Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

Ljudi da počnemo od toga da igramo fudbal, a onda sve ostalo.. I meni se svidja kako probamo da igramo. Vidi se da se radi lepo samo da puste čoveka da radi. Samo što nisam zakukao nakon 3-2 za njih od muke jer vidim da se bore i da Drinčić polako ubacuje tu ratničku krv u tim. Ne zaboravimo da je Voša bila ravnopravna Ajaksu vrlo skoro

  • +1 3
Link to comment

Dobra utakmica. Opet bi napomenuo teren koji dozvoljava igru od noge do noge, mnogo mnogo bolje i gledljivije! Da se naši nisu onoliko povukli od 80og rekao bih da slaninari nisu zasluzili ni bod, ovako ipak ispade najrealnije

Link to comment
6 minutes ago, zikaPantelej said:

Dobra utakmica. Opet bi napomenuo teren koji dozvoljava igru od noge do noge, mnogo mnogo bolje i gledljivije! Da se naši nisu onoliko povukli od 80og rekao bih da slaninari nisu zasluzili ni bod, ovako ipak ispade najrealnije

E sad. Poklonili nam penal, a kod zadnjeg golakoji je postigao Yamkam, Rosić je udario u Ivelju. Penal za njih mislim da je prestrogo dosudjen, ali ajde, Dimski ga odbranio, pa nema veze. Dimsi se odbranom iskupio za majanje, neposredno pred penal.

 

Lepo je što igrom iznosimo loptu od našeg gola, ali nije dovoljno samo 5-6 dodira i ne uspemo da je prenesemo u protivničko polje. Mora da smanjimo "sebičnost" i ispucavanja...večera..Stjuart, Staja. Staja ima dva igra koje niko ne čuva u 16, on preko crkvu. Jeste da bi ga slavili da je skinuo paučinu, ali...

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Vojvodina igra odlozen mec sa N.Pazarom u sredu a mi ne mozemo sa Partizanom jer cekamo da se konsoliduju 🤦

 

Će se konsoliduju, al tek na sledeći prelazni rok...zimski, dotle, samo će Savo da rita flašice pored aut linije.

 

1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

I poceli smo da donosimo bodove sa gostovanja, samo da nastavimo da pobedjujemo kod kuce

 

Sledeće kolo nam dolazi "treći tim Zvezde" a oni daleko od toga da su slabi, naprotiv. I tu će bude čupavo.

Link to comment
4 minutes ago, Constantin said:

E sad. Poklonili nam penal, a kod zadnjeg golakoji je postigao Yamkam, Rosić je udario u Ivelju. Penal za njih mislim da je prestrogo dosudjen, ali ajde, Dimski ga odbranio, pa nema veze. Dimsi se odbranom iskupio za majanje, neposredno pred penal.

 

Lepo je što igrom iznosimo loptu od našeg gola, ali nije dovoljno samo 5-6 dodira i ne uspemo da je prenesemo u protivničko polje. Mora da smanjimo "sebičnost" i ispucavanja...večera..Stjuart, Staja. Staja ima dva igra koje niko ne čuva u 16, on preko crkvu. Jeste da bi ga slavili da je skinuo paučinu, ali...

Sve se slazem, osim da su nam poklonili penal. Po fudbalskim pravilima čist ko suza. A Dimsi boga mi slabo izlazi na prekide a visok..

 

Lose sam ukapirao, Vosa nam poklonila penal👍🏼

Edited by MalteskiSoko
Link to comment
1 minute ago, MalteskiSoko said:

Sve se slazem, osim da su nam poklonili penal. Po fudbalskim pravilima čist ko suza. A Dimsi boga mi slabo izlazi na prekide a visok..

Nisam mislio u smislu "poklonili nam penal" kao sudija. Sve je tu po pravilu. Poklonili nam da damo gol ni iz čega.
Dimsi slabo izlazi, ali i slabašan je....mora bre da gi izede kad izleti. Mi stariji se sećamo Pante pokojnog. On kad kaže "Mojaaaa" svi beže iz 16, i naši i njihovi.

  • +1 1
Link to comment

Danas skoro svi dobri. Yo, Yamkam, Stojanovic pa na dalje. Srednji red od starta opterecen kartonima pa i tako izneli lepo utakmicu. Ovom timu fali da Tanko, Zec i jos par igraca podignu formu da imamo i klupu.

  • +1 2
Link to comment

Ja pak mislim da nam je odbrana šuplja!  Stalno je neka konfuzija u prekidima,ne zna se ko ide na loptu.Treba neko ko ce da komanduje odbranom i naravno golman koji ce da skida sve lopte koje idu u peterac. Kad je golman samouveren u svom sesnaestercu i odbrana je cvrsca. 

Ne svidjaju mi se opet izmene koje je napravio Drina. Ubacivanje Zeca na ovakvom terenu ,na kisi.i izbacivanje Stjuarta koji je skidao sve lopte u nasem sesnaestercu po meni totalno losa odluka...

  Odbrana trenutno  najslabija karika ,al nadam se da ce da ide na bolje....

Link to comment
1 hour ago, MalteskiSoko said:

 Vidi se da se radi lepo samo da puste čoveka da radi. 

Samo, imaj na umu ko je "iznad njega" Par kretena koji zarad para zaseru sve. Ako Stjuart da još 5-6 golova, prodadoša ga još zimus. Ako im se Drinča u nečemu suprostavi, oteraće ga...

Link to comment

Odlicna utakmica, uzivao sam gledajuci je. Drago mi je sto ste izjednacili jer niste zasluzili da izgubite, zamalo vas je izjebao u dva minuta onaj Stajic koji je prvo "resio" kontru 3 na 1 sutem preko stadiona a onda nije ispratio svog igraca kod gola Voshe za 2:2.

 

Lose branite prekide, to bi Drincicu trebalo da bude jedan od prioriteta u sledecih par meseci. Ovaj mali golman nema hrabrosti da istrcava a lopte u peterac branite "nece valjda" taktikom. Dok je Stjuart bio u igri on je jos i skinuo par lopti, kad je izasao bili ste kao na strelistu kod svakog prekida.

 

Ovi novi tereni su najveci hitac FSS od osnivanja, nadam se da ce potrajati. Ne samo da se igra bolje, brze i u jacem tempu vec je i kompletan utisak gledanja potpuno drugaciji.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, harper lee said:

 

Ovi novi tereni su najveci hitac FSS od osnivanja, nadam se da ce potrajati. Ne samo da se igra bolje, brze i u jacem tempu vec je i kompletan utisak gledanja potpuno drugaciji.

 

Bukvalno nije isti sport. Prošle godine u ovo vreme da je padala takva kiša ne bi moglo da se igra u NS, odložili bi utakmicu ili bi se igrala neregularna utakmica u bazenu. A pre utakmice treneri bi pravili kao neku taktiku za meč a onda na samoj utakmici ništa od toga ne bi moglo da se primeni na terenu zbog uslova. A trener kad sprema utakmicu ne može unapred da ukalkuliše stanje terena. Već samim tim utakmica je neregularna. Juče se igrao super fudbal, na terenu se nije videlo da je potop, ja ne mogu da shvatim da je FSS godinama dozvoljavao onako loše terene, tu svi pate. Fudbal može da se igra bez reflektora, bez tribina, ali bez terena ne može. Ovo je jeste bila velika investicija ali savez i država imaju para, samo su uvek imali druge prioritete. Hrvati su sredili terene pre 15 godina, naši su morali da dočekaju da tereni postanu apsurndno grozni da bi investirali u nešto što je osnova fudbala.

  • +1 5
Link to comment

Nabacana zapazanja...

 

 

Liga je ove godine mnogo jača.

 

Sinocna uakmica koju bih mogao više puta da odgledam.

Tri igrača daju gol, dva nasa bivša i Nišlija.
Ovakve utakmice vraćaju publiku.

Radnički se pretplatio na šok utakmice – prvu gde je igrač branio 20 minuta, a tim igrao sa igračem manje, a potom i ovu sa Vojvodinom.


Stjuarta je nemoguće pročitati, dečko ima neku svoju filozofiju fudbala.

 

Stevanovic sve bolji, mozda sledeca godina bude njegova?

 

Ako ovako nastave nasi igraci, na zimu ce Toncev da otvori tezgu za prodaju. Od golmana pa do spica ima dosta da se probere. Nadam se da smo se svuda zastitili ugovorima da ne poklanjamo.

 

Odlican potez uprave ako su morali da vagaju koga da puste, sto su ipak pustili Delea a zablindirali Yamkama. Ja bih odradio kontra. Mada je i Dele zeleo da ode ali mozda bi ostao za uslove koji su ponudjeni Yamkamu?

 

Travnata podloga je trebala da se postavi pre stadiona i reflektora i svim terenima da se ugrade grejaci. Resen je problem kise ali ne i snega.

 

Igramo jos jedan derbi protiv OFKe na nasem terenu u nadam se dobrim uslovima i pred popunjenim tribinama. Jaci smo kod kuce, ako dobijemo treba videti koliko smo puta imali tako dobar start i to sa utakmicom manje. Nadam se da ce Manojlovic da se oporavi.

Edited by MaErAkLoIJA
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...