Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

3 hours ago, MaErAkLoIJA said:

I ja sve da pitam pa kazem nema vajde 🤣🤦

E jbg, pa ti kao da ne znaš Tončeva i Propadala, stare jajare. Čeka se poslednji dan, "kad magare bude u blato do kolena" e onda nastupa Ivica. Zapali tompus i smeška se šta sve ima da kupi za 99,99 din....a pola ide njemu :nono2_uc:

 

spacer.png

  • Haha 2
Link to comment
12 minutes ago, MalteskiSoko said:

Ajde neko ko je u NI nek izvuče info ko je stranac na probi? 

Jbm li ga...ako zna @Gradina mada on dugo ne piše ovde. Ustvari, ovde uglavnom niko i ne piše...treba se zaključa stranica.

Link to comment

Šta će pa pišemo, ono otprilike isto svake godine sa malim varijacijama, ne bi rekao da je do nas nego prosto takav je ambijent generalno u i oko kluba kao i cele lige

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Baš sinoć komentarisah......ali mislim da je Laki bolji fudbaler od Čume. Zadnje što sam gledao su njegovi mečevi u Rusiji...dibar. Ako si slučajno pomislio, a što ne u Niš, evo ga Pertate mu pri dupe, odgovor je prost, a sastoji se iz dva dela. Prvi, Tončev i Propadalo ne dovode fudbalere koji treba da se plate i kupuju samo one koji su bez kluba ili koje niko neće, pa u zadnjem momentu Radnički im dodje "daj šta daš"....i to se neće promeniti.

Link to comment
27 minutes ago, Constantin said:

Baš sinoć komentarisah......ali mislim da je Laki bolji fudbaler od Čume. Zadnje što sam gledao su njegovi mečevi u Rusiji...dibar. Ako si slučajno pomislio, a što ne u Niš, evo ga Pertate mu pri dupe, odgovor je prost, a sastoji se iz dva dela. Prvi, Tončev i Propadalo ne dovode fudbalere koji treba da se plate i kupuju samo one koji su bez kluba ili koje niko neće, pa u zadnjem momentu Radnički im dodje "daj šta daš"....i to se neće promeniti.

Zato je i sve manje ljudi na forumu i na stadionu.

Treba nam neko kao onomad Ibrahim Gay, nije igrao a napunio stadion. 🤦

Skola ne radi a Toncev se busao kako ce da napravi skolu.

Ne znam sta ceka, sto si lepo ne pakuje prnje...

Izgleda da se jos uvek dobro zaradjuje !?!?!?!

  • +1 1
Link to comment

Luković, koji je bio kod nas, potpisao za Napredak. Ponudjeno je nekolicini fudbalera da pristupe Radničkom, niko nije hteo. Sledeće godine na leto nećemo da imamo igrače ni za prvi tim.

Link to comment
15 minutes ago, Constantin said:

Luković, koji je bio kod nas, potpisao za Napredak. Ponudjeno je nekolicini fudbalera da pristupe Radničkom, niko nije hteo. Sledeće godine na leto nećemo da imamo igrače ni za prvi tim.

Zna li se ko nas odbio ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...