Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

4 minutes ago, Constantin said:

Sad vidimo šta znači golman...

I malecki branio neke teske suteve ali druga dimenzija kad pored toga golman ima sigurnost i stabilnost.

Link to comment
30 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

I malecki branio neke teske suteve ali druga dimenzija kad pored toga golman ima sigurnost i stabilnost.

Jeste, ali je primao i smešne golove...ne može tako u SL.

  • +1 3
Link to comment

Utakmica protiv IMT se igra u petak, u Loznici, a početak je zakazan za 18,30 h. "Na centru" će biti Marko Ostraćanin, a TV prenos, za sada, će biti na beogradskoj TV Areni 1 Premium.

Link to comment

Ja ne znam na osnovu čega ga je stavio u startnih 11...Belaković na klupu, veza je nema nigde, a najbolji vezni nam na beka, Vojinović kao da anikad nije igrao štopera i pored njega daje gol Francuz koji nije ni skočio. Izlazili su toliko visoko na nas i umesto da prebacimo iza njihovih ili izmedju njihovih linija, kombinujemo u 15 dok ne izgubimo loptu.

Stjuart i Tanko se vraćaju samo na kontru. I onaj selski potez Stjuarta, trebao je da ga istera, ono je namerno udaranje igrača, nije išao uopšte na loptu.

  • +1 2
Link to comment
Just now, Boki96 said:

Još 6 dana, do kraj roka kod nas a u klub i dalje tišina ,dal dovodimo uopšte nekog jel zna neko nešto??

I ja sve da pitam pa kazem nema vajde 🤣🤦

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...