Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

1 minute ago, FPLS said:

 

Bio je neuporedivo bolji od Elsnika. Slovenac me je najvise razocarao, nije se pojavio na utakmici, ovo ostalo je bilo u okvirima ocekivanog + bogovska partija Djige.

 

I on je bio bedan.

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Djiga i Hvang bili najbolji veceras. Ne znam sta ste gledali :fantom:

Oni nisu bili najbolji. Bili su jedini

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

Djiga i Hvang bili najbolji veceras. Ne znam sta ste gledali :fantom:

 

Điga i Onaj Koji Ulazi Da Zameni Balvana.

Link to comment

Meni Ivanić najveće razočaranje, igrao masu evropskih utakmica za razliku od Elšnika, izgleda da mu Milojević nikako ne leži.

Edited by sasha
  • +1 2
Link to comment

Neki igraci izgledaju lose jer ne razumeju ovaj anisistem u kojem se snalazi Srnic i Gobeljic a Elsnik se ne snalazi. Jos koji mesec dok se ne navikne da lopta samo i iskljucivo ide unazad. Obnda ce biti okay.

  • +1 6
Link to comment

Duarte mora igrati pre Serifa. Napad je prodisao kad je on usao. Jeste da nije krupan i snazan ali je mobilan a i zna lopte. 

I samo mu spremiti prilike i da vidimo koliko zna da pakuje(mada po JSL je tu dobar).

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, tsva said:

Neki igraci izgledaju lose jer ne razumeju ovaj anisistem u kojem se snalazi Srnic i Gobeljic a Elsnik se ne snalazi. Jos koji mesec dok se ne navikne da lopta samo i iskljucivo ide unazad. Obnda ce biti okay.

Ajd ne smrdi, Milojević ima 12/12 u kvalifikacijama i preziveo je veceras sa aktivnim rezultatom. 

Bodo je jos gore od ovoga sabio 1 Ajax proletos, 25-9 je bilo u sutevima. Ljudi su ozbiljan tim. 

  • Haha 3
Link to comment

Baš nikakve veze nema rokada Duarte Šerif sa bilo čime. Milojeviče pomerio linije tima 15 metara unapred i počeli smo da imamo presing. Fudbal je malo komplikovanije nego što bi se na prvi pogled reklo.

  • +1 4
Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Ajd ne smrdi, Milojević ima 12/12 u kvalifikacijama i preziveo je veceras sa aktivnim rezultatom. 

Bodo je jos gore od ovoga sabio 1 Ajax proletos, 25-9 je bilo u sutevima. Ljudi su ozbiljan tim. 

I nisu tako ozbiljan, ali su u ritmu, igraju na specifičnom domaćem terenu i sasvim je logično da je taktkika bila da se ne jurcamo sa spremnijim timom, nego da im prepustimo posed i jurimo šansu u drugom poluvremenu.

 

Link to comment
7 minutes ago, kralj said:

I drugi Korejac je bio dobar, a biće i bolji. Spajić takođe dobar.

 

Vidi se da je i tehnicki i takticki pismen. Malo mu kila fali, ali se ne da.

 

Spajic dobar veceras

 

Mislim da ce Miloja biti strah Mimoviceve defanzive i opet ce poceti Rodic

Link to comment

Bili smo izloženi ekstremno brzom fudbalu naspram onog ubijanja tempa, fudbala i života koji obično gledamo u domaćoj ligi. 

 

Iako ovaj veštak nije nikakav standard, ovo je najbolji odraz koliko smo i gde sve šuplji.

Link to comment
Quote

 

Znate kako... Igramo protiv jedne ekipe koja želi prostor pozadi, želi tranziciju, trčanje... Jako dobro igraju na ovoj podlozi, videli ste kako oni kontrolišu tu loptu, to je stvarno fascinantno gledajući ovako uživo. Imaju sistem i ono gde smo mi hteli negde otprilike da im spustimo te prostore, da im ne dozvolimo tu njihovu igru... 'Ajde da kažem da smo donekle to i uradili. Međutim, kada imate toliki pritisak, malo je trebalo da budemo i hrabriji kada smo imali loptu u nogama, ali nije ni to lako kada imate taj visoki pritisak koji oni igraju stvarno fantastično. Možda se negde nismo ni snašli", rekao je Milojević.

 


 

Znamo kako...

 

Strateg šampiona Srbije zatim se osvrnuo i na neke bolje detalje.

 
Quote


 

"U drugom poluvremenu smo se dogovorili da treba slobodno, i po cenu da se pogreši, da to nije nikakav problem. U svakom slučaju, dosta je to dobro funkcionisalo i sa izmenama. Videli ste danas Milsona koji je pravio dosta problema, ušli smo u neku trku sa njima, gde je bio i veliki rizik", izjavio je Milojević i dodao:

 

poserem mu se u rizik

 

 

Quote

"Ono što je stvarno interesantno je da su stvarno davali golove onako kako Bode inače daje. Mi smo to znali, nismo uspeli da blokiramo, ali dobro... Šta je, tu je, idemo dalje – imamo drugo poluvreme u Beogradu i osam dana da se spremimo. Nadamo se da ćemo uz naše navijače da damo sve od sebe".

vise je intresantno so si najuren i sa kipra zbog antifudbala i samo jos Zvezdu mozes da treniras

 

Quote

 

Revanš je na programu na "Marakani" za osam dana.

"Rezultat kao rezultat je mnogo bolji 2:1 nego da je ostalo 2:0. Bode ima svoj način i stil igre i ništa se tu neće promeniti u Beogradu. Mislim da će biti otvorena utakmica, prsa u prsa. Igramo pred našim navijačima, daćemo sve od sebe. Ja čestitam mojim igračima prvo što su dali sve od sebe, to je jako bitno. Rekao sam da rastemo, meni Bode nije nepoznanica, mi smo nepoznanica – koliko možemo, šta možemo. Imamo osam dana, pripremićemo se", podvukao je Milojević.

 

 

1:2 je bolji nego 0:2

 

ajde-ajdee.png

  • +1 2
Link to comment

S ti

Just now, kralj said:

I nisu tako ozbiljan, ali su u ritmu, igraju na specifičnom domaćem terenu i sasvim je logično da je taktkika bila da se ne jurcamo sa spremnijim timom, nego da im prepustimo posed i jurimo šansu u drugom poluvremenu.

 

Slazem se.  Problem je sto smo lose otvorili drugo poluvreme a oni to iskoristili i krenuli furiozno do postignutog drugog gola.  Pogresili su sto su spustili gas, a mi smo to iskoristili da ih napadnemo i to nam se isplatilo.

Link to comment
5 minutes ago, samo_opusteno said:

Ajd ne smrdi, Milojević ima 12/12 u kvalifikacijama i preziveo je veceras sa aktivnim rezultatom. 

Bodo je jos gore od ovoga sabio 1 Ajax proletos, 25-9 je bilo u sutevima. Ljudi su ozbiljan tim. 

Ovo je kljucno.Preziveo je.Nije ih nadigrao vec preziveo.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...