Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2024/25


Constantin

Recommended Posts

16 minutes ago, MaErAkLoIJA said:

Ocekivao sam ovakve odgovore ko sam da sam ih pisao 🤣🤣🤣

 

Sta znaci dobar bonus? I sa najboljim pedigreom da dovedes opet su to mladi ljudi i kad se mnogi matori tesko uklapaju sta tek deci ostaje?

Treba sad bar dvojica da se uzmu iz TSCa, Cuke ili Vozdovca i da se molimo da ce bar jedan da proradi uz ove koje imamo.

Sad i neka naknada za otkup ne bi trebalo da predstavlja problem?

 

Kada bi imali mogucnost da dovedemo nekog mladog reprezentativca pa mu odmah damo drzavljanstvo ko Terza sto radi i da i nas pogleda Bog. Jeste da je bonus sa tim cinom obesmisljen ali sta je tu je.

  Iskreno , protiv toga sam .Ja sam da se guraju nasi mladi igraci ,pa makar i po cenu loseg izbora,,,, Kad ispravne stvari radis ,pogleda nekad i bog ,pa te nagradi...

  • +1 2
Link to comment

Kako stoje stvari...žrtvovaćemo Stanivukovića, braniće Dimsi, igraće ovaj mali iz TSC, Pavlović...treba obratiti pažnju na ovog Stefana Nikolića. Ne znam zašto ga je Vojvodina pustila...inače je naše, niško dete. 

  • +1 1
Link to comment

Katastrofa. Igra i nije toliko loša, rezultat katastrofa. Vanja Ilić se previše neobavezno ponaša. Žrtvuje Joa na beku, a na prošloj je bio fenomenalan u vezi. Stjuart izgleda može da da gol samo sa par metara, ako nema golmana. Nišić neprepoznatljiv. Jebala ih dva bonusa....

Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

Katastrofa. Igra i nije toliko loša, rezultat katastrofa. Vanja Ilić se previše neobavezno ponaša. Žrtvuje Joa na beku, a na prošloj je bio fenomenalan u vezi. Stjuart izgleda može da da gol samo sa par metara, ako nema golmana. Nišić neprepoznatljiv. Jebala ih dva bonusa....

...da ih jebu i tog naseg koji je glasao...

Ho kriv kod prvog gola i napravio pometnju par puta losim pasovima. Bolje Yamkam na bok a Etongu da udje i da se Ho vrati na sredinu ili Nisic da se uozbiji.

Mislim da ce vrlo brzo da izadje Stjuart iz igre a i Vanja nije daleko ako se ne popravi.

Nema ga Tanko u izmenama, steta 🤦

Radnicki igra kao iskusna ekipa a mi se jos trazimo i mislim da smo bili bolji ali su nas presekli golom. Pred kraj se uvukla nesigurnost.

Link to comment

Previše improvizacija....valjda kad dodje taj štoper iz Zvezde i Marko Petković, malo će da se prekomponuju, pa će biti bolje.

Link to comment

Necu da komentarisem, Kragujevac nije prodao ni jednog kljucnog igraca a nije ni pustio najboljeg bonusa pre ove utakmice. Nije Drina cudotvorac i ne moze da ispravi i da oce koliko Toncev moze da usere.

  • +1 1
Link to comment

Da imamo golmana koji uliva poverenje i koji bi bio gospodar u šesnaestercu,mi bi se borili za vrh tabele.S ovo golmanče tesko!

Ja nemam nikakve zamerke na igru...osim 

utisak najveci na utakmici  ,Vanja Ilic katastrofa,Bosic igrac za velike stvari!

Jos bih pomenuo da Evandro nije dobio cist drugi zuti karton ,za start s dve noge ....Ne zasluzeno ubedljiv poraz

Edited by Boki Nis
  • +1 3
Link to comment
On 28. 7. 2024. at 23:08, Constantin said:

Jedino ne znam da li će "Mlinarev sin" da bude neprikosnoven na golu. Još mi ne uliva poverenje.....daj bože da se diže, poboljšava formu i da dogura do reprezentaciju....al' teško. :rolleyes:

Neprikosnoven jeste kao i Šilo što je bio . Identično. Kako reče komentator večeras

,, ne zna da igra sa nogu''.

Maneken. Treba mu kaljenje dobro jer očigledno nije dobru školu golmansku imao , do 16 godina ( bio u Real)

Što bi se reklo preskočio je neke časove

Link to comment
1 hour ago, MaErAkLoIJA said:

Kako se zove stoper iz Zvezde o kome se raspitujemo?

Djurić ,a ime sam zaboravio

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...