Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Недостаје двојка испред четворке

4 minutes ago, gone fishing said:

opet ste pokrali filijalu :happy:

 

Link to comment

Stojic koji je tek stigao?! Zar je dozvoljeno da igrac u jednom prelaznom roku promjeni 2 kluba?

Link to comment
55 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Недостаје двојка испред четворке

 

image.thumb.png.b10a7972a4e7fb802cd93b5b873aae03.png

 

tm zna :D pravu vrednost igrača, ne onu za koju se uprave klubova dogovore da objave :happy:

  • Haha 1
Link to comment

Ako budemo dovoljno strpljivi valjda ce doci i taj dan da se desi nesto u Zvezdi a da nam se ne nakace grobari s posalicama o tome kako smo nesto ukrali. Bilo sta. Na primer, da promenimo sijalice u Tozinoj kancelariji.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, harper lee said:

Izgleda smo nasli nacin kako da ne prodamo Djigu, govorka se da Stojic ide u Makabi za 1.4 miliona a Lekovic u Saragosu za 3.5. To je tih 5 miliona otprilike koliko nam je nudjeno za Djigoslava.

 

Ovo bi zaista bilo sjajno, Điga i Drkušić mi deluju, makar na papiru, kao odličan tandem. Još kad bi nekako nestao Rodić iz tima, preporodili bi se.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ovo bi zaista bilo sjajno, Điga i Drkušić mi deluju, makar na papiru, kao odličan tandem. Još kad bi nekako nestao Rodić iz tima, preporodili bi se.

 

Oni ako prodaju i Stojica i Lekovica Djiga jednostavno mora da ostane jer nece imati ko da igra. Cetvrti stoper bi nam u toj situaciji bio ili ovaj mali Milosavljevic ili pokojni Degenek. Ne znam da li je Djuric jos uvek u timu ali on ionako samo sluzi da ide na pozajmice.

  • +1 1
Link to comment

Pa jebem ti, umesto da uvale Spajića, oni prodaju Stojića! Ajde, valjda nešto bude od Drkušića da ne gledam srpsku verziju Makgvajera.

Link to comment
6 hours ago, harper lee said:

 

Jasno. Rasprave o odlaganju utakmica su besmislene i nisu posledica ne znam kakvih posebnih "odlaganja kakvih nema na svijet" vec toga sto vecina forumasa zbog raznih okolnosti i najcesce s punim pravom mrzi srpski fudbal u celini, ligu, reprezentaciju i klubove, ukljucujuci veoma cesto i one klubove za koje navijaju. Kad se na to doda dominantna crta srpskog karaktera da je ono sto neko drugi radi uvek pogresno jer ja znam bolje dobija se situacija da 90% rasprava o fudbalu nemaju nikakvog smisla.

 

Na primer, sto puta je receno da je Zvezda pristala na zahtev TSC-a da se odlozi utakmica jer TSC po pravilima ima na to pravo pa nije ni bilo izbora ali dzabe, stoprvi put ce neko da dodje i da napise da smo ili debili jer odlazemo utakmice umesto da uigravamo Drkusica i Glazera ili je to dokaz da smo privilegovani. Tu prosto nema pomoci.

Kakve veze ima ko je trazio odlaganje i ko je osporavao da je TSC trazio odlaganje? Ja sam i napisao "Zvezda i ostali klosari iz lige", a odlaganje je debilno pa je debilno. Sad se eto potrefilo da TSC trazi,  njima treba odmor nakon 0-3, da se sto bolje pripreme i naostre za revans. 

Link to comment
1 hour ago, harper lee said:

 

Oni ako prodaju i Stojica i Lekovica Djiga jednostavno mora da ostane jer nece imati ko da igra. Cetvrti stoper bi nam u toj situaciji bio ili ovaj mali Milosavljevic ili pokojni Degenek. Ne znam da li je Djuric jos uvek u timu ali on ionako samo sluzi da ide na pozajmice.

Nisam siguran, ali cini mi se da Djuric nije registrovan ni za jedno takmicenje.  Prema tome, ako ode Lekovic, Milosavljevic je cetvrti stoper.

Link to comment
3 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Kakve veze ima ko je trazio odlaganje i ko je osporavao da je TSC trazio odlaganje? Ja sam i napisao "Zvezda i ostali klosari iz lige", a odlaganje je debilno pa je debilno. Sad se eto potrefilo da TSC trazi,  njima treba odmor nakon 0-3, da se sto bolje pripreme i naostre za revans. 

Majko mila, dokle?  Kada neko oseti da je “ispao glup u drustvu”, taj nema milosti prema tom istom drustvu dok ih ne ubedi da je zapravo ispao pametan.

Link to comment
26 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Kakve veze ima ko je trazio odlaganje i ko je osporavao da je TSC trazio odlaganje? Ja sam i napisao "Zvezda i ostali klosari iz lige", a odlaganje je debilno pa je debilno. Sad se eto potrefilo da TSC trazi,  njima treba odmor nakon 0-3, da se sto bolje pripreme i naostre za revans. 

 

Ima veze jer je tvoj argument da smo ispali glupi zbog toga sto smo odlozili utakmicu umesto da smo uigravali Drkusica i Glazera a ja ti kazem da se mi nismo ni pitali.

 

Drugo, odlaganje utakmica je uobicajena praksa svuda u Evropi, sto je takodje ilustrovano klubovima koji su posegli za time iz nekoliko razlicitih liga. Uostalom, Bodo je pred utakmicu sa nama takodje odlozio utakmicu. To tebi moze da se svidja ili ne ali tako je kako je.

Edited by harper lee
Link to comment
15 hours ago, harper lee said:

 

Oni ako prodaju i Stojica i Lekovica Djiga jednostavno mora da ostane jer nece imati ko da igra. Cetvrti stoper bi nam u toj situaciji bio ili ovaj mali Milosavljevic ili pokojni Degenek. Ne znam da li je Djuric jos uvek u timu ali on ionako samo sluzi da ide na pozajmice.

Navodno Stojić i Mačka™

Možda pod Milojem ne obaramo rezultatske rekorde, ali postavljamo nove standarde roka trajanja. Sada je dovoljno i četiri tekme i par stotina minuta da se vidi da li igrač može da zadovolji™ visoke standarde Zvezde 👌

https://sportklub.n1info.rs/fudbal/srbija-super-liga/stoper-brzo-otisao-iz-zvezde-a-mozda-ce-i-veliko-pojacanje/

Edited by Hobbit slayer
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...