je teška džabana, prava moldavska cena.

Nije, ako je prosek plate 550-600e, u najboljem slucaju.

Edited by Milosh76
Link to comment

Koliko kosta karta za istok za Olimpijakos ili neki drugi grcki klub kad igraju u Evropi?

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...