Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Naravno, Rodić je loša karma, premda se slažem u onome što ste Dime i ti pisali da u suštini nije loš igrač. Crven konac ispod otirača.

Link to comment

Mogao bi Rodic nazad u OFK, tu je zapoceo karijeru na peka je i zavrsi.  A mi da vratimo Anana.   Ili da Rodic ostane a mi da vratimo Anana pa da Roda bude rezerva po potrebi.

 

Mi smo na pocetku priprema imali 6 bekova: Mimovic, Nikolic, Seol, Rodic, Radojevic i Anan.  Nisu bog zna sta, ali za domacu ligu su upotrebljivi.  Onda smo trojcu prodali ili pozajmili.  Sada se Milojevic zali da ima samo trojcu bekova.  U Rusiji je dosta forsirao Anana pa sam pomislio da ga zeli u timu.  Mozda ga je i zeleo ali Kostadin isto tako.  Ne znam kakve sportske planove imaju sa OFK-ok?  Hoce li da imaju jos jedan tim koji moze da se dokopa LK ili je cisto finansijska mahinacija u korist sinova nasih direktora?

Link to comment

Ne znam za Anana, ali bekovi su, premda i dalje potcenjena, najmanje bitna pozicija u timu (u 4-nešto-nešto formacijama).

 

Stvar sa Rodićem je očito dublja od skautinga. Korisniji bekovi od njega rastu kao pleve po drugim ligama iz kojih se btw, redovno snabdevamo.

 

 

Link to comment

Pa valjda bi zeleo da ne igra i uzima velike pare ili da igra SLS gde nema cimanja previse?

 

Da je samo to razlog sto je u timu

 

 

  • +1 1
Link to comment

Mene zanima da li će Terzić opet pokušati sa stranim trenerom .Ovo sa Milojem je klasično krpljenje da se osvoji titula .Ne vidim ga na klupi sledeće sezone .

  • +1 3
Link to comment
14 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Dakle, tvoja teorija je da je Rodic postao mafijas gradjevinske mafije da bi tu poziciju iskoristio kako bi na silu i po svaku cenu zadrzao mesto levog beka u timu u klubu kojim upravlja otac Rodicevog mafijaskog kolege iz iste mafije sa kojim inace Rodic saradjuje na gradjevinskim projektima. Posto je meni mozak sedam puta pregoreo i jos par puta bio u opasnosti da totalno zariba samo dok sam napisao prethodnu recenicu, voleo bih da mi objasnis kakav um je potreban da bi se iskonstruisala ovako kolosalna budalastina.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Da malo advokatisem, mislim da  nije postao mafijas da bi imao mjesto u timu, ali i da to sto je u semi sa ortacima ne skodi da bude u timu i igra kako hoce i sta hoce i da ga zabole patka za posljedice.

Covjek ladno proda derbi i sta - nista.

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Da malo advokatisem, mislim da  nije postao mafijas da bi imao mjesto u timu, ali i da to sto je u semi sa ortacima ne skodi da bude u timu i igra kako hoce i sta hoce i da ga zabole patka za posljedice.

Covjek ladno proda derbi i sta - nista.

 

A zasto bi uopste hteo da bude u timu toliko da mora da ucenjuje da bi igrao? Ugovor ima, plata mu ide, premije mu idu, postigao je u Zvezdi vise nego sto se ikada nadao i sve sto moze da dobije je da ga zbog sadasnjih igraca navijaci izvizde i izvredjaju sa tribina.

 

Preteruje se s tim teorijama zavere, ljudima je dosadno po forumima pa smisljaju gluposti da im prodje vreme.

  • +1 1
Link to comment

Jednostavno duva u istu tikvu sa ostalim lopovima i mafijom, očito kad mu se digne kukrac kaže da hoće da igra i to je to.

 

Igraće sve dok bude hteo, a ne dok to kvaliteti nalažu. 

 

Dokaz za gornju tvrdnju jeste da je DOSLOVNO, svojeručno i svojenožno dodelio otkaz Baharu a da i dalje bitišeu timu i IGRA (naravno, kada mu se digne kurac).

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

Jednostavno duva u istu tikvu sa ostalim lopovima i mafijom, očito kad mu se digne kukrac kaže da hoće da igra i to je to.

 

Igraće sve dok bude hteo, a ne dok to kvaliteti nalažu. 

 

Dokaz za gornju tvrdnju jeste da je DOSLOVNO, svojeručno i svojenožno dodelio otkaz Baharu a da i dalje bitišeu timu i IGRA (naravno, kada mu se digne kurac).

 

Ti zaista mislis da je Rodic prodao derbi samoinicijativno, bez naloga iz uprave da to uradi? Pa, da je to uradio ne bi mu koske nasli ni na lokaciji gde gradi zgradu.

 

Meni Rodic na terenu uvek deluje kao neko ko igra samo zato sto mora, tvrditi da on ucenjuje Milojevica da igra zato sto je u gradjevinskom dilu sa porodicom Terzic je cisto komedijasenje.

  • +1 1
Link to comment

I dok mi odlazemo protiv TSC, umesto da uigravamo nove igrače, Bodo otresao Sarsborg 6:0 - sa prvim timom. 
 

samokažem

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, harper lee said:

 

Ti zaista mislis da je Rodic prodao derbi samoinicijativno, bez naloga iz uprave da to uradi? Pa, da je to uradio ne bi mu koske nasli ni na lokaciji gde gradi zgradu.

 

Meni Rodic na terenu uvek deluje kao neko ko igra samo zato sto mora, tvrditi da on ucenjuje Milojevica da igra zato sto je u gradjevinskom dilu sa porodicom Terzic je cisto komedijasenje.

 

Da, sasvim sigurno ga ucenjuju da igra, to i te kako ima smisla.

Link to comment
19 minutes ago, John Coltrane said:

I dok mi odlazemo protiv TSC, umesto da uigravamo nove igrače, Bodo otresao Sarsborg 6:0 - sa prvim timom. 
 

samokažem

 

11 minutes ago, Sokrat said:

Nismo mi odložili, nego TSC.

 

Plus je Bodo odlozio prethodnu utakmicu u prvenstvu pre naseg gostovanja u Norveskoj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...