Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

37 minutes ago, MalteskiSoko said:

Max Bet nam postao zlatni sponzor, sta god to znacilo

Drug je Tito izd'o naredjenje...:s_p:

  • Haha 1
Link to comment

Povela se neka priča gledam stvarno oko stadiona bez atletske staze, dal je opet klasično zamazivanje oči ili će napokon sčukaju jedan stadion kako treba. 10-12 hiljada kapacitet se pominje

Link to comment

Lupanje na kvadrat.

Nijedna informacija iz one posete ne odgovata istini, nalupase se obojica za sve pare.

Nit sta znaju nit sta zaista planiraju da urade

Link to comment

Onda bi, onako laički, morali da spuste nivo terena - tek uradjenog, za nekih 5-6 metara....ako ne naidju na vodu. Samo demontiranje tartan staze ne znači ništa...

Link to comment

Konacno pobedjujemo kuci, to je sve sto trazim :D

Na strani kako hoce, i da se otkine neki bod blizancima to je to.

Dosta s pricom o Evropi i kulama i gradovima, neka samo igraju fudbal. 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, W.F.C. said:

Konacno pobedjujemo kuci, to je sve sto trazim :D

Na strani kako hoce, i da se otkine neki bod blizancima to je to.

Dosta s pricom o Evropi i kulama i gradovima, neka samo igraju fudbal. 

 

Mi smo sastavili tim od igrača, iz tima koji je ispao iz lige, i igrača tima koji je jedva ostao u ligi. Play off...puna kapa.

  • +1 1
Link to comment
19 hours ago, Constantin said:

 

Mi smo sastavili tim od igrača, iz tima koji je ispao iz lige, i igrača tima koji je jedva ostao u ligi. Play off...puna kapa.

 

Gledao sam highlights-e sa vase utakmice i da ga jebem nije mi jasno kako ste vi pobedili ovu utakmicu.:D Licilo je na nase prvo poluvreme protiv Mancester Sitija tamo kad su oni promasili sve zivo i mrtvo pa im ga je Bukari metnuo pred kraj poluvremena za 0:1. Imace Drina dosta posla ovde, za sada izgleda da je doktorirao prekide.

Link to comment
10 minutes ago, harper lee said:

 

Gledao sam highlights-e sa vase utakmice i da ga jebem nije mi jasno kako ste vi pobedili ovu utakmicu.:D Licilo je na nase prvo poluvreme protiv Mancester Sitija tamo kad su oni promasili sve zivo i mrtvo pa im ga je Bukari metnuo pred kraj poluvremena za 0:1. Imace Drina dosta posla ovde, za sada izgleda da je doktorirao prekide.

RAstemo, zajedno s Drinom....:respect_uc:

Link to comment

Videlo se da smo malo ispali iz ritma posle pauze od skoro 15 dana.

Pavlovic je posle primljenog gola skoro celu utakmicu bio nesiguran. Trivante manje tracao nego ranije.

Desni bek je zatvorio Bosica i mogao je Drina malo da izrotira njega i Belakovica.

Savic je odlican trener i sreca za njih sto nisu primili drugi gol jer su se posle adaptirali na nasu igru pa nismo mogli kroz pas da iznesemo loptu, mada je Pavlovic tu dosta doprineo svojom nesigurnoscu.

Mislim da cemo u sledecu utakmicu dosta bolje da izgledamo. Ide i hladnije vreme pa ce generalno fudbal da bude sa jos vise tempa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...