Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Bajaga dolazi na utakmicu u sredu...

 

Bajaga proslavlja 40 godina veoma uspešne karijere te će mu klub pre početka meča uručiti dres sa simboličnim brojem 40.

  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, Hobbit slayer said:

Navodno Stojić i Mačka™

Možda pod Milojem ne obaramo rezultatske rekorde, ali postavljamo nove standarde roka trajanja. Sada je dovoljno i četiri tekme i par stotina minuta da se vidi da li igrač može da zadovolji™ visoke standarde Zvezde 👌

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/stoper-brzo-otisao-iz-zvezde-a-mozda-ce-i-veliko-pojacanje/

 

Terzic polako ulazi u terminalnu fazu kupoprodaje, treba uzivati u gledanju jos ovo malo relativno visoke klase fudbala pre nego sto se klub raspadne u hiljadu komadica. Ne cveta cvece ni u gradjevinsko preduzece "Delije Inc.", sirotinja raja sa tribina se narogusila na Generalstab zbog litijuma a ovo bahacenje porodice Terzic ce Generalstabu izbiti i poslednji argument iz spila "ne svidja se ni nama ali ima rezultate" karata.

 

Jebi ga, ovo je jedan od razloga zasto sam bio protiv Milojevica na klupi, cim ti je takav trener na klupi odmah znas da se u klubu struka nista ne pita i da sluzi samo da krpi od onoga sto ostane nakon svake Terziceve kupoprodajne akrobacije. To koliko je Puma Rodrigez dobar ili nije kao fudbaler nikog ne zanima, njega ne gledaju kroz fudbal nego kroz to koliko je "tezak" u menadzerskim provizijama. Naravno, u medijima ce biti da je igrac nezadovoljan, da on nije zadovoljio, da mu zena hoce u Sen Trope jer se nije snasla u Beogradu, da mu fali porodica i vec sta sve ne stancaju kao objasnjenja.

 

Steta. Manje alavi lopov bi imao sansu da od kluba u stanju u kakvom je sada zaista napravi regionalnu silu ali Terzic je dobar sin svog ideoloskog oca ciji "duh lebdi iznad Marakane". Kad vec Vucic ima nameru da unisti celu drzavu znog pljacke sta fali da Terzic unisti pisljivu Zvezdu.

  • +1 4
Link to comment

Ne bi me iznenadilo da prodaju Pumu, posebno ako su odista zagrizli za Arnautovica.  Ali da sacekamo.  Juce su tri portala objavila da je Stojic vec prodat (sva tri su navela razlicite cene transfera)  Danas pisu da ce Stojic mozda na pozajmicu.  Isto tako jedan od portala seli Elsnika na klupu a Kangu ubacuje u startnih 11.  Ukratko, koliko je Terzic spreman da se igra kupoprodaje, toliko su nasi novinari spremni da objavljuju neproverene vesti.

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

Sada odgledah intervju Mrkele.  Prodali su Stojica za 1,3 miliona evra.

Pa ok, verovatno mu se ne sedi na klupi a u konkurenciji Djige, Spajica i Drkusica bi sedeo. Vise je tu problem neozbiljnost te price, Djiga se prodaje pa se ne prodaje, ovaj dosao pa otisao... 

Sportski sektor je u krizi to je ocigledno. 

Da je pokojni Rsb ziv ova situacija bi bila zrela za 1 intervju sa nekim od odgovornih u klubu da se malo precesljaju stvari i odgovori na pitanja zvezdaske javnosti. 

 

 

Link to comment

Za Djigu postoje ponude, ali koliko ja razumem nemaju namere da ga prodaju, za sada.  Stojica je skrajnuo Drkusic kao i neubedljive igre koje je Stojic pruzao u Zvezdi.  Moj bi izbor bio Drkusic pre Stojica.  Ocekujem prodaju Djige samo ako ispadnu iz LS.

Link to comment
22 minutes ago, Dimitrije said:

Za Djigu postoje ponude, ali koliko ja razumem nemaju namere da ga prodaju, za sada.  Stojica je skrajnuo Drkusic kao i neubedljive igre koje je Stojic pruzao u Zvezdi.  Moj bi izbor bio Drkusic pre Stojica.  Ocekujem prodaju Djige samo ako ispadnu iz LS.

 

Razlika izmedju LS i LE je oko 15 miliona, kroz tu razliku treba gledati ostatak prelaznog roka. Te informacije o Djigi, Pumi, sutra o Milsonu, Hvangu ili Duarteu su testiranje javnosti da se vidi kakve su reakcije na te potencijalne prodaje. Ako prodjemo Bodo verovatno niko nece otici, ako ne prodjemo tih 15 miliona ce morati da bude nadoknadjeno prodajom, jer sve moze da se desi ali novac za Terzica, njegovu ekipu i nalogodavce mora da se stvori. Zato mi nisu bas najjasniji ovi teoreticari koji navijaju da ispadnemo od Bodoa jer ce to kao napraviti neku stetu Terzicu. Nece. Napravice stetu samo kvalitetu rostera, Terzic i ekipa sigurno nece otici u licni minus.

 

Stojic je kupljen u vreme kad su mislili da je propao transfer Drkusica pa je trazena odgovarajuca zamena, ne toliko kvalitetna ali dostupna i slicnih karakteristika. Posto je taj transfer ipak realizovan Stojic je izvisio kao opcija i bolje je i za njega i za nas sto je prodat. Hvala Lazeticu koji je nagovorio Makabi da ga kupi mada nece ni oni biti na steti, Stojic je dosta dobar igrac i vredi te pare.

 

Dakle, ako hocemo da gledamo ovaj tim svi navijamo u sredu da prodjemo Norvezane. O Terzicu se moze srati i posle tokom sezone.

  • +1 5
Link to comment

Voleo bih da eliminisemo Bode, ali moj utisak nakon utakmice u Norveskoj je da Zvezda to nece moci.  Oni su uigrana i dobro nauljena masina, a Zvezda nije.  Ne verujem da Zvezda moze da pobedi takav tim na individualni kvalitet.  Treba tu i dobra timska igra sto Zvezdi u ovom trenutku nedostaje.  Nadam se da Bode ima los dan u sredu.

 

Zvezda se uzda u punu Marakanu, ali gledao sam mnogo Zvezdinih utakmica na punoj Marakani gde ta atmosfera sagori Zvezdin tim a ima malo uticaja na protivnika koji to dozivljava kao karneval a ne kao neprijsteljsko okruzenje.

  • -1 1
Link to comment

Ovo je valjda neki rekord koliko se neki igrac zadrzao kod nas? :)

 

Definitivno se Terza zaigrao... mislim ok je pun magacin, al zaboravio covek sto je primarno tu, a to je ta neka igra sto se zove fudbal... 

 

I ja bih da eliminisemo Bode ali verujem da bi bilo zanimljivije u LE... al prosto nikad ne bih mogao da navijam da ispadnemo, sta go d da sledi posle :)

 

 

  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, Dimitrije said:

Voleo bih da eliminisemo Bode, ali moj utisak nakon utakmice u Norveskoj je da Zvezda to nece moci.  Oni su uigrana i dobro nauljena masina, a Zvezda nije.  Ne verujem da Zvezda moze da pobedi takav tim na individualni kvalitet.  Treba tu i dobra timska igra sto Zvezdi u ovom trenutku nedostaje.  Nadam se da Bode ima los dan u sredu.

 

Zvezda se uzda u punu Marakanu, ali gledao sam mnogo Zvezdinih utakmica na punoj Marakani gde ta atmosfera sagori Zvezdin tim a ima malo uticaja na protivnika koji to dozivljava kao karneval a ne kao neprijsteljsko okruzenje.

 

Norvežanima će mnogo veći problem biti vremenski uslovi, podloga i veličina terena od "pakla Marakane".

 

I pored toga cenim šanse za prolaz na 2/3 - 1/3 za Bode.

  • Haha 1
Link to comment
33 minutes ago, Dimitrije said:

Voleo bih da eliminisemo Bode, ali moj utisak nakon utakmice u Norveskoj je da Zvezda to nece moci.  Oni su uigrana i dobro nauljena masina, a Zvezda nije.  Ne verujem da Zvezda moze da pobedi takav tim na individualni kvalitet.  Treba tu i dobra timska igra sto Zvezdi u ovom trenutku nedostaje.  Nadam se da Bode ima los dan u sredu.

 

Zvezda se uzda u punu Marakanu, ali gledao sam mnogo Zvezdinih utakmica na punoj Marakani gde ta atmosfera sagori Zvezdin tim a ima malo uticaja na protivnika koji to dozivljava kao karneval a ne kao neprijsteljsko okruzenje.

 

4:1 za Zvezdu.

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Bodo mnogo bolje igra kod kuce, dosta su uigraniji, imaju sistem koji godinama forsiraju.

Cak ce danas doci u BG, sutra i u sredu trenirati na Marakani da se priviknu na teren, vlagu i visoku temperaturu.

 

Marakana moze biti prednost, jedino ako im damo gol brzo, ako im gosa "poludi" bice jako tesko dobiti ih.

 

Sa druge strane, mi nemamo sta da cekamo, gol moramo dati, dva ili tri su premija za prolaz.

 

Bojim se da ce Milojevic vise da gleda kako da im ubije tranziciju,  nego da im da drugi i treci gol.

 

Nadam se Glazeru i Drkusicu od prvog minuta.

 

Ocekujem pobedu, a da li ce biti dovoljno, videcemo.

Link to comment

2-0 za Zvezdu, do poluvremena

 

na poluvremenu Miloje zove Stanoja.....brate Stanoje davaj sve zadnje vezne i stopere i bekove, samo na sat vremena, crne, bele, visoke, niske, sveee. dobro, De Medina ne mora. moramo da ubijemo igru, a vidim da ste je vi u Partizanu baš ubili, onako muški, ne miče se ni vam ni tam

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...