Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

50 minutes ago, Covekizstruke said:

Da,da, 100% provereno.

Uh, dobro.  Šteta bi bila da se povredio, baš mi je nekako dobar, mnogo bolje igramo od kad je došao...

Link to comment

Mnogo gledljiviji fudbal svakako kad je teren ravan. Nadam se da je neko od naših prošao tu pomenutu obuku za održavanje pa da potraje što duže! 
Eto koliko je bitan teren, ambijent, stadion itd. Onda bude bolji fudbal za gledanje i zanimljivije utakmice, pa kakav god da je rezultat, ideš kući zadovoljan jer si dobio ono po šta si došao - zanimljivu utakmicu, nešto si video kolko-tolko. A ne ono mučenje po džombe, muka ti da gledaš, dva pasa ne mog da sastave

Svaka čast za borbenost igrača, Drina se malo zaneo da promeni sve igrače na pola sata do kraja utakmice, mada ga i razumem jer malo su postali smušeni ovi što su izašli, i trebalo je da ih menja.

  • +1 1
Link to comment

Sva sreca sto pobedismo Spartak.Borbenost fantasticna, i igra do polovine prvog poluvremena.Sta se desilo posle meni nije nikako jasno.Zasto smo se povukli i prepustili posed Spartaku ne znam.

 

Odbrana nam je i dalje jako kofuzna kad nam je lopta oko sesnaesterca.Nesto nam tu hvali ,mozda je jos neuigranost ili kvalitet za ovakvu taktiku.

 

Uglavnom su svi bili na nivou,i mislim da je ovo bila timska pobeda.Svi su doprineli ,neko malo manje,neko vise.

 

Napomenuo bih samo Etongua koji je direktno kriv za prvi gol.On je dobar igrac,borben snazan ,ali je takticki skroz neskolovan.STalno nesto ispada izlazi na neke lopte prenaivno.Kad bi samo malo uradio po tom pitanju bio bi mnogo bolji.

 

Jos na kraju da zapazim da nisam nikad video ili se ne secam ....da bilo koji trener menja dva igraca na povremenu ,a ima vodjstvo od dva nula?!

Sta se tu desilo u svlacionici nemam pojma,ali sam siguran da je totalno nelogicno....

 

Publika odlicna ,sem Juga....Stanje tamo je odavno za plakanje...

 

PS: Sta je sudija video na snimku ,sto ga je navelo da poništi crveni karton ?

Klizeci s ledja ,na igraca ,daleko od lopte u gol sansi...Crveni ko vrata!!!

Edited by Boki Nis
Link to comment
1 hour ago, Boki Nis said:

Sva sreca sto pobedismo Spartak.Borbenost fantasticna, i igra do polovine prvog poluvremena.Sta se desilo posle meni nije nikako jasno.Zasto smo se povukli i prepustili posed Spartaku ne znam.

 

Odbrana nam je i dalje jako kofuzna kad nam je lopta oko sesnaesterca.Nesto nam tu hvali ,mozda je jos neuigranost ili kvalitet za ovakvu taktiku.

 

Uglavnom su svi bili na nivou,i mislim da je ovo bila timska pobeda.Svi su doprineli ,neko malo manje,neko vise.

 

Napomenuo bih samo Etongua koji je direktno kriv za prvi gol.On je dobar igrac,borben snazan ,ali je takticki skroz neskolovan.STalno nesto ispada izlazi na neke lopte prenaivno.Kad bi samo malo uradio po tom pitanju bio bi mnogo bolji.

 

Jos na kraju da zapazim da nisam nikad video ili se ne secam ....da bilo koji trener menja dva igraca na povremenu ,a ima vodjstvo od dva nula?!

Sta se tu desilo u svlacionici nemam pojma,ali sam siguran da je totalno nelogicno....

 

Publika odlicna ,sem Juga....Stanje tamo je odavno za plakanje...

 

PS: Sta je sudija video na snimku ,sto ga je navelo da poništi crveni karton ?

Klizeci s ledja ,na igraca ,daleko od lopte u gol sansi...Crveni ko vrata!!!

Izmene na poluvremenu su logicne jer menja Stojanovica zbog zutog koji je rizican zbog nacina igre i ubacuje Etongua koji je sporiji i mora da ubaci igraca defanzivnije orjentisanog koji ce da zatvara rupe.

 

Etongu nije levi bek i nije Yamkam tip igraca i logicnije mi je da stavi Yamkama na beka jer igrao je mnogo puta i to dobro a da Etongua stavi na centralnog defanzivca.

Opet mozda zbog njegove forme nema Drina poverenje u njega pa racuna ako ispadne bolje kao bek, ima ko da ispravi...

 

Ima Freja na klupi, Petkovica koji moze desno a Jo levo... Subotica koliko sam video ima skok igru pa mozda zbog toga a opet i nije jer je resenje "Etongu na levom boku" birao i protiv drugih ekipa. Nije nelogicna izmena Stojanovica ali menjati ga sa Etonguom koji treba da cuva Todoroskog mi je krajnje upitna. Ubacio je Vanju koji je posle pokrivao taj prostor i ja to vidim kao njegova korekcija a opet ne dovoljna jer smo primili gol preko levog krila. Nisam pametan...

 

Ono sto je takodje nelogicnost su zadnje dve izmene, da je izabrao jednu od te dve pa ajde. Narocito izmena Stjuarta jer je mnogo jaci i brzi od Ivelje a mi se opredelili na kontre. Neka je usao 80+ minut ali ovo je nerezonski. Ovaj sigurno moze da istrci 80 minuta.

Takodje i Belakovic. Do 80tog minuta pa menjaj.

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Čini mi se da je pri kraju i sam Drina uvideo promaju na strani gde je Etongu, pa je poslao Vanju Ilića da zatvara.

Link to comment

Kad bi sklonili Acu zbog one izjave, pa da dodje kod nas do kraja sezone👀 Puste zelje hahaha …

 

ili ipak ima dima hahaha, lajkovanje objava na zadnju sliku koju je klub izbacio😀

Link to comment

Hrabro na 0:0

 

𝐑𝐀𝐃𝐍𝐈𝐂𝐊𝐈: Stevanović, Jo, Yamkam, Vojnović, Stojanović, Yurukov, Stajić, Nišić, Ilić, Bosić, Stewart.
𝐢𝐳𝐦𝐞𝐧𝐞: Stanivuković, Etongou, Belaković, Tanko, Ivelja, Frei, Zec, Petković, Terzić, Nikolić.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...