Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2024/2025: Zvezdina tri kralja


Dimitrije

Recommended Posts

Zamislite da smo malo nesto odigrali kad su brzi igraci zamenili sporije. Ko bi rekao?

 

Ivanic se prosetao 95 minuta i sa moze na veceru pa u krevet

  • +1 2
Link to comment
Just now, tsva said:

Ivanic se prosetao 95 minuta i sa moze na veceru pa u krevet

Ali reakcija kod one sanse...Ko mrtav konj.Vratio se u svoj mod.

  • +1 2
Link to comment

Glava opet miljenik srece. Postavka igre, taktika sramotni veceras. Standardna srpska skola idemo na nulu, oa kad krene punjenje, i od te nule nema nista, onda spasavaj sta mozes..

Utakmicu je tewbalo piceti krilo umjesto Pume, da li Milson ili Jovanovic, samo postavljanje Ilica na poziciju koja nije njegova, a radi jebenog osiguraca pokazao je strah, jebiga ne moze Mr Ruming pobjeci od svog karaktera.

I da, jebo ga smrad 23.

Link to comment
2 minutes ago, Fanta said:

Nasser Djiga vs YB. Match Notes. | by The Spurs Scout | Medium

 

Bravo majstore!

 

Ode on za koji dan cim neko ponudi 5 miliona. Mamic bi ga prodao za 10+

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, John Coltrane said:

Miloe miljenik fortune - rez za udarac nogom u dupe. 

 

Neverovatno koliko sreće ima i šta su ovi sve promašili.

 

Ali opet će mu u Beogradu startovati pokojni Rodić i Balvan. 

 

Rodić da ima ko da diže ruke i isčuđava se, a Balvan da bi Harper mogao da objasni koliku fizičku prednost donosi protiv ovakvih protivnika.

  • Haha 3
Link to comment

U revansu, Glazera na gol kako umemo i znamo.  Sa njim na golu ne bi primili bar prvi gol ako ne i drugi.  Mi smo se trgli posle 0-2 i zaigrali kako treba.  Izmene su bile dobre osim Milsona.  Momak jos nije glavom u timu.  Bruno je po meni prvi izbor za startera na mestu spica.  Covek ume da odigra, predribla, sutne, doda.  Nama to treba.  Nadam se da se i Puma oporavi da imamo normalno desno krilo ili bar stavi Jovanovica a ne Ilica koji nije krilni igrac.  Ilica je trebalo uvesti umesto Ivanica u drugom poluvremenu jer Mirko vec neko vreme igra ispod svog proseka.  Cak je dobio i zuti karton zbog frustracije sto igra lose.  Drkusicaa u odbranu umesto Spajica i to je jaci tim od danasnjeg. 

  • +1 1
Link to comment

Miloju mora Terza madjija da kaze da je dobio skupu igracku i da smo napravili iskorak u mentallitetu i igri pod Dekijem, Coknom i Baharom.

 

Nisu mu ovo Jovancic, Bakula i Stojkovic...

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, tsva said:

pa zar nismo platili 5 za njega?

Ali cemo zaraditi kad ga prodamo opet za 5. Pojasnice Tvorza kad bude trebalo.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

U revansu, Glazera na gol kako umemo i znamo.  Sa njim na golu ne bi primili bar prvi gol ako ne i drugi.  Mi smo se trgli posle 0-2 i zaigrali kako treba.  Izmene su bile dobre osim Milsona.  Momak jos nije glavom u timu.  Bruno je po meni prvi izbor za startera na mestu spica.  Covek ume da odigra, predribla, sutne, doda.  Nama to treba.  Nadam se da se i Puma oporavi da imamo normalno desno krilo ili bar stavi Jovanovica a ne Ilica koji nije krilni igrac.  Ilica je trebalo uvesti umesto Ivanica u drugom poluvremenu jer Mirko vec neko vreme igra ispod svog proseka.  Cak je dobio i zuti karton zbog frustracije sto igra lose.  Drkusicaa u odbranu umesto Spajica i to je jaci tim od danasnjeg. 

 

Ovo bi ovako složio savki trener koji nije Milojević.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Ali cemo zaraditi kad ga prodamo opet za 5. Pojasnice Tvorza kad bude trebalo.

 

 

Ja se izvinjavam. Preglup sam ja za te vrste matematike. Nisam pohadjao prave skole.

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Koliko je užasan Hvang večeras.

 

Bio je neuporedivo bolji od Elsnika. Slovenac me je najvise razocarao, nije se pojavio na utakmici, ovo ostalo je bilo u okvirima ocekivanog + bogovska partija Djige.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...