Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

34 minutes ago, Boki96 said:

Ponedeljak prozivka i radi se teren

Poluhibrid ili obična ?

Link to comment
17 minutes ago, Constantin said:

skinuli star travu ili još nisu ?

Kažu od ponedeljka da kreće poso 

Link to comment
Just now, Boki96 said:

Ali od pojačanja ni traga ni glasa

Čekaj be.....da vidimo ko neće nadje angažman, da ga uzmemo za platu :s_d:

Link to comment

Ima vreme polako, de se pa vi žurite.. duga sezona, ček da krene, da vide dal mogu da izguraju sa jeftinim igračima, pa ako bude stani pani će se nalaze polovnjaci da dobace do opstanka :D + naravno da se promene jedno 4-5 trenera i će bude sve to kako treba!

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, zikaPantelej said:

Ima vreme polako, de se pa vi žurite.. duga sezona, ček da krene, da vide dal mogu da izguraju sa jeftinim igračima, pa ako bude stani pani će se nalaze polovnjaci da dobace do opstanka :D + naravno da se promene jedno 4-5 trenera i će bude sve to kako treba!

Voša ima budžet za ekipu 20 miliona €, Matić u Ub dovodi li dovodi, kad dodaš CZV, PFC, Čuku i TSC pa i Kragujevac..mi smo već u play out, još da vidimo dal će ispadnemo.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

Voša ima budžet za ekipu 20 miliona €, Matić u Ub dovodi li dovodi, kad dodaš CZV, PFC, Čuku i TSC pa i Kragujevac..mi smo već u play out, još da vidimo dal će ispadnemo.

Novi Pazar, Spartak... Sve jaki timovi...Nezgodni Lucanci koji se uvek nekako nadju u sredini...

Link to comment

Ako ne nadju neka druga dva tima da nameste lako mozemo da ispadnemo. Vazna sezona u smislu mozda prekretnice, sta i kako dalje, uprava, publika, ciljevi, stadion... Kad se ispadne tesko se vraca nazad, opet ovakvo tavorenje je losa stvar, videcemo. Dugo vec nit smrdimo, nit mirisemo.

Link to comment

Tačno tako, ja pričam već duže vreme baš to, drugi napreduju, mi u najmanju ruku stagniramo. Ostali smo u 2018. 

 

Sve defakto privatizovani klubovi, sa boljim vlasnicima od naših.. 

 

Biće zajebano 

Link to comment
9 hours ago, zikaPantelej said:

Tačno tako, ja pričam već duže vreme baš to, drugi napreduju, mi u najmanju ruku stagniramo. Ostali smo u 2018. 

 

Sve defakto privatizovani klubovi, sa boljim vlasnicima od naših.. 

 

Biće zajebano 

Mi nismo ostali u 2018toj vec smo nazadovali od tada i to vidno.

Posle deset godina vodjenja kluba mi nemamo sistem, nemamo kostur, nemamo skolu... Svake godine se krece od nule.

Rastavac je jednom prilikom rekao da se rezultat gradi godinama i da treba bar tri godine da neki sistem pokaze rezultate a da je svaki rezultat u medjuvremenu vise incidentan nego sto je efekat tog uspostavljenog sistema...

Ja bih rekao da je vodjenje kluba u ovih desetak godina incidentno a u medjuvremenu ako smo pomislili da postoji neki uspostavljeni sistem to takodje bilo incidentno.

Mi smo postali poligon za lansiranje novih trenera, poligon za kupovinu jeftinih igraca, razigranih, podgojenih i nista vise.

Ja sad ocekijem da oni upropaste ovaj postojeci tim, samo iscekujem da vidim kako? Tako su kreativni da prosto pozelim da vidim kako ce?

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...