Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

1 hour ago, W.F.C. said:

Prisli sudi, za svaki slucaj

Valjda izvucemo bod na borbu

Prisli sa svojom najbližom familijom....:naughty:

Biće teško protiv III ekipe Zvezde, mnogo je tu dobrih igrača.

Link to comment

RADNIČKI NIŠ: Manojlović, Jo, Yamkam, Vojnović, Petković, Stajić, Yurukov, Nišić, Ilić, Bosić, Stjuart.

  • +1 1
Link to comment

Ocajna energija u drugom. Drina izgubio glas i ne moze da ih natera da naprave presing.

Stajic trebao da ostane u svlacionicu na poluvremenu. Kako je kriminalno ispratio igraca pre gola da ne komentarisem. Bez kontakta, lezerno, lagano... Ne znam koliko pasova pogresio.

Jo dobio zuti bezveze i igrao optereceno i solidno lose odbranu.

Jurukov se ne vidi vec dve utakmice.

Nisic se vidi 50 min i toliko.

Ne shvatam rani izlazak Vanje?

Zec je igrac manje, treba da trazi formu kada vodimo 2 ili 3:0.

Belakovic bez energije...

Klupa OFKe je donela energiju a nasi sa klupe ko da nisu jeli.

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

 

Ne shvatam rani izlazak Vanje?

 

Ja ti kažem da je neprepoznatljiv u odnosu na prošlu sezonu. Ne igra ništa u odnosu na ono što smo navikli. Prazan gol, on preko crkve. :isuse:  Nisam video prečku, nestala nam struja na pola sata, ni gol koji smo primili :rant:

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

Ja ti kažem da je neprepoznatljiv u odnosu na prošlu sezonu. Ne igra ništa u odnosu na ono što smo navikli. Prazan gol, on preko crkve. :isuse:  Nisam video prečku, nestala nam struja na pola sata, ni gol koji smo primili :rant:

Nije isti igrac to stoji ali je cvrst na lopti i dosta su obracali paznju na njega i ta strana je bila mnogo stabilnija sa njim.

Logicnije mi je bilo da udju na prvu Stojanovic ako ne vuce neku povredu i Terzic umesto Stajica i Jurukova. Djo se popne u sredinu. Ajde i Belakovic umesto Vanje.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Dva potpuno različita poluvremena.  U prvom sve pršti, otvoreno se igra, gine za svaku loptu.

Drugo poluvreme bez krvi,  total anemično. 

Generalno, rezultat ok, Prisli navlačio,  strahovalo se da ga ne primimo pred kraj....

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...