Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

14 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mora damo jos jedan da zatvorimo jer me sve podseca na stare dane 🤦

Neozbiljno je ovo. Će nas naduje Partizan.

Link to comment
20 minutes ago, Constantin said:

Neozbiljno je ovo. Će nas naduje Partizan.

Ako pogledas statistiku mi smo ih razbili. Nije bas neozbiljnobpo meni osim prvih dvadesetak minuta.

Link to comment
Just now, MaErAkLoIJA said:

Ako pogledas statistiku mi smo ih razbili. Nije bas neozbiljnobpo meni osim prvih dvadesetak minuta.

Pa nije...nego je mnogo bespotrebnih i nekorisnih "ja tebi ti meni"....može napred, ali ajmo nazad. Ovde smo trebali da damo još najmanje ovoliko golova.

Link to comment
6 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Mnogo smo ozbiljniji sa Manojlovicem koji igra fenomenalno nogom

Ma sreća što su ovi dunsteri...

Stjuart što rita lioptu s kostobran i džogljan...uh

Bosić....extra

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Pa nije...nego je mnogo bespotrebnih i nekorisnih "ja tebi ti meni"....može napred, ali ajmo nazad. Ovde smo trebali da damo još najmanje ovoliko golova.

Pa jeste ali ocekujes da nam tim bude u max formi u cetvrto kolo. Ce daju za koji mesec.

Usvajaju jos i trenerske zamisli, nismo doveli naucnike pa da skapiraju na prvu, to je proces 🤣

Napredak slab i nije realni pokazatelje a opet mozda smo i mi uticali na njihovu slabu igru. Oni ovako izmesani, meni bar totalno nezanimljivi bili u prvih osam prosle godine.

Meni bar treba jos neko kolo da procenim sve ovo.

Link to comment
6 minutes ago, Constantin said:

Ma sreća što su ovi dunsteri...

Stjuart što rita lioptu s kostobran i džogljan...uh

Bosić....extra

Stjuart smotan, kad da dva, tri gola mozda mu se sredi glava. Pogledaj Vlahovica kako igra zadnjih meseci a kako je igrao pre. Ne moze da se sastavi sa loptom.

Opet Stjuart mnogo doprinosi i u presingu i kontri i skoku... Meni je skroz zanimljiv igrac a uspe i da me nasmeje 🤦😁

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Bravo Drino, bravo momci, nisam ocekivao nista od sezone, jos opet tezak raspored na pocetku, ima nade. 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Boki Nis said:

Inače negde sam načuo da je razlog zašto se kasni sa stadionom ,taj što se menja kompletni projekat.

Stadion se osavremenjuje,što bi značilo da neće biti atletske staze ,a to pa opet znači da južna i severna tribina idu u aut....

Ko zna kako će to ispasti na kraju...Nadam se najboljem i radujem se ako se stvarno tribine pomeraju do terena....

Nazalost, samo puste zelje.

Nema ko da pocupa korov uz tribine, zato travu ne dovoze, odmah ce zapatiti nesto odatle.

Koje crno osavremenjavanje

Link to comment
4 hours ago, onajodozgovidisve said:

....zato travu ne dovoze, odmah ce zapatiti nesto odatle.

 

Trava se uveliko postavlja...

Link to comment
12 hours ago, Constantin said:

Ja bih vratio Vojnovića na centralu. ne bih ekspiremtisao s njim u vezi. Sporo reaguje. Uveo bih Stajića...nego dva bonusa...da ga bem onog što ih uveo i onog što glasao ZA.

Ја сам ово за Војновића рекао одмах после првог кола, Стајић је био један од најбитнијих играча прошле године, није ми баш јасно што је скрајнут. 

 

Све сте рекли у суштини, и за одбрану и за Босића и за Стјуарта и за Манојловића.

 

Ја бих да додам један леп тренерски печат, а то је корнер с десне стране,  мало после нашег првог гола, помоћна игра и онда улази Ђо и прави 3 на 2 и има лаку позицију и добро центрира али Стјуарту фали завршница, као по обичају. Баш се видело да је уиграна акција. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...