Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

6 hours ago, Constantin said:

Petak 17,30 Čair...

Jebali mu kevu, ni za šta ne mogu da se izbore u klubu. Makar da je petak u 7/8 ovako 5.30 mulo

Link to comment
1 hour ago, MalteskiSoko said:

Jebali mu kevu, ni za šta ne mogu da se izbore u klubu. Makar da je petak u 7/8 ovako 5.30 mulo

Ko da se bori. Oni samo čekaju da Sthuart da još neki gol da ga prodaju. Daj Bože i Drinču da zadržimo.

Link to comment
11 hours ago, MalteskiSoko said:

Jebali mu kevu, ni za šta ne mogu da se izbore u klubu. Makar da je petak u 7/8 ovako 5.30 mulo

Nije baš tako kao što mislimo svi. Utakmica je trebala da se igra u subotu ali neki igrač Ofk-e se ženi pa su oni zahtevali petak. A arena ko arena (namerno pišem malim slovima) ubace te gde imaju slobodan termin, baš ih briga za Radnički. Inače termini se zakazuju tako što arena pošalje Superligi šta imaju slobodno pa oni tu ubacuju utakmice, umesto obrnuto. Sve je podređeno areni nažalost. Znam par puta kada su naši zvali i insistirali da promene termin ali džaba, nismo ni blizanci.

Link to comment
12 hours ago, Covekizstruke said:

Nije baš tako kao što mislimo svi. Utakmica je trebala da se igra u subotu ali neki igrač Ofk-e se ženi pa su oni zahtevali petak. A arena ko arena (namerno pišem malim slovima) ubace te gde imaju slobodan termin, baš ih briga za Radnički. Inače termini se zakazuju tako što arena pošalje Superligi šta imaju slobodno pa oni tu ubacuju utakmice, umesto obrnuto. Sve je podređeno areni nažalost. Znam par puta kada su naši zvali i insistirali da promene termin ali džaba, nismo ni blizanci.

Ma brate ja verujem u to i ceo proces znak koja su goveda, samo mi je razlog još bizarniji za odlaganje.. Alo pricamo o prpfesionalnom sportu ženi im se igrač u subotu javili zajednici super lige mesec dana unapred. Šta nas bre zabole što se ženi sretno mu bilo.. nego mi ne smemo da kažemo ne može jer ima da krene pišanje po nama od medija do sudija itd..

  • +1 1
Link to comment

Danas trening i ševa na novom terenu.

To samo kod nas ima.

Edited by onajodozgovidisve
Link to comment

Jedan od komentara sa snimka utakmice Vojvodina - Novi Pazar..

image.thumb.png.44d4c5d3cbde00c3635503635c4c547e.png

Ovo kao da čitam neke naše komentare.. što mi još jednom potvrđuje da svi klubovi manje više pate od iste boljke, niko i nema sistem.. moožda TSC kobajagi i zvezda, ostali kako koga ukenja koje godine što se dovođenja igrača tiče.. samo je nekima iz finansijskih i drugih razloga lakše da ih dovedu a nekima ne, i tolko

Link to comment
24 minutes ago, zikaPantelej said:

Jedan od komentara sa snimka utakmice Vojvodina - Novi Pazar..

image.thumb.png.44d4c5d3cbde00c3635503635c4c547e.png

Ovo kao da čitam neke naše komentare.. što mi još jednom potvrđuje da svi klubovi manje više pate od iste boljke, niko i nema sistem.. moožda TSC kobajagi i zvezda, ostali kako koga ukenja koje godine što se dovođenja igrača tiče.. samo je nekima iz finansijskih i drugih razloga lakše da ih dovedu a nekima ne, i tolko

Sistem ima Zvezda , TSC, Cuka i Mladost. Ostali uspesi su incidentni, sto kazes posrecilo im se.

 

Vojvodina je primer da velika ulaganja bez plana, sistema i kvalitetnog trenera ne igraju kljucnu ulogu.

 

Mladost je primer da sa manjim ulaganjima u prvi tim, vecim u razvoj mladih, dugogodisnji sistem i plan su kljuc uspeha. Stabilan prvoligas.

Sta znaci sistem najbolje se vidi u nasim bivsin igracima, Pejovic i onaj desni bek sto je kiksao na svaku utakmicu. Peja nije mogao da se sastavi, spor, gresio u kljucnim pasovima, rupa u odbrani a sad u Lucane su nosioci igre i treci na tabeli.

 

TSC a pre svih Cuka su modeli dobrog poslovanja. Zvezda ima pomoc drzave pa ne mogu da je svrstam medju ova tri tima.

 

Kada pominjes Vojvodinu ne mogu da se nacudim koliko Bamidele malo pokazuje u odnosu kada je bio kod nas. Skroz drugi igrac. On na desnom krilu, levo Seri i u spicu Depu sa Poletanovicem i onim zadnjim veznim iz Zvezde su tim koji bi mogao da nadigra i Zvezdu ali po svemu sudeci nece ove godine.

Link to comment
26 minutes ago, zikaPantelej said:

Jedan od komentara sa snimka utakmice Vojvodina - Novi Pazar..

image.thumb.png.44d4c5d3cbde00c3635503635c4c547e.png

Ovo kao da čitam neke naše komentare.. što mi još jednom potvrđuje da svi klubovi manje više pate od iste boljke, niko i nema sistem.. moožda TSC kobajagi i zvezda, ostali kako koga ukenja koje godine što se dovođenja igrača tiče.. samo je nekima iz finansijskih i drugih razloga lakše da ih dovedu a nekima ne, i tolko

 

Pa vidi...i ovo je nekakav subjektivan pogled. Npr.ja, mislim kao i svaki prosečan Srbin da se extremno razumem i fudbal, imam neku svoju mantru tj. viziju kako bi mi izgledao tim. Ovaj lik spominje Serija...OK dobar je fudbaler, ali....nanosi mnogo više štete ekipi, nego koristi. On, kao krilo, najbolji strelac ekipe. Ima 854 min igre, dok Bamidele ima gol manje, ali za 544 min igre. Seri je mnogo sebičan i upropasti po 5-6 izglednih prilika, šutirajući besomučno i ako bi mogao da asistira bolje pozicioniranim igračima. Uostalom, Krtolica je manje-više bivši i cenim da ge će ga Lalat brzo zameniti.

Link to comment
1 hour ago, Constantin said:

 

Pa vidi...i ovo je nekakav subjektivan pogled. Npr.ja, mislim kao i svaki prosečan Srbin da se extremno razumem i fudbal, imam neku svoju mantru tj. viziju kako bi mi izgledao tim. Ovaj lik spominje Serija...OK dobar je fudbaler, ali....nanosi mnogo više štete ekipi, nego koristi. On, kao krilo, najbolji strelac ekipe. Ima 854 min igre, dok Bamidele ima gol manje, ali za 544 min igre. Seri je mnogo sebičan i upropasti po 5-6 izglednih prilika, šutirajući besomučno i ako bi mogao da asistira bolje pozicioniranim igračima. Uostalom, Krtolica je manje-više bivši i cenim da ge će ga Lalat brzo zameniti.

Seri je jedan od retkih igraca u ligi koji se ponavlja celu utakmicu, koji moze da nanize tri igraca. Prodoran, brz i sigurno igrac koji navlaci na sebe mnogo paznje i time ostavlja prostor drugim igracima. 80% sansi u Vojvodini ide preko Serija. Nas je probio milion puta i odlozio loptu. Jeste sebican ali kad probijes deset puta i asistiras pet puta je bolje nego kad probijes dva puta i oba puta asistiras. Ne bih se bunio da imamo takvog igraca u timu. Da je u Partizanu bio bi to drugi tim.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Jeste sebican ali kad probijes deset puta i asistiras pet puta je bolje nego kad probijes dva puta i oba puta asistiras. Ne bih se bunio da imamo takvog igraca u timu. Da je u Partizanu bio bi to drugi tim.

Kad asistira 5 puta, "Karadjordje" slavi....znači, nije se desilo.

Voša je dala 16 golova...on je dao 4 i asistirao za 3....ako 80% šansi ide preko njega, onda se vidi kakav je stepen korisnosti. Mora da igra za tim, a ne samo za sebe.

Kod mene bi popas'o malo klupu, da sredi misli.

 

Link to comment
39 minutes ago, Constantin said:

Kad asistira 5 puta, "Karadjordje" slavi....znači, nije se desilo.

Voša je dala 16 golova...on je dao 4 i asistirao za 3....ako 80% šansi ide preko njega, onda se vidi kakav je stepen korisnosti. Mora da igra za tim, a ne samo za sebe.

Kod mene bi popas'o malo klupu, da sredi misli.

 

Ja tebi dam loptu a ti daj gol ako umes 😁

Ne moze da da loptu i jos da je pogura u gol. 3asistencije nisu merilo njegovog ucinka. Mislim da Vojvodina nema tu slobodu da ga ostavi na klupi a ne bi imalo ni vise od pola lige.

Ne znam za vas ali protiv nas kad god je on imao loptu ja bi se usro. Videlo se da ne moze da ga zaustavi jedan pa cesto ni dva igraca. Ne znam sta se ocekuje vise, navuce tri igraca i prosledi loptu a do drugih je da iskoriste visak igraca i daju gol.

Link to comment
15 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ja tebi dam loptu a ti daj gol ako umes 😁

Ne moze da da loptu i jos da je pogura u gol. 3asistencije nisu merilo njegovog ucinka. Mislim da Vojvodina nema tu slobodu da ga ostavi na klupi a ne bi imalo ni vise od pola lige.

Ne znam za vas ali protiv nas kad god je on imao loptu ja bi se usro. Videlo se da ne moze da ga zaustavi jedan pa cesto ni dva igraca. Ne znam sta se ocekuje vise, navuce tri igraca i prosledi loptu a do drugih je da iskoriste visak igraca i daju gol.

A dal je bilo tako. Prvo, pristup izvodjenja KU...ležerno, neozbiljno, video junošu na golu i prc..odbranio mu.

Jo je radio striktnu markaciju nad njim, retko kad su mu pomagali udvajanjem.

Dva gola smo primili posle prekida, iz kornera. Kod prvog, Andrija Stojanovič seca za dres Bamidelea, umesto da izadje ispred njega i pokupi loptu.

Učinak Serija na utakmici protiv nas...beznačajan. Nije poenta da pretrčiš dva-tri igrača i onda duneš loptu "preko crkve".

Mi imamo takav problem (sebičnost) sa Stjuartom i donekle sa Vanjom.

Nemoj da misliš da ne bih voleo Serija u timu, bih...ali morao bi malo više da igra sa celim timom. Tu mu je moja zamerka. Ne može da ima "kredit" koliko sam sebi odredi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...