Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

9 hours ago, zikaPantelej said:

Za travu, ne bi da mračim al isto ko i prošli put sam pisao, dobicemo mi taj hibrid i to je super ali ima li nekoga ko ume kod nas da održava to, kao i opremu za održavanje? Ako samo stave hibrid i onda dođe Brada il ko već i uzme da ravnja teren sa onim traktorom od pre 300godina pa vuče sa sobom onaj valjak, nema to da traje ni polusezonu...

 

Mislim da se ide i na edukacije za odrzavanje terena, organizuje FSS to kolko se secam.. ide li ko iz kluba, nesto ne verujem

Mislim da su u FSS provalili da se to dešava na mnogim stadiona pa su angažovali firmu koja će održavati te travnate terene. Specijalce za to.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Constantin said:

Mislim da su u FSS provalili da se to dešava na mnogim stadiona pa su angažovali firmu koja će održavati te travnate terene. Specijalce za to.

Odlično onda! Utoliko bolje, jer onda nema da neko zamoča da održava teren, da bude oranica da bi on mogao da igra dupli blok i duge lopte napred pošto inače pojma nema (selski fudbal ala Javor, Lučani, Surdulica itd..).. umeli smo i mi tako ruku na srce :)

 

Kažu na EP fale nam brzi igrači.. normalno kad se kod nas igra fudbal kao od pre 30 godina i imaš ekipe koje sistematski nameštaju da im teren bude oranica, da se igra što sporije ne bi li iščupali nekome bod

Edited by zikaPantelej
  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Majdevac slobodan

Videh....ali najbliži je Kruševcu. Bio bi OK kao pojačanje, a Napredak je već uzeo Obradovića i Karaklajića iz NP...ko zna.

Link to comment
6 hours ago, Constantin said:

Videh....ali najbliži je Kruševcu. Bio bi OK kao pojačanje, a Napredak je već uzeo Obradovića i Karaklajića iz NP...ko zna.

Majdvevac u Grčku ide

Link to comment
12 minutes ago, Boki96 said:

Majdvevac u Grčku ide

Nwk ide gde oće, ako neće kod nas. :hi2:

Link to comment
7 hours ago, MalteskiSoko said:

Bamidele i Jamkam još tu?

Piše da su tu. Imali produženi odmor i vratili se jatu.

Link to comment

Yamkam od septembra 21 god. kod nas. Za dva meseca stice pravo na drzavljanstvo.

Link to comment

Želja Nišlija je i 20-godišnji vezista iz Južne Koreje, koji je pod ugovorom sa Fenerbahčeom. Turski klub ga je prošle sezone poslao na kaljenje u Novi Pazar, gde je sakupio 21 meč u Superligi.

 

Jo-Jin-Ho, baš je brz i radilica na terenu mislim da bi bio dobro pojačanje iskreno..

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...