Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

Just now, Constantin said:

Sve bonusi, osim Mrke, koji je prestao da igra fudbal i radi kao fitnesa trener.

Despotovic bi doneo balans u timu. Treba jedan iskusan u napadu. Da je takav neki igrac bio umesto Stjuarta sad bi vec imao tri gola na svom kontu. Ne kazem da je Stjuart bio los jer je dosta radio za ekipu ali opet se kod spica najvise gledaju golovi.

Link to comment
18 minutes ago, Constantin said:

Sve bonusi, osim Mrke, koji je prestao da igra fudbal i radi kao fitnesa trener.

A i Mrka daleko od bonusa ...

Link to comment
11 minutes ago, Constantin said:

Mrka je daleko od svega :rolleyes:

Nije mi jasno da li je povreda ili glava. Mozda nije nastelovao glavu za neki ozbiljan fudbal ali mislim da je mogao bar u drugu ligu da bude neki faktor... Vise bi uzimao nego fitnes trener

Link to comment
1 minute ago, MaErAkLoIJA said:

Nije mi jasno da li je povreda ili glava. Mozda nije nastelovao glavu za neki ozbiljan fudbal ali mislim da je mogao bar u drugu ligu da bude neki faktor... Vise bi uzimao nego fitnes trener

Odakle znam. Možemo da mislimo i ovako i onako o njemu, ali je činjenica, po meni, da je mogao još 10 godina komotno da.igra i u SLS....da ne pominjemo PLS ili Srpsku ligu. Ne znam šta je napravilo kvrc u njegovoj glavi?

Link to comment

Mozda kad ga Mrka stariji nije pustio u Tursku da ide, negde 2016,17, zvao ga bio neki klub. Steta, nije bio nesto ali nije bio ni los za nasu ligu. Ostaje onaj gol protiv Gzire 2018. kad su promesali celu odbranu ili onaj lob protiv Napretka za Evropu. 

  • +1 1
Link to comment

Ljudi Mrkic je spremniji od 70% nasih igraca i ovakav sad. A sto se fudbala tice mozda ga je i Mrka senior pregoreo ali kolko se secam njega su nesto mufljuski oterali njegove poslesnje godine kod nas 

Link to comment
1 hour ago, MalteskiSoko said:

Ljudi Mrkic je spremniji od 70% nasih igraca i ovakav sad. A sto se fudbala tice mozda ga je i Mrka senior pregoreo ali kolko se secam njega su nesto mufljuski oterali njegove poslesnje godine kod nas 

"Razgovarao" je s publikom....

  • Haha 1
Link to comment
On 13. 8. 2024. at 20:37, MaErAkLoIJA said:

🤦 Pa to pola prvenstva

Sećaš li se ko beše kod nas lpki je odigrao više utakmica nego što je bilo zvaničnih kola...?  :derisive:

Link to comment
4 hours ago, Constantin said:

Sećaš li se ko beše kod nas lpki je odigrao više utakmica nego što je bilo zvaničnih kola...?  :derisive:

Neee ??? :blink:

Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Neee ??? :blink:

Dal beše ....Stanković, onaj što iz Bačke došao, a možda i nije on. Mi smo odložili jednu utakmicu, a on je posle došao kod nas.Kad smo nadoknadili tu utakmicu, kasnije, imao je utakmicu više nego zvaničnih kola. Prve neke utakmice s početka prvenstva je igrao za taj klub. Možda se neko seti...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...